کفسابی در کرج – عظیمیه – مهرشهر – گوهردشت -شهرک صنعتی 0910…

کفسابی در کرج - کفسابی ماهدشت

کفسابی در کرج

در این مقاله راجب نحوه کفسابی در کرج ، فرچه شویی در کرج و چرایی استفاده از آن ، کفسابی در فردیس و کفسابی و سنگ سابی در ماهدشت – عظیمیه – مهرشهر – گوهردشت و شهرک های صنعتی که کد کرج 0910 بوده و نحوه انجام آن توضیحات لازم را بدهیم!.
 

بهترین تیم سنگ سابی در کرج

تیم ای مختلف و خوبی در استان کرج و تهران در حال فعالیت هستند . اما چندین تیم بهترین کیفیت و خدمات را با قیمت مناسب ارائه مینمایند.

یکی از بهترین تیم های کفسابی در کرج و … تیم سابکار است. استادکاران با تجربه و با شرافت کارای بالا باعث شده اند خدمات بی نظری به شما هماستانی های عزیز ارائه شود. شرافت کاری اعضای تیم باعث کاهش قیمت و افزایش کیفیت در سنگ سابی در کرج میشود.

شماره تماس : 9064-530-0990

کفسابی در کرج چگونه انجام میشود؟

کفسابی نحوه های مختلف و روش های گوناگونی دارد. اما به صورت کلی هر استاد کار یا تیم روش خاص خود را دارد که در این روش کیفیت نهایی با روش  های دیگر متفاوت است . به دلیل فعالیت اصلی تیم ما در استان های تهران و کرج کفسابی در این استان ها به صرفه تر و سریعتر از استان های دیگر است . برای مثال برای کفسابی در اصفهان تیم باید تمامی تجهیزات را به استان اصفهان منتقل کند و در صورت بیشتر بودن اندازه کار مجبور به ماندن در آن استان میشوند . 

بنابراین کفسابی در کرج و کفسابی در ماهدشت بسیار به صرفه تر میباشد . در ادامه به توصیح کامل تری از کفسابی خواهیم پرداخت!.

کفسابی ماهدشت کرج - کفسابی در کرج

سنگ سابی چند نوع دارد؟؟

برای کفسابی در فردیس و کفسابی در کرج چندین روش کفسابی وجود دارد . اما به صورت کلی کفسابی که انجام میدهیم به سه نوع از کفسابی تقسیم میشود.

 1. کفسابی لایه برداری + براق کردن 
 2. کفسابی براق کردن
 3. فرچه شویی و شستشو

در ادامه هر یک از این نوع از خدمات را توضیح داده و بهترین آن برای کف شما را اراِه خواهیم داد.

 

کفسابی لایه برداری چیست ؟

اگر به سنگ های کف خانه یا پارکینگ یا … دقت کرده باشید در میان دو سنگ لبه های ریزی وجود دارند . این لبه ا=های سنگ ها ناشی از بالا یا پایین بودن دو سنگ کنار هم میباشند . ما به این نوع از لبه ها ناخونک میگوییم . وجود ناخونک در کف علاوه بر زشت کردن و سریعتر جرم گرفتن سنگ میشود ظاهری بی کیفیت و زشت را به کف منزل یا پارکینگ شما میدهد . برای کفسابی در کرج اگر سنگ های شما قبلا ساب نخورده باشد باید این ناخونک های سنگ هارا از بین ببرید.

این ناخونک ها و پستی و بلندی سنگ ها مانع از انجام ساب های براقیت میشوند . چراکه لایه های براقیت وقتی خوب به کف میچسبند که سطح صاف و سیقلی داشته باشند . در غیر این صورت قسمت هایی از کف براق و دیگر قسمت ها همانطور باقی میمانند . علاوه بر آن لقمه های براق کاری کف نیز بسیار حساس هستند . با برخورد این لقمه ها با لبه های سنگ شکگسته و خورد میشوند!.

ما با کفسابی در کرج به روش لایه برداری و براق کاری ابتدا با استفاده از لقمه های لایه بردار سطح نا برابر و دارای پستی و بلندی را سابزده و سطح آن را صاف و سیقلی میکنیم . سپس اقدام به براق کاری و اینهکاری سنگ میکنیم .

این نوع از سنگ سابی در کرج بسیار خواهان دارد . زیرا علاوه بر صاف و سیقلی کردن کف براق و زیبا نیز میکند و با انجام این روش جرم گیری و سیاه شدن کف بیار کاهش پیدا میکند!.

کفسابی درکرج - کفسابی در ماهدشت

درز گیری سنگ در کرج

سنگ ها به مرور یا از همان ابتدا دارای شیار هایی میان خود هستند . سنگ های کنار هم دارای درز و شکافی هستند که به مرور باعث لقی و زشتی کف شما میشود.

سنگ سابی کرج میتواند به صورت کامل کف شمارا درز گیری کرده و به صورت کامل آب بندی کند.  کفسابی همراه با درز گیری در کرج نیاز به تخصص حرفه ای در کفسابی دارد . 

ساخت مخلوط بتونه و گرفتن درز سنگ ها باید دقیق انجام شود تا بعد از مدتی شروع به خالی شدن از سنگ نشود . بتونه کاری و درز گیری در کرج توسط استادکار تیم سابکار به صورت حرفه ای و تخصصی انجام میشود.

 

اپوکسی کاری در کرج!

تا به حال اسم اپوکسی را شنیده اید؟؟ احتمالا بله . چون اپوکسی محلولی بسیار معروف و پر استفاده در استفاده صنعتی و … میباشد . از اپوکسی در بسیاری از صنعت های مدرن مثل ساختت میز هایی با تلفیق چوب و اپوکسی انجام میشود . این میز ها دارای قسمتی چوبی و قسمتی اپوکسی که مانند شیشه شده است ساخته میشوند.  

اپوکسی ها بعد از خشک شدن و سفت شدن بسیار محکم و با دوام خواهند شد . مقاومت اپوکسی از سنگ هم بسیار بیشتر است!. ما در کفسابی در کرج از خدمات اپوکسی کاری در کرج نیز بهره میبریم . 

اما روش اپوکسی کاری با روش بتونه کاری کمی متفاوت میباشد . ما در روش اپوکسی کاری در کرج لعد از صاف و سیقلی کردن کف اقدام به برش درز های سنگ ها و خالی کردن کامل درز های آن میکنیم. سپس محلول رقیق اپوکسسی را به سطح میکشیم . این محلول به دلیل رقیق بودن به سطح زیرین سنگ نفوذ کرده و تمامی سوراخ های زیر سنگ را نیز پر میکند!. با این کار پس از سفت شدن اپوکسی سنگ شما کاملا سفت و سنگی و مقاوم خواهد شد!. با کشیدن این اپوکسی به روی سنگ سوراخ های سنگ نیز پر میشوند. 

لازم به ذکر است که از مزایای اپوکسی کاری در کرج میتوانیم به هم رنگ شدن محلول با سنگ نیز اشاره کنیم . استاد کار با ترکیب رنگ محلولی همرنگ سنگ ها میسازد . با این کار بعد از خشک شدن اپوکسی فهمیدن فرق دو سنگ سخت خواهد شد و ظاهری یک دست و زیبا و هم رنگ تحویل خواهد داد!.

کفسابی براق کردن سنگ در کرج

این نوع از کفسابی برای کف هایی انجام میشود که قبلا ساب خورده هستند . کف های سابخورده ناخونک نداشته و میتوان ساب براق کاری در کرج را برایشان انجام داد. برای براق کردن کف در کرج استاد کار با استفاده از لقمه های مخصوص این کا اقدام به براق کاری و آینه ای کردن سنگ و کف در کرج میکند.

این روش سریعتر از روش قبلی انجام شده و هزینه پایین تری نیز دارد. در این نوع از کفسابی با خوردن چندین دست ساب براق کاری به کف ، سنگ کف شما در کرج بسیار براق شده و تمیز و زیبا میشود . شایان به ذکر است که این نوع از کفسابی براق کاری در استان کرج اقدام به پر کردن درز ها نمیکند . زیرا در صورت بتون کاری یا اپوکسی کاری برای تراش دادن آن ها از سطح سنگ نیازمند استفاده از لقمه های لایه برداری خواهیم بود!.

از مزیت های کفسابی براق کاری سنگ در کرج میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • براق و زیبا کردن کف سنگی در کرج
 • نانو کاری و جرمگیری دیر کف
 • شستشو و تمیز شدن کف سنگ
 • آینه ای شدن کف
 • رفع سیاهی کف

تیم ما بهصورت عالی و درجه یک اقدام به کفسابی در انواع حالات با بهترین قیمت انجام میدهد . برای ارتباط با تیم سابکار میتوانید با شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید .

کفسابی در فردیس کرج - کفسابی در کرج

کفسابی در کرج

از سنگ های مختلف و متنوع با رنگ و جنس متفاوت در سنعت ساختمان سازی استفاده میشوند.

کفسابی در کرج و سنگ سابی در کرج میتواند بهترین درخشش و براقیت را به سنگ شما هدیه دهد. انجام کفسابی کرج میتواند به سنگ شما تازگی و براقیتی دوباره ببخشد. 

کف های سرامیکی و موزاییکی فرچه شویی میشوند. 

سطوحی که قابلیت کفسابی را ندارند مثل سرامیک ها و موزاییک های سیمانی با فرچه شویی پاک و تمیز میشوند . برای سطوحی مثل سرامیک ها یا موزاییک ها فقط فرچه شویی جوابگوست . ما با انجام فرچه شویی در کرج تمامی کثیفی و جرم موزاییکی  و سنگی شمارا از بین برده و سطح آن را زیبا و دلپذیر میکنیم!.

کفسابی فردیس کرج
کفسابی در کرج - کفسابی کرج

کفسابی در ماهدشت

ماهدشت یکی از شهر های استان کرج بوده و چدیست بسیار اقدامبه ساخت و ساز در این شهر انجام میشود . با افزایش جمعیت و ساختمان ها در ماهدشت نیاز به کفسابی نیز در این شهر بیشتر شده است . 

کفسابی در ماهدشت هم مانند دیگر شهر ها اجام میشود و فرق چندانی ندارد . زیرا از توابع استان کرج بوده و برای سنگ سابی مناسب است . چرا که تیم کفسابی سابکار در این محل بسیار فعالیت میکند. 

اگر سنگ کف شما کدر شده باشد برای رفع کدر بودن سنگ کف باید از کفسابی استفاده کنید . کدر شدن و چرک شدن کف سنگ با کفسابی براق و زیبا میشود . برای سنگ سابی در ماهدشت یا برای انجام فرچه شویی در ماهدشت کافیست با شماره 9064-530-0990  تماس بگیرید . تیم سابکار در سریعترین زمان در محل حضور پیدا کرده و کف شما را به بهترین نوع سنگ سابی میکند .

فرچه شویی و کفسابی کرج و ماهدشت

برای فرچه شویی و شستشوی کف با فرچه در ماهدشت شما کافیست با ما تماس بگیرید . با تماس تیم ما با ابزار مناسب در محل حاظر شده و با توجه به ساختار کف و نوع و شکل آن بهترین روش برای تمیز کردن کف و تمیز و سفید کردن کف در ماهدشت را انجام خواهد داد . استا کاران تیم سابکار با سابقه 25 ساله در عرصه کفسابی بهترین کیفیت و قیمت را تضمین میکنند. 

تماس با تیم سابکار
تماس

کفسابی در فردیس

کفسابی در فردیس و دیگر نقاط استان البرز و کرج زیر مجموعه خدمات کفسابی کرج هستند. تمامی خدمات از جمله کفسابی کرج ، کفسابی ایتالیایی کرج ، اجرای نانو کفسابی کرج ،  پولیش سنگ در کرج در تمامی نقاط این استان انجام میشوند.

ما با انجام کفسابی در فردیس کف شمارا به بهترین شکل ممکن براق و زیبا میکنیم .

ساختمان سازی و لوکس شدن روز به روز این استان باعث شده نیاز به خدماتی همچون کفسابی فردیش و کرج بسیار افزایش پیدا کند. 

برای دریافت قیمت و مشاوره با شماره  9064-530-0990  تماس بگیرید. 

کفسابی بتن کرج

بتن ها سابقه دیرینه در صنعت ها و کف های پارکینگ و شرکت ها داشته اند.  همانطور که میدانید بتن ها نیز کفسابی میشوند.

بتن ها به دلایل مختلفی از جمله ترک ها ، ناهمواری ها ، رنگ اپوکسی و هم سطح سازی نیاز به کفسابی بتن در کرج دارند.

کفسابی بتن در کرج میتواند تمامی مشکلات مربوط به بتن را حل کند . تیم سابکار با سابقه کاری بالا میتواند بهترین کیفیت را از کفسابی بتن در کرج خدمتتان ارائه کند.

 

کفسابی در مهرشهر

کفسابی در مهر شهر و یا سنگ سابی در مهرشهر نیز مانند دیگر کفسابی ها انجام میشود . کفسابی در مهرشهر و یا دیگر شهر های کرج نکاتی دارد که باید به آن ها دقت کافی نمود.

 1. چرا کفسابی میکنیم؟  مشکل سنگ و کف شماچیست . باید ببینید ایا استادکار میتواند این مشکل را حل کند و ایا قبلا پروزه هایی مانند ان را انجام داده است؟
 2. کیفیت کار ، باید کیفیت کار تا چندین سال بعد از انجام کفسابی همانطور بماند و افت کیفیت نکند.
 3. قیمت : قیمت های بسیار پایین دلیلی دارند. 99 درصد افراد سودجو با پیشنهاد قیمت کم کار را گرفته و یا در طول کار هزینه جانبی اضافه میکنند و یا از کیفیت کار میزنند.
تیم سابکار

تیم سابکار با بیش از 25 سال فعالیت و کسب تجربه در عرصه کفسابی و سنگ سابی در کرج اماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز میباشد . برای ارتباط با ما میتوانید با شماره تلفن 9064-530-0990 تماس بگیرید .

براق کردن سنگ در کرج

اگر سنگ شما هم  کدر شده و یا براقیت خود را از دست داده است نیاز شما کفسابی در کرج است. 

براق کردن سنگ در کرج فقط و فقط با کفسابی در کرج انجام میشود . برای براق کردن سنگ خود در کرج و مهرشهر و … به روش کفسابی در کرج میتواند با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 9064-530-0990 

 

کفسابی سنگ اسلب در کرج
کفسابی ایتالیایی سنگ اسلب

کفسابی ایتالیایی سنگ های اسلب

سنگ های اسلب یکی از زیبا ترین سنگ های ساختمانی هستند که قیمت بالایی هم برای خود سنگ و هم برای اجرا دارند . سنگ های اسلب به دلیل ابعاد بالا و پایین بودن شیار های سنگ های کمتری نسبت به سنگ های ابعاد کوچیکتر ، پس از کفسابی زیبایی بیشتر به خود میگیرند.

کفسابی ایتالیایی برای سنگ های اسلب در کرج یکی از بهتری روش های کفسابی برای براق و آینه ای کردن آهنا می باشد . برای براق کردن سنگ اسلب در کرج می توانید از خدمات کفسابی ایتالیایی تیم سابکار استفاده کنید.

01
کیفیت کار شما چگونه است؟
تیم سابکار با تجربه 25 ساله در این عرصه استفاده از استادکاران حرفه ای و با شرافت بهترین کیفیت را عرضه میکند .
02
قیمت شما چگونه است؟
به دلیل افزایش همکاری ما با ساید استادکاران حرفه ای و گسترش تیم ، هزینه های اضافی را حذف کرده ایم . ما با کاهش هزینه های اضافه و هکاری با استادکاران با شرافت از قیمت های بالا جلوگیی کرده و قیمت هارا پایین اورده ایم . قیمت ما به اندازه کیفیت دریافتی شماست!.
03
چقدر بعد از تماس تیم در محل کار حاظر میشود؟
ما پس از راه اندازی سایت با استقبال بسیار عالی هم وطنان مواجه شدیم و نمیتوانستیم به همه کار های شما در وقت تایین شده برسیم . همین امر باعث افزایش تعداد استاد کاران و کارکنان تیم خود شدیم . هم اکنون پس از تماس تقریبا فردای تماس یا نهایت تا 2 روز پس از آن اماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.
04
هزینه اپوکسی و بتونه کاری یکیست؟
خیر. بتونه کاری با چسب بتن و سیمان بسیار ارزان تر از اپوکسی میباشد . اپوکسی گران تر از بتونه کاری میباشد . این فاوت قیمت هم در قیمت ابزار است و هم در سختی کار . همانطور که عرض کردم در اپوکسی کاری درز ها تماما برش خورده و خالی میشوند و چندین مرحله دیگر که باعث افزایش قیمت این کار میشود.
05
چقدر کار طول میکشد؟
طول کشیدن کار بسته به متراژ و نوع کف شما متفاوت است . کف هایی با اسیب و پستی و بلندی بالا زمان بیشتری میبرد و نوع ساب و بتونه کاری یا اپوکسی نیز بر مقدار زمان لازمه می افزاید .
06
سوال دیگری دارید؟؟
شما عزیزان میتوانید در بخش کامنت ها سوالات ود را بپرسید . یا میتوانید با ما تماس گرفته تا مشاوره دقیق دریافت کنید!.

راه های ارتباط با ما:

‫8 نظر

 • حسن زاده گفت:

  ممنون از تیم خوبتون بابت کیفیت و قیمت عالی تون .

 • نعمتی گفت:

  مقاله کامل و عالی ای بود ممنون از سابکار

 • مغانلو گفت:

  ممنون واقعا مقاله مفیدی بود. یک سوالی داشتم از شما ، سنگ هایی که شکسته شدن رو هم تعمیر میکنید؟؟

 • شجاعی گفت:

  ممنون از کیفیت واقعا راضی بودیم.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button