کفسابی بتن + ترمیم بتن / سابکار

در ان مقاله راجب نحوه کفسابی تن ، ترمیم بتن ترک خورده و شکسته ، لایه برداری بتن و … توضیح خواهیم داد . برای دانستن قیمت و نحوه کفسابی بتن تا آخر این مقاله را مطالعه فرمایید!.

کفسابی بتن چیست؟

بتن ها نیز مانند سنگ ها و دیگر سطوح نیازمند کفسابی هستند . برای هم سطح و صاف کردن بتن ها تنها یک راه وجود دارد آن هم کفسابی بتن است . تیم ما با استفاده از لقمه های الماس و فلزی بسیار محکم لایه بردار اقدام به ساب زنی بتن میکنیم . در این کار بتن کفسابی شده و سطح بتن صاف و یک دست میشود . برای بتن سابی ما نیازمند استاد کار ، دستگاه مخصوص ، ابزارات مخصوص هستیم . تمامی موارد لازم برای ساب زنی بتن و لایه برداری بتن را دارا بوده و با تجربه بالا بهترین کیفیت را تقدیمتان میکنیم!.

انواع بتن

 1. بتن سیماتی : این نوع از کف های بتن ای فقط از سیمان ساخته شده اند . در ساختار آن ها از سنگ ریزه و ماسه  استفاده نشده و به راحتیم یتوان آن را کفسابی بتن کرد . برای کفسابی بتن سیمانی ابتدا با استفاده از لقمه های مخصوص لایه برداری بسیار زبر سطح آن را صاف کرده و سپس با لایه های بعدی سطح آن را نرم تر میکنیم!.
 2. بتن های مخلوط با سنگ ریزه : در ساختار این بتن ها از سنگ های ریزه و ماسه استفاده شده اند . این نوع از کف های بتنی سخت تر از بتن های سیمانی کفسابی شده و لایه برداری بتن برای آنها کمی سخت تر است !. با این حال تیم سابکار کاملا برای انجام این نوع از کف ها تسلط داشته و میتواند به بهترین نحوه لایه برداری بتن و صاف کردن بتن را انام دهد!. لازم به ذکر است که در ساخت این نوع بتن ها باید مقدار سیمان زیاد باشد چرا که سنگ های داخل بتن خالی نشده و جدا نشوند!.

برای ساب هر کدام از این دو نوع بتن ها روش های مختلفی وجود دارد که باید بر اساس نوع کف بتنی انتخاب شود . 

از مقاله های دیگر تیم سابکار میتوانیم به :

کفسابی بتن - بتن سابی

ترمیم بتن های اسیب دیده 

بتن ها میتوانند به دلیال مختلفی اسیب دیده و ترک بخورند . این ترک ها به مرور بیشتر شده و باعث تخلیه بتن در قسمت اسیب دیده میشود . این اتفاق در صورت ترمیم نکردن بتن بیشتر شده و بتن را نابود میکند.

برای ترمیم بتن ها یک روش اساسی و عالی وجود دارد. قسمت های اسیب دیده و ترک خورده باید با مواد مخصوص پر شوند. ما از مخلوط بتونه استفاده میکنیم . با انجام این نوع بتونه برای قسمت های اسیب دیده بتن ، آن را ترمیم کرده و سطح آن را صاف میکنیم. 

البته برای انجام بتونه کاری بتن و ترمیم بتن ما نیازمند پیش نیاز هایی نیز هستیم . برای مثال ابتدا باید سطح بتن به خوبی ساب خورده و صاف و سیقلی شود . این کار باعث میشود بتونه با سطح بتن به صورت دقیق هم اندازه و یک دست باشد.

در مرحله بعدی با استفاده از روش فرچه شویی بتن ، بتن را شستشو میدهیم تا جرم و کثیفی روی این درز ها و ترک ها تمیز شود . این فرچه ها سیمی بوده و با گردش تند و همراه آب هرگونه جرم و کثیفی روی سطح بتن را از بین میبرد . بهترین روش برای شستشوی بتن ، فرچه شویی میباشد!.

بعد از فرچه شویی باید قسمت های لق بتن که باقی مانده اند تخلیه شوند. با تخلی نکردن این قسمت های لق شده بتن ، بعد از بتونه کری و ترمیم بتن ، کف دوباره و سریع ترک خورده و شروع به تخلیه شدن دوباره میکند!. با انجام ندادن این کار  تممی زحمات و هزینه به هدر میرود.

کفسابی در کرج - کفسابی ماهدشت

کفسابی در کرج – عظیمیه – مهرشهر – گوهردشت -شهرک صنعتی 0910…

کفسابی در کرج - کفسابی در عظیمیه - مهرشهر - گوهردشت کرج - شهرک هی صنعتی - کفسابی بتن و...

مشاهده بیشتر
کفسابی در تبریز - کفسابی تبریز

کفسابی در تبریز | کف سابی تبریز | سنگ سابی در تبریز | سابکار 0914…

کفسابی درتبریز کفسابی در تبریز چیست؟ انواع کفسابی در تبریز کفسابی سنگ های ساب نخورده سنگ سابی کف سابخورده کفسابی...

مشاهده بیشتر

لایه برداری بتن

سطوح بتنی برای جاهای خاص و مکان های به خصوصی استفاده میشوند . مثلا بای کف سوله ها یا پارکینگ ها!. طرح عادی این کف ها به رنگ سیمان یا کمی روشنتر میباشد شاید بخواهید بر روی کفی های بتن خود اپوکسی بکشید یا سطح آن را رنگ ترافیکی کشیده و زیبا کنید . برای این کار شما نیاز به لایه برداری بتن دارید . 

همانطور که میدانید برای چسبیدن بهتر  و با دوام تر رنگ و اپوکسی های مخصوص به کف ، باید سطح ما به اندازه از زبری را داشته باشد تا اپوکسی یا رنگمان به خوبی به آن بچسبد. در این قسمت کفسابی بتن و یا لایه برداری بتن به میان آمده و این مشکل را به خوبی حل میکند.

استاد کار با استفاده از لقمه های لایه بردار و زبر اقدام به تراش دادن و لایه برداری بتن میکند . این کار دو مزیت عالی دارد :

 1. صاف و یک دست شدن کف: اگر دقت کرده باشید بر روی کف های بتنی گاهی برامدگی های کم و زیادی وجود دارد . علاوه بر زشت کردن کف امکان اپوکسی بتن نیز وجود ندارد زیرا بعد از اپوکسی این برامدگی ها بیشتر خودشان را نشان داده و زشت تر میشوند.
 2. زبر شدن کف : اگر با مراحل انجام بتن کف اشنایی داشته باشید میدانید که با استفاده از دستگاه مخصوص سطح بتن را صاف میکنند . این کار باعث میشود سطح رویی بتن تا حدودی نرم بوده و زبری آن کم باشد. با این کار چسبندگی اپوکسی و رنگ ترافیکی کاهش پیدا کرده و به مرور ترک خورده و جدا میشوند.

با انجام کفسابی بتن شما با توجه به نیازتان خدمات را انجام خواهید داد. برای مثال اگر قصد اپوکسی کاری را دارید باید استاد کار ، کفسابی بتن را تا حدی پیش ببرد که زبری سطح متناسب با فعالیت باشد.

اما شما قصد این کار را ندارید باید استاد کار مراحل بتونه کاری و ترمیم بتن را انجام داده و سطح را تا آنجایی که نیاز است کفسابی کند که سطح بتنی به سیقلی و نرم بودن لازم برسد.

با سابکار تماس بگیرید.
دکمه

کفسابی بتن در تهران

تهران پر جمعیت ترین استان ایران با تراک م جمعیتی بسیار بالا میباشد. در تهران یکی از بیشترین کف های مورد استفاده در کف سوله ها و پارکینگ ها ، بتن میباشد. از همین سو کفسابی بتن و ترمیم و لایه برداری بتن بسیار پر خواهان و خدمات پرخواسته هستند.

برای کفسابی بتن در تهران کافیست با تیم ما تماس بگیرید . در صورت تمایل میتوانید از مزیت های کفسابی بتن در تهران استفاده کنید . از این مزیت ها میتوان به بازدید و نمونه رایگان اشاره کرد . با تماس با شماره 9064-530-0990 با تیم سابکار ارتباط برقرار کرده و از این خدمات بهره مند شوید.

تیم سابکار ، راحتی در خدمت

تیم ما ( سابکار ) یکی از بهترین تیم کفسابی در ایران میباشد . ما با انجام خدمت کفسابی با بهترین کیفیت ، بهترین قیمت را نیز به ارمغان آورده ایم . شما به راحتی میتوانید با یک تماس کوچک کف خود را به بهترین حالت کفسابی و ترمیم کنید.

675
پروژه در تهران
1228
کل پروژههای انجام شده
553
پروژه در دیگر استان ها
19
استاد کاران در حال همکاری

قیمت بتن سابی و خدمات کفسابی بتن کرج

قیمت بتن سابی به بسیاری از نکات بستگی دارد اما به صورت کلی قیمت کفسابی بتن از 20 هزار تومان آغاز میشود . با افزایش  خدمات قیمت کفسابی بتن نیز افزایش میابد!. اما با این حال به شما اطمینان میدهیم بهترین قیمت و کیفیت را ما ارائه میکنیم . 

زیرا تیم سابکار با همکاری مستقیم با سابکار واسطه هارا از بین برده و با افزایش همکاران هزینه های اضافی را حذف نموده است . علاوه بر این استادکاران تیم سابکار دارای شرافت کاری بسیار بالایی هستند . همین امر در قیمت گذاری خوب و مناسب بسیار تاثیر گذار بوده است.

خدمات کفسابی بتن در کرج همانند کفسابی بتن در تهران میباشد . زیرا هر دو استان در کنار حیطه کاری ما قرار دارد.  در استان کرج تمامی خدماتی که برای استان تهران قرار دادیم نیز موجود میباشد . شما برای ترمیم بتن در کرج یا بتن سبی میتوانید با ما تماس گرفته و در کثری از زمان استادکاران در محل حضور یافته و خدمات درخواستی شمارا ارائه کنند . 

برای کفسابی بتن در کرج ما از بازدید و نمونه رایگان نیز پشتیبانی میکنیم. استادکاران ما همراه تجهیزات و دستگاه در محل شما در کرج حضور یافته و ضمن برسی موقعیت برای شما نمونه رایگان بتن سابی را انجام خواهند داد. شما بعد از برسی میتوانید برای کل کف بتنی خود از این خدمات کفسابی بتن در کرج استفاده کنید.

شماره تماس ما : 9064-530-0990 

قیمت چگونه محاسبه میشود؟
قیمن کفسابی بتن و ترمیم بتن بر اساس متراژ محاسبه میشود . البته برای متراژ پایین به صورت کلی محاسبه خواهد شد!.
ایا کار خود را تضمین میکنید؟
صد در دص بله . کار ما درجه یک است . کیفیت کار ما عالی و بدون نقص است با ایجاد هرگونه مشکل ما تمامی مشکل را به صورت کامل حل میکنیم.
کار چقدر طول میکشد؟
بر اساس متراژ و نوع خدمات درخواستی شما متغییر است. برای مثال کار بدون ترمیم بتن و بتونه کاری سریعتر انجام میشود.
ایا بازدید و نمونه کار رایگان است؟
بله بازدید از کار و نمونه کار راییگان است . ابته برای استان های تهران و کرج .
چه عواملی باعث اسیب به بتن میشود؟
دلایل مختلفی از جمله کم بودن سیمان ، تغییرات دمایی سریع ، رفت و آمد ماشین های سنگین و نشست زمین میتواند باعث آسیب به بتن ها شود.

راه های ارتباط با ما:

‫2 نظر

 • جهاندیده گفت:

  ممنون واقعا از کیفیت کارتون تو شرکت هوایار راضی بودیم.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button