نماشویی در تهران – شستشوی نمای ساختمان در تهران – نماشویی با راپل

نماشویی تهران

شستشوی نمای ساختمان با سابکار

نماشویی در تهران وشستشوی نمای ساختمان ، نماشویی در کرج ، شستشوی نما ، نماشویی در تهران ، نماشویی  و … به صورت حرفه ای و تخصصی توسط  تیم متخصص سابکار.

شستشوی نمای ساختمان

همه ساختمان ها نما دارند و این امری طبیعیست و فقط نوع نما ها با یکدیگر تفاوت دارند . برای مثال بعضی از نما ها شیشه ای ، آجری ، کاپوزیت و یا سنگ است اما همه این ها یک وجه اشتراک بسیار مهم با یکدیگر دارند . کثیف شدن نما .

به لطف آلودگی هوا و باران های اسیدی هیچ نمایی در مقابل این اسیب ها و کثیفی ها در امان نیستند . باران های اسیدی به مرور رد های بارانی سیاه بر روی نما به جای گذاشته و واقعا چهره ساختمان را خراب میکنند .

اینجاست که بحث شستشوی نمای ساختمان ، نماشویی و نماشویی در کرج به وجود می ایند. 

نما ها فقط با باران اسیدی و گذشت زمان کثیف نمیشوند گاهی هم عوامل دیگری در این کثیفی نقش دارند مثل ریختن سیمان روی نما . بله ، حالا که انقدر ساختمان سازی پیشرفت داشته است و هر روز بر تعدادشان می افزاید کثیف کاری هم برای خود ساختمان ها و هم ساختمان ها و نما های ساختمان های مجاور نیز افزایش می یابد بنابراین نیاز جامعه به نماشویی و شستشوی نمای ساختمان افزایش میابد .

نماشویی در تهران با راپل

بهترین روش برای شستشوی نمای ساختمان ، نماشویی با راپل است . اما راپل چیست ؟

شستشوی نما با راپل چگونه است ؟؟ نمای ساختمان ها به دلیل ارتفاع و در دسترس نبودن فقط با چند روش قابل دسترسی و امکان نماشویی دارند . این چند روش عبارت اند از راپل ، داربست ، جرثقیل و … که بهترین انها که هم در قیمت و هم در زمان صرفه جویی شود شستشوی نما با راپل و شستشوی نم با داربست میباشد . 

اگر ساختمان شما الان داربست دارد بهترین موقع برای نماشویی با داربست میباشد و نیازی به داربست بندی و … غیره ندارید . اما اگر داربس ندارید هم مشکلی نیست زیرا استاد کاران نماشویی ما میتوانند بهترین حالت با راپل نماشویی کنند. 

شستشوی نما با راپل به مراتب از دیگر نماشویی ها بهتر و سریع تر است . کافیست استاد کار تجهیزات لازم برای شستشوی نمای ساختمان در پشت بام نصب شود و استاد کار با استفاده از راپل نما شویی را اغاز کند .

نماشویی ساختمان در تهران
شستشوی نمای آجری با سابکار

نماشویی

نما هایی که کثیف شده و به مرور جرم گرفته اند فقط ب یک روش میتوانند مثل روز اول یا حتی بهتر شوند اون هم فقط نماشوییی است .

شستشوی نما اصلا چیست ؟؟

همونطور که میدانید خداوند متعال بزرگ ترین نعمتی که بر جهان افریده است مایه حیات آب است. آب بی نهایت استفاده دارد و هر روز به نوع های مختلف در سراسر جهان چه توسط انسان یا موجودات دیگر در حال استفاده است . در چندین سال گذشته دانشندان روشی جید برای برش پیدا کردند در واقع قدرتمند ترین روش برای برش سنگ . اون هم چیزی نیست جز برش به کمک سرعت بالای آب .

دستگاه ساخته شده توسط دانشمندان آب را با سرعت باور نکردنی ای پمپ میکند و این آب به دلیل عبور از سوزنی نازک دستگاه سرعت چند ده برابری پیدا میکند به طوری که قوی ترین اجسام را مثل پنیر برش میدهند . 

اما همه این مطالب را گفتیم تا برسیم به این قسمت که ، وقتی اب میتواند همچین قدرتی داشته باشد چرا فقط در برش استفاده شود ؟؟ 

ما میتوانیم با استفاده از دستگاه اب با فشار بالا ایجاد کنیم و با استفاده از ان تمامی کثیفی و جرم نمارا از بین ببریم . به این روش شسشوی نمای ساختمان ، شستشوی نما با سندبلانس گفته میشود . 

استاد کار نما شو با نماشویی در کرج با راپل و شستشوی نمای ساختمان از بالای ساختمان و اتصال راپل به  قسمت محکم در پشت بام از نما پایین امده شروع به شستشوی نما میکند . چون در این روش استا کار نماشویی سانت به سانت به نما دسترسی دارد و پایین می اید میتوانند به بهترین حالت ممکن تمامی جرم  و کثیفی های نمای ساختمان را با فشار اب از بین برده و نمای ساختمان را تمیز کند.

نماشویی

همه ساختمان ها نیاز به نماشویی دارند . واقعا همین طور است . علل خصوص ساختمان های تازه ساخت . چرا ؟ چون در هنگام ساخت  ساز و استفاده از مصالح مختلف احتمال ریختن ان بر روی نما بسیار بالا بوده و در 99 درصد مواقع ریخته و چهره ساختمان را خراب میکنند.

شما با تماس با سابکار  و هماهنگ کردن وقت با استاد کاران این زمینه میتوانید در طی یک روز نماشویی کنید و شستشوی نمای ساختمان را برای ساختمان خود انجام دهید . در ضمن هزینه این فعالیت بسیار به صرفه بوده نسبت به کاری که دریافت میکنید .

 چگونه؟؟ سازنده ساختمان با هزینه چند صد میلیونی برای سنگ نما و بعد از چندین روز کار مداوم و صرف وقت انتظار کیفیت عالی را از کار خود دارند اما ریختن مصالح ساختمانی بر روی ان تمامی زحمات و زیبایی نمای ساختمان را ازبین میبرد در این میان نماشویی در کرج و شستشوی نمای ساختمان میتواند با هزینه کم و در زمان بسیار سریع این نما را نماشویی کرده و زیبایی در حد نما را به ساختمان هدیه دهد .

همه ما هر روزه بر چهره و لباس خود دقت میکنیم که مبادا لکه و کثیفی روی ان باشد ، همیشه میخواهیم به صورت مرتب و تمیز در مقابل دیگران ظاهر شویم و این واقعا درست است .

لباس ساختمان ما ، نمای آن است.

نمای ساختمان رابطه مستقیم با زیبایی ساختمان دارد به گونه ای که اسیب رسیدن به نما و کثیف شدن ان تمامی زیبایی آن را ازبین میبرد . نماشویی با واترجت توانسته تمامی این کثیفی و جرم را از سطح نما را پاک کرده و لباس ساختمان شما را اتو کشیده تحویل دهد.

نماشویی در تهران

شاید با خود فکر کنید که نماشویی در کرج با راپل و نماشویی با واتر جت زمان زیادی میبرد تا تکمیل شود اما نه . نماشویی با راپل به دلیل نصب اسان و اجرای راحت و سریع ان وقت زیادی را نمیگیرد و اکثر ساختمان های معمولی و 3 یا 4 طبقه در یک یا نهایت دو روز به طور کامل و عالی انجام میشوند . 

سریع بودن انجام نماشویی ملاک نیست مهم کیفیت نهایی این کار است . نماشو هایی هستند که در چند ساعت قال قضیه را کنده و سر سری با چاشش اب و جرم گیری چند درصدی و بی کیفیت در زمان سریع و چند ساعتی کار را تمام میکنند و هزینه را دریافت کرده و فلنگ را میبندند ، فارغ از اینکه نما پس از مدتی بدتر از قبل سیاه شده و زشت یشوند. 

در انتخاب استاد کار دقت کنید. نماشویی بسیار کار حاس و پر خطری بوده و علاوه بر آن کیفیت نهایی نیز بستگی به مهارت استاد کار دارد . استادکار نماشو باید به طور حرفه ای کار با راپل و دستگاه را بلد باشد و بتواند به درستی شرایط را مدیریت کند تا خدای نکرده نه کسی آسیبی ببیند نه از کیفیت نهایی کار کم شود . 

آسانی در خدمت

به لطف فضای مجازی و ارتباط و استفاده درست از این امکانات توانسته ایم به قدری از سرعت در ارتباط با یکدیگر برسیم که چندین سال پیش حتی تصورش هم غیر ممکن بود . فضای مجازی این بستر را فراهم کرده که هر خدماتی که نیاز داریم را در سریعترین زمان سفارش داده و انتخاب کنیم . اما باید مراقب سود جویان نیز باشیم ! . سود جویانی که با سو استفاده از این بستر به دنبال کلاه برداری و هدف های نا مطلوب باشند.

 

همیشه حق با مشتریست . به قول یکی از دوستان ما در این عرصه همیشه حق با مشتریست . این شعار اصلی تیم ماست ، شما بعد از نماشویی در کرج با راپل و شستشوی نمای ساختمان که کار توسط شما تایید شد و شما به صورت کامل و 100 درصدی از کیفیت کار مطئن شدید اقدام به پرداخت هزینه میکنید تا خیالتان آسوده اسوده باشد .

 

نمونه رایگان قسمتی از نما یا دیوار : تیم ما برای اطمینان بیشتر شما از کیفیت خدمات ما امکان نمونه رایگان را برای شما فراهم اورده است . به طوری که استاد کار تیم ما قسمتی ار دیوار را نماشویی میکند تا شما کیفیت نهایی نماشویی در تهران را ببینید پس از تایید اقدام به شستشوی نمای ساختمان میکنند و شما ناظر بر کار آنان بوده و کیفیت کار را با کیفیت نمونه مقایسه میکنید و خیالتان از کم کاری نکردن و کیفیت عالی اسوده میشود.

نماشویی در تهران

شستشوی نمای ساختمان ها بسته به الودگی شهر و موقعیت قرار گیری و عمر ساختمان ها متغییر میباشند . شهر های در حال توسعه که ساخت ساز در آن ها بیشتر میباشد طبیعتا جمیت بیشتری داشته و الودگی بیشتری نیز دارد . 

بنابراین نماشویی در تهران نسبت به بقیه شهر ها بسیار بیشتر است چرا که پر جمعیت ترین استان کشور را داراست و با این حجم از الایندگی و باران های اسیدی و ساخت و ساز ها طبیعیست که ساختمان ها نیاز مند نماشویی باشند ، نماشویی در کرج با راپل این امکان رو میده که به راهتی هر جای استان تهران هستید با یک تماس کوچک با سابکار ارتباط برقرار کنید تا استاد کاران ما در محل حاظر شده و در بهترین حالت نمای شمارا شستشو کنند .

مزیت نماشویی در تهران چیست؟ 

استان تهران به دلیل پایتخت بودن و مکان قرار گیری اعضای تیم ما نسبت به استان های دیگر و دور تر مثل خوزستان و مشهد میتوانند خیلی سریعتر خدمت رسانی کنند. 

بازدید و نمونه رایگان در تهران و کرج : از مزیت های بزرگ و عالی نماشویی در تهران و نماشویی در کرج امکان بازدید حضوری و انجام نمونه رایگان نیز میباشد ، شما برای اطمینان از کیفیت نهایی نما بعد از شستشو میتوانید از این قابلیت استفاده کرده و قسمتی از دیوار خود را به صورت نمونه شستشو کنید .

 اگر مورد پسند واقع شد که شستشوی نمای ساختمان شما انجام میشود . گفتنیست که 100 درصد مواقع تمامی صاحب کاران از کیفیت نهایی بسیار راضی بوده و کیفیت را تایید میکنند .

علاوه بر سریع بودن هزینه ها نیز کاهش پیدا میکند چرا که در استان های دورتر هزینه رفت امد و هزینه انتقال دستگاه و تیم نیز افزایش پیدا میکند . اما با این حال در استان های دیگر هم ما پوشش 100 درصدی داریم . چه بسا که این شهر ها در مجاورت تهران باشند مثل نماشویی در کرج و قم . ما از تمامی استان ها پشتیبانی کرده و اماده انجام انواع خدمات به شما عزیزان میباشیم .

ایا نماشویی با واتر جت به نما اسیب میرساند؟

این سوالیست که بسیاری از مشتریان از ما میپرسند و برایشوان سوال است که ایا نماشویی در رج با سندبلانس و دستگاه واترجت ممکن است به نمای انان اسیب برساند ؟

جواب خیلی سادست ! خیر” . 

امروزه میلیون ها نفر در سراسر دنیا در حال استفاده  از این روش برای شستشوی نمای خود هستندچرا که بهترین روش همین است . دستگاه سندبولانس واترجت به گونه ای ساخته شده که دقیقا مناسب این کار باشد . این دستگاه آب را با فشاری پمپ میکند که در حد شستشوی جرم رویه سنگ باشد و جرم رویی ان را از بین ببرد . فشار دستگاه در حدی نیست که بتواند اسیبی به نمای شما برساند و آن را خراب کند!.

تنها در یک صورت امکان اسیب وجود دارد . اگر ساختمان شما قدیم ساخت بوده و سنگ های نمای شما شل شده باشد به زودی خواهد ریخت و اسیب بسیار زیادی ممکن است به بار آورد . این سنگ نما ها بعد از مدتی شل کرده و ارتباط خود و سیمان را از دست میدهند و شروع به جدا شدن میکنند . 

استاد کار نماشویی بعد از برسی سنگ نما به شما اطلاع میدهد که ایا امکان شستشوی نما وجود دارد یا سنگ های نما اسیب دیده اند . در این صورت سنگ نمای شما نیازمند پیچ رو پلاک نما میباشد . 

تیم متخصص پیچ رو پلاک نما با استفاده از دستگاه های مخصوص و تیم حرفه ای اقدام به پیچ رو پلاک نما کرده و سپس اقدام به نماشویی میکنند. شایان ذکر است که در صورتی که نمای شما نیازمند پیچ رو پلاک باشد و شما انجام ندهید بعد از مدتی کنده شده و برزمین میرزند و اسیب جبران نا پذیری ممکن است به وجود بیاورند.

نماشویی در کرج

شستشوی نمای سنگی

امروزه یکی یکی از شیک ترین و بهترین نما های ساختمان ها نما های سنگی هستند . در این نوع نما ها سنگ کار با استفاده از سنگ های زیبا و مناسب نما طرح های زیبا و مجلل را میسازند . 

نما های سنگی  بسیار طرفدار پیدا کرده و امروزه با استقبال زیاد مردم رو برو شده است ، این نما ها از نظر جرم گیری و کثیف شدن نسبت به نما های اجری و سیمانی بسیار بهتر بوده و در مقابل جرم گیری ها و کثیف شدن ها بسیار مقاوم تر میباشند . به طوری که اگر نماشویی به درستی انجام شود ا سال ها زیبا میماند و نیازی به شستشو دوباره و دوباره ندارند .

نماشویی در تهران اکثرا از همین نما ها هستند و روش شستشوی خاصی نیز دارند . استاد کار باید با روش های نماشویی و نحوه نماشویی در کرج و نماشویی در تهران با راپل کامل اشنا بوده رو تمامی نکات حساس و لازمه را بداند تا کیفیت نهایی زیبا و عالی شود .

نمای آجری : از دیرباز نمای آجری طرفداران خود را داشته و نوع شکل و سبک خاص و ایرانی خود را داراست . تیم ما در نماشویی در تهران و نماشویی در کرج کرج بار ها و بارها سابقه نماشویی آجری را داشته اند و به خوبی با روش شستشوی آن اگاه میباشند .  

نما های آجری به مرور زمان از رنگ و زیبایی ان به دلیل جرم و رد باران ها جرم میگیرد و از زیبایی و جذابیت آن کاسته میشود . نماشویی با واترجت عمری دوباره و زندگی و زیبایی دوباره به نمای اجری شما تقدیم میکند . 

نمای شیشه ای یا فریم لس

این نماها واقعا جذابیت و زیبایی زیادی دارند ، نمای فریم لس از شیشه های مخصوص این کار ساخته شده و در سراسر جهان در حال افزایش هستند . 

این نما ها ظاهری مدرن و بسیار شیک را به نمای ساختمان شما میدهند و زیبایی و منظره آن را چندین برابر میکنند  ، اما مثل نما های دیگر این نما ها نیز بعد از مدتی کثیف میشوندو نیاز مند نماشویی دارند . این نوع نماها ماننند نماهای دیگر نبوده و علاوه بر شستشو با مواد خاص و آب باید کف خورده و طی کشی شوند تا هیچ گونه لکه آبی بر سطح شیشه ها باقی نماند .

قیمت نماشویی نمای شیشه ای با دیگر نماشویی را یکسان نبوده و فرقی جزعی دارد اما ظاهر آن بعد از شستشو از زمین تا آسمان میشود . این نما ها بعد از نماشویی در کرج و نماشویی در تهران زیباییشان چند برابر شده و هزینه نماشویی را در همان ساعت های اولیه به صاحب خود به شکل زیبایی هدیه میدهند .

شستشوی نمای کامپوزیت

نما های کامپوزیتی به دو روش کلی شسته و نماشویی یشوند . شستشوی نمای ساختمان کامپوزیتی در روش اول با استفاده از ابر و طی میباشد . در این روش نما شوی با استفاده از ابر و طی نمای شمارا طی کشی کرده و تمیز میکند . در این روش لکه های بزرگ و اساسی باقی میمانند و برای نماهای تازه نصب شده یا تازه نماشویی شده اند استفاه میشوند . 

اما روش دوم اجرای نماشویی با واتر جت میباشد . در این روش آب با فشار قوی به سطح کامپوزیت برخورد کرده و تمامی جرم و لکه های سطح آن را به راحتی و سریع از بین میبرد . 

لازم به ذکر است که در این روش هیچگونه اسیبی به نمای کاپوزیتی نرسیده و این نماشویی با واترجت کاملا درست و اصولی است البته اگر دست یک استاد کار ماهر باشد . تیم سابکار با استفاده از استاد کاران ماهر و درجه یک خیال شمارا از هرگونه اسیب احتمالی راحت میکند و هیچ جای نگرانی باقی نمیگذراد .

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی بسته به متراژ بنا و طبقات آن و جنس نما متغیر و قیمت دقیقی نمی توان گفت اما به صورت تقریبی قیمت نماشویی با راپل و قیمت نماشویی با واتر جت متری 10تا 30 هزار تومان است . این کف قیمت بوده و برای متراژ بالای 1000 متر مربع محاسبه میگردد . 

نماشویی کنتراتی در شستشوی نمای ساختمان زیر 1000 متر مربع محاسبه میشود . در این روش قیمت گذاری بر روی کل کار انجام شده و کلیت کار نسبت به جنس و مواد استفاده شده محاسبه میشود .

در این روش کلیه هزینه مواد دستگاه نیرو و …. بر عهده تیم ما بوده و کلیت کار به صورت یکجا محاسبه میشود و نیازی به محاسبه دانه دانه مواد و نیرو و روز کاری و … باشیم که برای هر دو طرف منصفانه است .

نماشویی در تهران و کرج نسبت به نماشویی با راپل و شستشوی نمای ساخمتمان در دیگر استان های ایران به صرفه تر است و علاوه بر صرفه اقتصادی ویژگی های دیگری نیز دارد که در بالا توضیح داده ایم .

 

شستشوی نمای سرامیکی

سرامیک ها از دیر باز تا کنون به دلیل قیمت مناسب و زیبایی و طرح های آن بسیار مورد استقبال  استفاده قرار گرفتند . از سرامیک ها تقریبا در تمامی نقاط ساختمان استفاده میشود . از سرویس بهداشتی تا نمای خانه و ساختمان . 

 

سرامیک ها یک لایه براق و شفاف و طرح دار بر روی خود دارند . این طرح ها باعث شده تا آن ها انقدر زیبا شوند در غیر این صورت سرامیک های قرمز و کدری بودند . از سرامیک ها در نما کاری نیز استفاده میشود چون هم قیمت ناسبی دارد و هم طرح وشکل زیبایی . علل خصوص مقاوم در برابر اسید ها و مواد شوینده هم هستند .

 دیگه چی از این بهتر؟ 

اما با این حال نقاط ضعفی هم دارند . مثلا در صورت اسیب دیدگی و ریختن جوش و ایجاد لکه سوختگی بر روی آن هیچ راهی بجز تعویض سرامیک وجود ندارد . یا با برخورد جسم سخت به سطح آن و پریدگی لعاب رویی آن سرامیک اصلی و زیرین نمایان شده و به کل زیبایی سرامیک را از بین میبرد.

 نماشویی سرامیک با این حل سرامیک نیز نماشویی میشود . سرامیک ها بعد از مدتی جرم گرفته و کثیف شده اند با استفاده از نماشویی با واترجت و شستشوی نمای ساختمان تمامی جرم و لکه ها و کثیفی سطح آن پاک شده و مثل روز اول میدرخشند .

تیم سابکار 7 روز هفته اماده انجام شستشوی نمای ساختمان و نماشویی در تهران و کرج میباشد و کافیست با ما تماس بگیرید .

 

نحوه کار دستگاه واترجت سندبولانس

شاید شما هم مانند من علاقه مند به نحوه کار این دستگاه ارزشمند و جالب باشید . این دستاه ها با برق سه فاز کار میکنند . این برق در تمامی ساختمان هایی که اسانسور دارند وجود دارد .

البته نوع دیگر این دستگاه ها تک فاز و با برق شهری هم کار میکند اما به اندازه دستگاه 3 فاز قدرتمند نیستند. دستگاه واترجت برای نماشویی با واترجت نیازمند آبی قوی نیز دارد .

با اتصال برق و آب پر فشار و قوی به دستگاه موتور 3 فاز ستذبلانس را روشن میکنند و با روشن شدن آن پمپ مخصوص این دستگاه شروع به کار کرده و آب را برای شستشوی نمای ساختمان و نماشویی در کرج با راپل پمپ میکند ، بنابرین طبیعی است که ساختمان شما باید آبی نسبتا پرفشار و قوی داشه باشد که خدارشکر در 99 درصد مواقع همینطور است و مشکل خاصی در تامین آب مورد نیاز دستگاه وجود ندارد.

 

نماشویی در کرج با راپل

راپل چیست ؟ راپل به روشی گفته میشود که استادکار با استفاده از طناب مخصوص راپل مقاوم و یک طناب راپل کمکی از نما پایین می ایند . 

در این روش استادکار  که چندین سال است در این زمینه فعالیت میکند طناب راپل را در پشت بام محکم میکند و از نما پایین آمده و شروع به شستشوی آن میکند . 

نماشویی در کرج با راپل ترکیب چندین کار مختلف با یکدیگر است . راپل کار علاوه بر کنترل خود در هوا و نحوه تنظیم ان و پایین امدن.

مواد صرفی در نماشویی

اینکه نمای ساختمان را با چه موادی شسته شود به جنس نما و میزان جرم و کثیفی نما بستگی دارد

روش اول شستشوی نمای ساختمان با آب است

این زمانی است که نما ساختمان زیاد جرم نگرفته و تنها با استفاده از آب زیبایی نما بازمیگردد
و نما به طور کامل تمیز و براق میگردد

روش دوم نماشویی با آب و سیلیس است

در شستشوی نمای ساختمان برای نماهای آجری و موقعی استفاده می شود که نما جرم گرفته باشد و نتوان تنها با آب
جرم و کثیفی نما را پاک  کرد در این صورت نماشویی در کرج و نماشوییدر تهران با استفاده از سیلیس که همان ماسه سنگ بادی است به
خرد دستگاه واتر سند بلاست زده میشود تا با کمک سیلیس و فشار آب عمل لایه برداری روی جرم ها صورت بگیرد

روش سوم نماشویی که مخصوص شستشوی گرانیت است نیز اسید شویی نامیده میشود

شستشوی نمای ساختمان 

نماشویی از جمله کارهایی است که برای تعیین دقیق آن باید در ساختمان حاضر شد حال
با تماس گرفتن و گفتن مشخصات ساختمان از قبیل تعداد طبقات جنس نما و عرض ساختمان
می توان قیمت حدودی نماشویی را اعلام کرد .

یکی از مهمترین مواردی که در این موارد مطرح است موضوع ارتفاع ساختمان است . ارتفاع ساختمان را میتوان مهم ترین معیار در قیمت گذاری نمای ساختمان در نظر گرفت

 

نکته مهم در شستشو نمای ساختمان

مورد دیگر نوع نما است به طور کلی می توان گفت که شستشوی نماهای آجری سخت تر از شستشوی نمای ساختمان سنگی است

قبل از اقدام به نماشویی حتما از وجود برق سه فاز در ساختمانی که میخواهید نماشویی انجام شود
مطلع شوید وجود برق سه فاز برای روشن شدن دستگاه های واتر سندبلاست و و دستگاه های واتر
جت لازم است اگر در ساختمانی که میخواهید کار شستشوی نما بر روی نمای آن انجام شود  آسانسور
بود آن ساختمان برق سه فاز هم دارد .

اما نکته ایی که قابل ذکر است این است که شستشوی نما و محکم سازی سنگ نما با پیچ و
رولپلاک نما یک امر ضروری در ساختمان است و قیمتی که بایت این پرداخت میکنید کاملا منصفانه
و به صرفه است پس از پایان کار علاوه بر محکم شدن سنگ نما به وسیله
پیچ و رولپلاک و تمیزی و براقیت نما خواهید دید که هزینه ایی که پرداخت کردید
بسیار موثر بوده است

نماشویی در تهران و ... با واترجت ،سند بلانس

این دستگاه به این صورت کار میکند که یک لوله خصوص برای دادن سیلیس به خرد دستگاه دارد و که به قسمت سر  آب پاش  مخصوص وصل شده است . وقتی دستگاه روشن است و آب را با فشار از سری مخصوص خود خارج میکند با گذاشتن این لوله داخل سیلیس با مکیدن سیلیس به خرد دستگاه داده میشود و با آب مخلوط میشود که این اب پر فشار مخلوط شده
با سیلیس می تواند انواع لکه ها و حتی رنگ ها را لایه برداری کند . این خرده سنگ ها و شن ریزه ها با برخورد سریع همراه با اب سریعا جرم روی سطح را برمیدارند و به راحتی سطح آن را پاک و تمیز میکنند.

سیلیس نیز دارای انواع مختلفی است که براساس جنس نا توسط نماشو کارهای ما انتخاب میشوند
و برای شستشوی نمای ساختمان با نمای آجری سیلیس های دانه درشت مناسب تر خواهد بود چرا که قدرت زیادی در از بین بودن جرم ها دارد .

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان در تهران
شستشوی نمای فریم لس

مزایای شستشوی نمای ساختمان

مسلما دلیل این که امروزه افراد زیادی نیاز به نماشویی و شستشوی نمای ساختمان را حس می‌کنند این است که از مزایای گوناگون این کار بهره‌مند شوند. برخی از مزایایی که شستن نمای ساختمان می‌تواند به وجود بیاورد عبارتند از:
 • تمدید و افزایش زیبایی و میزان سطح کیفیت نمای ساختمان
 • از بین رفتن هرگونه آلودگی و ناپاکی از نما
 • بهسازی جلوه‌ی ساختمان
 • هزینه‌های مناسب

تمدید و افزایش کیفیت نما

همانطور که در مطالب قبل خدمتتان عرض کردم شستشوی نما بسیار برای نمای شما مفید است . اگر نمای شما سنگی یا اجری است قتی با دستگاه مخصوص با فشار اب شسته میشوند مانند روز اول میگردند. انگار تازه سنگ شده اند و چه بسا بهتر زیرا در زمان نصب سنگ بر روی خود کثیفی و خاک و خرده سیمان و… نیز دارد

اما در شستشوی نمای ساختمان قشنگ تمامی این موارد حذف شده و کیفیت آن نما درجه یک میشود !. نماشویی در کرج با واترجت و دستگاه سند بولانس سطح چرکی را کامل از سطح آن پاک شده و سطح براق و درجه یک میشود .

 

675
پروژه در تهران
1228
کل پروژههای انجام شده
553
پروژه در دیگر استان ها
19
استاد کاران در حال همکاری

نماشویی در تهران

تهران به دلیل جمعیت و ساختمان های چند برابری نسبت به دیگر استان ها منطقه اصلی فعالیت ماست . 

طبق گزارش آمار و اطلاعات استان تهران   جمعیت استان تهران 14،267،000 نفر است واقعا عدد بسیاار بزرگیست. با توجه به این جمعیت بسیار بالا و باور نکردنی در استان تهران طبیعیست که نماشویی در تهران بسیار بیشتر از نماشویی در دیگر استان ها باشد .

نماشویی در تهران که توسط ما انجام میشود با انجام پروژه های متعدد و مختلف تجربه بالا و کافی را جهت هرگونه نماشویی با راپل ، نماشویی در تهران ، شستشوی نمای ساختمان را داراست و به جرعت میتواند بهترین کیفیت نماشویی را خدمت همه هم وطنان عزیز عرضه کند . نماشویی در تهران فقط با  سابکار 

دیسکیلر و تاثیر آن در نماشویی

دیسکیلر محلولی اسیدی با درصد پایین است . البته این محلول اسیدی انقدر پایین نیست که به پوست و اندام های حسس بدن مثل چشم و صورت اسیب نرساند . از این محلول اسیدی در صنعت بسیار استفاده میشود علل خصوص در شستشو .

حالا که صنعت گران از ای حلول برای شستشو استفاده میکنند چرا ما نکنیم ؟؟

گروه نماشویی سابکار  در برخی از نماها و شستشوی نمای ساختمان از این مواد استفاده میکند . البته در شرایطی که استفاده از این محلول ها لازم و به جا باشد . 

دستگاه سندبلانس با قابلیتی که در خود دارد این امکان را فراهم اورده که بتوان مواد مختلف را به آب اضافه کرد تا کیفیت و قدرت نماشویی با راپل افزایش یابد . اما چگونه ؟؟ 

در شستشوی نمای ساختمان به نما هایی میرسیم که با آب معمولی پاک نشده و مقاومت میکنند در این بخش دیسکیلر و سیلیس وارد شده و هرکدام در جای مناسب کار خود را انجام میدهند . با استفاده از شلنگ کمکی مواد را به خورد دستگاه میدهیم و دستگاه این مواد را با سرعت همراه آب به سطح نما پمپ میکند .

این مواد به دلیل نوع ساختار و جنسشانکاربرد های مختلفی دارند بنابراین انتخاب دقیق و درست آن باید توسط استاد کار ماهر انتخا و تنظیم شود .

شستشوی نمای ساختمان

در صورتی که می خواهید نماشویی انجام دهید بهتر است کمی اطلاعات راجع به آن داشته باشید تا بتوانید این کار را به نحو احسنت انجام دهید .

هر چند انجام این کار توسط خود شما تقریبا کاری امکان ناپذیر است. اما داشتناین نکات در مورد نماشویی خالی از لطف نبوده وهمچنین در طول انجام کار و یا در نتیجه کار شما می توانید تفاوت کار را به خوبی ببینید که آیا نماشویی با واترجت کیفیت مطلوب صورت گرفته است یا خیر؟

این کار هر چند وقت یکبار بایستی انجام گردد چرا که لازمه این کار استفاده از مواد شوینده بسیار مرغوب است که حتی با یک بار استفاده نمای سنگ و یا شیشه ای ساختمان شما بسیار تمیز و شفاف می شود و برق می افتد.

نماشویی با راپل ، نماشویی در تهران

برای شسشوی نمای ساختمان  تعدادی کارشناس مخصوص بررسی کار های افراد معین شده اند که ناظر به انجام روال درس کار هستند که در واقع در زمان انجام کار آن ها را راهنمایی و مدیریت می کنند همین طور جهت انجام بررسی های اولیه نیز از کارشناسان خبره کمک گرفته می شود که با مشاهده دقیق ساختمان ، ارتفاع آن و همین طور تعداد نیرو و وسایلی که مورد نیاز برای انجام نماشویی است را مشخص نماید.

تعرفه های انجام نماشویی درسابکار با بهترین و مناسب ترین قیمن انجام میشود.

به طوری که تمامی افراد در زمان تماس با مرکز ما بعد از مطلع شدن از خدمات ما سریعا سفارش خود را نهایی کرده و بلافاصله بعد از آن کار را شروع می کنند .

به یاد داشته باشید قیمت های ما در مقایسه با خدمات های عالی که به شما عزیزان ارائه می دهیم بسیار مناسب می باشد.

استاد کاران ما با داشتن کمربند های ایمنی از قسمت های مطمئن و محکم در بالای ساختمان شما مهار شده و شروع به نماشویی می نمایند که البته این کار تماما با کمک دستگاه های شست و شوی مکانیزه صورت می گیرد
تا این که کار بسیار با دقت صورت بگیرد و بر روی نمای شیشه ای شما لک و آلودگی باقی نماند

ساختمان شما با هر نمایی که باشد شیشه ای ، سنگ و نماهای آجری و یا دیگر موارد می توانید به سادگی انجام شستشوی نمای ساختمان آن را به تیم ما بسپارید این مرکز با سابقه ی درخشان خود طی چندین سال تجربه موفق نیرو های مجرب با تمامی موارد را بدون هیچ مشکلی برایتان انجام خواهد داد.

 • برسی محل

  شما قبل از نماشویی و شستشوی نمای ساختمان خود باید اطلاعاتی را راجب نمای خود به دست اورید . البته این نکات بسیار ساده بوده و احتمالا اکثر آنان زا میدانید . در ادامه مقاله کامل تر توضیح خواهیم داد.
 • تماس با ما

  بعد از ارسال تصاویر گرفته شده با تیم ما تماس بگیرید . بعد از انجام مشاوره رایگان راجب شستشوی نمای ساختمان با تنظیم وقت قبلی بسته به کار شما ما استاد کاری را به محل میفرستیم برای قیمت گذاری دقیق و انجام نمونه رایگان برای شما.
 • انجام کار

  در صورتی که نمونه را پسند کردید تیم ما شروع به شستشوی نمای ساختمان با نماشویی با راپل را شروع میکند. استاد کران و تیم حاظر در محل در سریعترین زمان نماشویی را انجام داده و کار را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترینکیفیت تحویل شما میدهند.
 • تایید و پرداخت

  بعد از انجام نماشویی و انجام کامل نمای ساختمان شما کیفیت نهایی را با کیفیت نمونه زده شده مقایسه میکنید و در صورت رضایت 100 درصدی هزینه را پرداخت میکنید .

آیا همیشه با راپل نما شسته میشود ؟

این قضیه کاملا به نوع ساختمان و شکل ساخت و طراحی آن بستگی دارد اما در 99 درصد مواقع انجام شستشوی نما با راپل انجام میشود و استاد کار به راحتی با اتصال راپل و اماده سازی دستگاه در پشت بام از ساختمان اویزان شده و نماشویی با راپل را انجام میدهند . 

در صورتی که نمای شما از 1.5 متر بیرون تر امده باشد استاد کار نماشویی در تهران دسترسی لازم بر نما را ندارد و نمیتواند آن را شستشو کند و باید از روش های دیگر نما را شستشو کرد .

البته همیشه نیاز به راپل ندارید چرا که بسیاری از نما ها ارتفاع کمی دارند و با نردبان و یا چهارپایه دسترسی دارد. نماشویی در این روش راحت تر از روش های دیگر بوده و استاد کار نماشویی به راحتی شروع به نماشویی با سندبلانس میکند و در سریع ترین زمان و با کیفیت کار را انجام داده و تمام میکند .

نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، 

با سابکار تماس بگیرید.
دکمه

ایا نمای شما نیاز به نماشویی دارد؟

اگر در حال مطالعه این مقاله میباشد حتما فکر میکنید که نمای شما نیاز به شستشو نمای ساختمان دارد . برای اطمینان از این که ایا واقعا نمای شما نیاز به نماشویی دارد یا نه میتوانید به نکات زیر دقت کنید . 

 • چندین سال از عمر ساخت ساختمان گذشته و نماشویی نشده است .
 • نمای شما سیاه شده یا جرم گرفته باشد
 • رد لکه های باران به صورت تیره بر روی نما ماند است
 • مصالح ساختمانی بر روی آن ریخته است
 • بعد از گذشت مدت طولانی نمای ساختمان جرم گرفته و تغییر رنگ یافته است
 • گرد و خاک نمای شما را کثیف کرده است

هر یک از مشکلاتی که در بالا گفته شد نیازمند 100 درصدی نماشویی دارند و در صورت انجام ندادن نماشویی روز به روز بدتر شده و چهره ساختمان شمارا نابود خواهد کرد .

زیبایی و تاثیر در ارزش

اگر ساختمان شما تجاری باشد زیبایی ساختمان تاثیر صد در صدی در ارزش مکان کار شما ئ علل خصوص ارزش کار شما میباشد . زیبایی نما و تمیزی آن حس اهمیت و ارزش قائل بودن شما به نکات مهم در کار زندگی شماست . وقتی مخاطب میبیند شما انقدر به زیبایی و تمیزی نمای خود انقدر ارزش قائلید مطمئن میشود برای شغل و بیزنس خود نیز  100 درصد ارزش قائلید .

نمای سیاه شده یا جرم گرفته

نما های ساختمان ها به دلیل الاینده های موجود در هوا بعد از گذشت مدتی کم کم کثیف شده و سیاه میشوند . لایه کثیفی و جرم روی نما نشسته و کم کم ارتباطش با نما بیشتر شده و چسبندگی به نما بیشتر میشود . بهترین روش برای انجام نماشویی و شستشوی نمای ساختمان انجام نماشویی با راپل و نمشویی در تهران است . 

تیم سابکار با تجربه کاری بالا در 7 روز هفته اماده ارائه خدمات نماشویی و نماشویی در تهران در سریع ترین زمان برای شماست . در این روش استاد کاران در محل حاظر شده و با استفاده از راپل یا روش دیگری و با استفاده از دستگاه سندبلانس و واتر جت آب را با سرعت و قدر بالا به نمای جرم گرفته و سیاه شده میپاشد و نمای ساختمان به صورت 100 درصدی سفید شده و تمامی جرم های سطح آن توسط اب یا مواد مخصوصی که توسط استاد کار نماشویی در تهران به دستگاه اضافه میشود شسته میشود .

بنابراین اگر نمای شما جرم گرفته یا سیاه و کثیف شده است  خیالتان از تمیز شده ان تخت باشد و مطمئن باشید تیم ما 100 درصد تمامی این مشکل را حل و فصل میکند . 

رد لکه ای باران روی نما

رد لک های باران به ویژه رد لک باران های اسیدی نما هارا کثیف میکند. نما های آجری و نما های شیشه ای در مقابل این لک های باران بسیار اسیب پذیر هستند و بعد از چند ماه علل خصوص در فصل های زمستان و پاییز که بارش باران زیاد است نمای شما با ماندن و خشک شدن باران لکه لکه شده و گرد و غبار بیشتری را به خود جذب میکند.

پس این نمای شما برای دریافت زیبایی قبلی و تمیز شدن نیازمند نماشویی دارد . این نوع از نماشویی در شهر هایی که الودگی هوای بیشتری دارند رابطه مستقیم داشته و باران های اسیدی بیشتری دارند ، 

بنابراین نماشویی در تهران بیشتر در این محور میچرخد و اکثر ساختمان ها نیازمند این نوع از نماشویی هستند .

 

0990-530-9064 شماره تماس با سابکار

ریختن مصالح ساختمانی بر روی نما

ریختن مصالح ساختمانی بر روی نما امری طبیعی بوده و روزانه در حال اتفاق افتادن در سراسر ایران است .  مصالح ساختمانی از جمله سیمان و رنگ بعد از ریخته شدن چسبندگی بسیار بالایی پیدا میکنند و به این راحتیا پاک نمیشوند ، البته در 80 درصد مواقع اصلا در دسترس نیستند که بتوان پاکشان کرد . 

واقعا ریختن مصالح بر روی نما علل خصوص نما هایی که به آن صورت کثیف نبوده و این مصالح ریخته شده کاملا به چشم می ایند واقعا عذاب اور است . تمامی زیبایی ساختمان با ریختن مصالح ساختمانی بر روی نما از بین میروند و این واقعا روی مخ است !.

نماشویی چاره کار شماست . این مصالح تنها با یک روش اساسی از بین میروند و مشکل حل میشود آن هم نماشویی در تهران و نماشویی با واترجت است. نماشوی با استفاده از روش نماشویی با راپل یا روش های دیگر از نما اویزان شده و با استفاده از فشار اب و با استفاده از سیلیس سریع و با قدرت تمامی مشکل را به صورت کامل حل میکند . 

اما فقط نماشویی آن قسمت که مصالح ریخته شده کار را حل نمیکند . چرا ؟؟ چون محلی که نماشویی میشود و یا استفاده از فشار آب شسته میشود بسیار تمیز تر و زیبا و سفید تر از قسمت های دیگر نما میشود . این اتفاق باعث دو رنگ شدن نمای شما و لک شدن آن به صورت لک سفید بر روی نما میشود بنا براین شما باید در 80 درصد مواقع کل نمای خود را نماشویی کنید .

شستشوی نمای ساختمان سیمانی و سنگی

گرد گرفته و خاک گرفته شدن نما

این نوع از کثیفی و مشکل بیشتر در فصل های بهار و تابستان اتفاق می افتد زیرا باد های همراه با الودگی و گرد و غبار بیشتر میشوند و بر روی نما مینشینند و نمای ساختمان را الوده میکنند . نما های شیشه ای بیشترین اسیب را در مقابل این نوع از الودگی و کثیفی دارند . 

نما های شیشه ای به دلیل براقی و آینه ای بودن آن خیلی سریع تر از نما های دیگر این کثیفی و الودگی را نشان میدهند و خاک و گرد و غبار بر روی خود را نشان میدهند . در این حالت نما کار با شستشوی نما از طریق دستگاه و فشار آب کمک گرفته و علاوه بر شستشوی مرحله اول که با استفاده از آب میباشد اقدام به کف زنی و طی و ابر کشی میکنند شیشه هارا . 

شستشوی نمای ساختمان

در این حالت استاد کار یکبار نمارا با استفاده از فشار آب شسته تا هم لکه های سفت از روی نما کنده شوند و هم خاک گرد و غبار از روی آن پاک شود . در مرحله بعدی نماشویی در تهران و دیگر شهر ها نماشوی با استفاده از طی و ابر مخصوص نماشویی با راپل شروع به تمیز کردن و لکه گیری از روی سطح میکنند . 

همانطور که میدانید لکه های اب وقتی روی نمای علل خصوص روی شیشه که براقیت زیادی دارد باقی بماند بلافاصله پس از خشک شدن لک شده و تمامی زحمات را در نماشویی را از بین میبرد . استاد کاران نمشویی بلافاصله بعد از شستشوی اولیه نما با آب شروع به طی  و ابر کشی آن میکنند و طیح را ب صورت صد در صدی پکیزه و براق میکنند .

تخفیف چگونه محاسبه میگردد؟

همانطور که در سربرگ نوشته ایم نماشویی ما در حال حاظر با تخفیف انجام میشود البته اگر از سایت سابکار تماس گرفته باشید . سابکار با محاسبه قیمت کل و هزینه های کار و دستمزد استادکاران تخفیف شمارا محاسبه کرده و از هزینه نهایی کم میکند .

در این نوع از تخفیف تیم ما حتی 1 درصد از کیفیت کار کم نکرده و کیفیت عالی پابرچاست پس جای هیچگونه نگراین در نمشویی در تهران و دیگر استان ها وجود ندارد .

تیم سابکار جهت به دست اوردن رضایت مشتریان خود هزینه های اضافی را حذف و دستمزد استاد کاران را بهینه کرده است بنابراین دریافت این کیفیت از کار همراه این قیمت واقعا جالب و استسنائی است.

نماشویی در تهران و کرج این قابلیت را دارد که ما تیم ناظر بر پروژه را به محل شما بفرستیم که قیمت گذاری دقیق تری داشته باشند و هم برای شما نمونه رایگان انجام دهند . اگر در استان تهران یا کرج هستید میتوانید با تماس با تیم سابکار با تنظیم وقت قبلی از امکانات نماشویی در تهران استفاده کنید .

نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در تهران ، 

نماشویی سرامیکی

مراقبت از تجهیزات

تجهیزات استفاده شده در نماشویی با راپل قسمت های سخت و محکمی دارند . این ابزارات برای مقاومت در برابر اسیب های مختلف از جمله فشار آب درون شلنگ مخصوص خود باید کلگی محکم و سختی داشته باشد که امری طبیعیست . 

اما از این ابزار ها باید به درستی استفاده شود تا از اسیب های احتمالی جلو گیری شود . سطح نماهای شیشه ای یا سرامیکی بسیار حساس هستند . البته نماهای دیگر از جمله نماهای سنگی و آجری نیز اگر بر روی خود چنجره شیشه ای داشته باشند هم از این قائده مستثنا نیستند چرا که با صربه این کلگی یا ابزار های دیگر به شیشه ها اسیب میزنند . 

شستشوی نمای ساختمان بسیار کار حساسیست . با توجه به اسیب پذیری سطوح سرامیکی در صورت خوردن تجهیزات به سطح اسیب پذیر آن ، سرامیک لب پر یا قسمت هایی از لعاب آن پریده خواهد شد . پس در انتخاب استاد کار دقت کافی و لازم را باید داشته باشید .

ما کار تیم خود را ضمانت میکنیم  استاد کاران تیم ما با سابقه کاری بالا هستند . این استاد کاران شستشوی نمای ساختمان چندین سال است که به نماشویی در تهران مشغولند و به این کار میپردازند . پس در انتخاب تیم ما جای شک و تردیدی وجود ندارد و میتوانید با خیال راحت نمای خود را به ما بسپارید .

استفاده از درست از تجهیزات مثل سیلیس

سلیس ها انواع مختلف و دانه های ریز و درشت دارند . دستگاه سندبلانس به دلیل فشار آب و قدرت مکشی و سرعت بسیار بالایی که دارد بسیار کر را حساس و نیازمند دقت بالا میکند . سیلیس ها از شلنگ کمکی به دستگاه سندبلانس وصل میشوند و با مکشی که دارد سلیس هارا با سرعت بالا به سطح لازم میکوبد تا جرم کثیفی بسیار مقاوم را ازبین ببرد . 

سیلیس دانه درشت

سیلیس های دانه درشت و دانه ریز برای استفاده های مختلف در بازار موجود است . در شستشوی سطح های حساس مانند سطح سرامیکی یا بعضی از سطح های سنگی حتما باید دقت بسیار بالایی داشته باشید . اگر از سیلیس های دانه درشت استفاده کنیم هنگامی که این دانه های درشت با سرعت به سطح سرامیکی نمای ساختمان شما برخورد میکند شروع به شکاندن ریز ریز سطح لعابی شما میکند و آسیب جبران ناپذیری به آن وارد میکند. 

سیلیس های دانه ریز

این سیلیس ها اکثرا در نماشویی در تهران کاربرد دارد . منظورمان از نماشویی تهران همان شستشوی نمای ساختمان است در ک ایران نه صرفا نماشویی در تهران . این سیلیس ها که دانه های ریز و کوچک شنی هستند با پمپ شدن همراه با آب اسیبی به سطح نما وارد نمیکنند و صرفه جرم رویی آن را پاک و تمیز میکنند . 

کیفیت سیلیس  و تجهیزات

سیلیس ها انواع و اسام مختلفی دارند . این را که در جریان هستید اما باید بدانید که در نماشویی علاوه بر اندازه سیلیس ها که بسیار مهم است کیفیت آن نیز بسیار اهمیت دارد . در سیلیس های ارزان و بی کیفیت جداسازی این سیلیس های ریز و درشت از یکدیگر به صورت عالی انجام نشده و در میان سیلیس های ریز سیلیس های دانه درشت نیز وجود داشته و کیفیت آن بیار پایین می آید .

خطرکیفیت ابزار از جمله سیلیس

اگر نکته های بالا را به خوبی مطالعه کرده باشید خواهید دانست که انتخاب نوع سیلیس بسیار مهم است . حال فرض کنید در محلی که حتما باید از سیلیس دانه کوچک استفاده کرد بیاییم و از سیلیس های دانه درشت استفاده کنیم چه بلایی سر نما می اید . 

حال اگر کیفیت این سیلیس کم باشد و در سیلیس های دانه ریز دانه درشت نیز وجد داشته باشد وقتی شستشوی نمای ساختمان انجام میشود سیلیس های دانه درشت به نما اسیب زده به طوری ه استاد کار اصلا خبر ندارد .

تجربه تیم
تجربه 98%
مهارت استا کار
مهارت 100%
سرعت کار
سرعت 85%
سرعت نسبت به کیفیت
سرعت 100%
قیمت مناسب
قیمت 99%
کیفیت نماشویی
کیفیت 100%

تنظیم قدرت دستگاه و فاصله نوک دسنگاه با نما

قدرت و سرعت دستگاه سندبلانس بسیار بالاست . دقت در مهار قدرت دستگاه به تجربه استادکار برمیگردد . استادکار نماشویی باید دقت لازم برای نماشویی را داشته باشد . در نماشویی با راپل و شستشوی نمای ساختمان دقت در استفاده درست از این قدرت بسیار مهم است . 

اگر ان قدرت آب را به جای نا درستی از نما مثلا سنگ های حساس بگیریم و از جای غلط به آن فشار وارد کنیم ممکن است باعث کنده شدن آن بخش از سنگ یا سرامیک نما شود .

فشار آب به لبه زیر لبه های سرامیک ها بسیار کار اشتبا و خطر ناکیست . درصورت انجام این کار علاوه بر خطر برگشت آب و اسیب به خود نماشویی ممکن است سرامیک را شکسته و بکند.

علاوه بر آن انتخاب جهت درست نماشویی نیز بسیار بسیار با اهمیت است . نماشویی در جهت خلاف وزش باد علاوه بر کاهش قدرت آب با برگشت آب با فشار و دارای مواد خطرناک برای چشم و صورت میتواند باعث اسیب جبران ناپذیر هم برای شخصی که نماشویی انجم میدهد و هم برای نمای سنگی و سرامیکی دارد.

اسفاده از مواد شوینده اسیدی

همانطور که میدانید در شستشوی سطوح مختلف از مواد شوینده و اسیدی استفاده میشود . مواد شوینده نسبت به نوع جنس نما و سطح مورد نظر انتخاب میشوند به گونه ای که بهترین کارایی را دارا باشد . 

سرامیک ها با مقاوم بودن در برابر شوینده های اسیدی اکثرا در شستشو از مواد شوینده اسیدی با غلظت خاصی انتخاب میشود اما باید بدانید که استفاده از مواد شوینده اسیدی در سطوح مختلف از جمله سرامیک علاوه بر ایجاد پاکی و تمیزی ممکن است اشکالاتی را نیز به وجود بیاورد .

اگر با مواد شوینده کار کرده باشید متوجه خواهید شد که بعد از مدتی استفاده مداوم یا استفاده از مواد شوینده قوی در شستشو شروع به سیاه شدن سریعتر میکنند . نماشویی در تهران و شستشوی نمای ساختمان نیز از این قائده مستثنا نمیباشد و اگر مقدئار مصرفی این مواد و درجه غلظت محلول اسیدی بالا باشد ممکن است با اسیب به نمای شما باعث سیاهی سریع آن شود. 

همه این نکات گفته شده و بسیاری ریز نکات را تمامی اعضای تیم ما به خوبی میدانند و خیال شما عزیزان را اسوده اسوده میکند .

نحوه استفاده از محلول اسیدی

برای جرم زدایی و تمیزی شستشوی نمای ساختمان و نماشویی در تهران گاهی لازم است از محلول اسیدی لازم به اندازه معین استفاده کرد. 

استادکار نماشوی وقتی از محلول های اسیدی استفاده میکند باید کاملا به همه نکات و جوانب احتیاط توجهکرده و آنهارا رعایت کند . در استفاده از محلول های اسیدی در سطوحی که لازم است باید به چند نکته دقت کنید .

 1. ابتدا از غلظت محلول و مناسب بودن آن اطلاع کافی داشته باشید .
 2. در استفاده از دستگاه سندبلانس که قدرت فشار و پاشش زیادی دارد وقتی از محلول اسیدی استفاده میکنند این محلول وقتی با فشار و سرعت با نم برخورد میکند علاوه بر پاشش بر اطراف به زمی هم میریزد . سطح زیری اگر از جنسی باشد که در مقابل محلول اسیدی مقاوم نباشد سریع سنگ شوخته و نیازمند کفسابی خواهد بود .
 3. جهت باد نیز یکی دیگر از مسائل مهم و تاثیر گذار است . اگر هنگام استفاده از محلول اسیدی بر خلاف جهت باد دقت نکنید با برگشت محلول و پاشش آن به سر و صورت خودم مواجه خواهید شد و اسیب بسیار زیاد ممکن است به وجود بیاید .

 

دقت تیم سابکار : تمامی نکاتی که عرض شد فقط بخش کوچکی از نکات بی اندازه این شغل حساس یعنی شستشوی نمای ساختمان علل خصوص شستشوی نمای ساختمان و نماشویی در تهران با راپل و سندبلانس بودند  ، تیم سابکار با سابقه کاری بالا و درجه یک به شما این اطمینان خاطر را میدهد که با خیال راحت کار و نمای ساختمان خود را به تیم حرفه ای ما بسپارید.

شستشوی نمای ساختمان

سابقه خدمت و فعالیت ما در متراژ ها و نماهای مختلفی در همه نقاط کشور باعثشده که تا همواره به تضمین کار و خدمات خود بی اندیشیم. 

همانطور که می دانید نماشویی سابکار اصلاحی است که برای شستشوی نمای ساختمان استفاده میشود امروزه در شهر های بزرگ به خصوص نماشویی درتهران و کرج نما ساختمان ها بر اثر آلودگی هوا و دود و جرم موجود در هوا ظاهر کثیف به خود یگیرند که این به نوبه خود آزار دهنده است نمای ساختمانی که کثیف باشد.

در بسیاری از ساختمان ها که نوساز هستند سیما و مصالح ساختمانی ریخته شده بر رو نما ظاهر زشت و ناپسندی به ساختمان ها می دهد که در این موارد هم بهترین کار شستشوی نمای ساختمان ها می باشد تا زیبایی و تمیزی و جذابیت را به نماها برگرداند

یکی از مشکلاتی که با به تعویق انداختن نما رخ می دهد نفوذ این جرم ها به داخل و پشت سنگ ها است که باعث میشود رفته رفته سنگ نما فرسوده شود و به راحتی ریزش کند

شستشوی نما انواع مختلفی دارد که بر اساس وسیله اجرایی باهم تفاوت میکنند.

روش های شستشوی نما

شستشوی نمای ساختمان

۱)شستشوی نمای ساختمان با داربست

که ما این نوع نما را پیشنهاد نمی کنیم این نوع شستشوی نما فقط برای ساختمان هایی مناسب است که به هر دلیل از قبل داربست بر روی آنها نصب شده باشد چرا که هزینه داربست بسیار بالا است در حالی که میتوان بدون داربست و با کمک طناب کار بهتری را نیز انجام داد

۲)نماشویی با راپل و نماشویی با واترجت

بهترین و کم هزینه ترین و سریع ترین روش شستن نما شستشوی نما با طناب است طوری که در آن با استفاده از طناب از بالای ساختمان تا کف ساختمان پایین می آییم و در طول مسیر پایین آمدن  شستشوی محیط نزدیک به طناب شسته میشود در این روش نماشو کار طناب را در پشت بام به قسمتی که قابل اعتماد  است محکم میکند و با پایین آمدن از طریق طناب اقدام  به شستشوی نما میکند.

3) شستشوی نمای ساختمان با بالابر

از این نوع روش های فرعی بسیار جود دارد . از جرثقیل بگیر تا … اما استفاده از این روش ها واقعا منسوخ شده و اصلاا انجام نمیشود . وقتی راپل با هزینه کم وجود دارد چرا باید همچین کار هایی کرد . تنها درصدرتی انجتم میشود که امکان نماشویی با راپل وجود نداشته باشد و دیگر روش ها میسر نباشند. 

کاربرد نماشویی

اگر تا این جای این مقاله را با دقت خوانده باشید، به وضوح در می‌یابید که اول و مهم‌ترین کاربردی که نماشویی ساختمان دارد این است که باعث می‌شود زیبایی نمای خارجی شما دو چندان شده وچشم‌ نوازی آن بیشتر شود.

در واقع نماشویی با شستن سطح نمای خارجی ساختمانتان زیبایی را به ساختمان برمیگرداند. نما آلوده و کثیف چهره ساختمان شمارا زشت و فرسوده نشان میدهد .

تاثیر در فروش : ساختمان هایی قصد فروش آن ساختمان یا واحد هایی از آن را دارید اکثرا بعد از مدتی نمایشان جرم گرفته و کثیف شده است . این قضیه چهره زشت و زننده ای به وجود میاورد . علاوه بر چهره زشت این امر باعث القای حس بد به خریداران یا افرادی میشود که به این ساختمان رفت و آمد دارند . 

زیبایی و کیفیتی که در مقابل این خدمات دریافت میکنید واقعا به صرفه بوده و ارزشش را دارد .

 

شستشوی نمای ساختمان با ابرو طی

همه شستشوی نمای ساختمان ها که با فشار آب و مواد اسیدی انجام نمیشود . شستشوی نما میتواند به انواع روش ها انجام شود ، نماشویی در تهران به دلیل استقبال مردم از نماهای شیشه ای و کامپوزیتی این نوع از نماشویی در تهران افزایش یافته و نماشویی با راپل طرفدار و خواهان بیشتری یافته است .

بهترین روش شستشوی نمای ساختمان شیشه ای و کامپوزیتی شستشو با ابر و طی است .چون نماشویی با فشار اب مناسب این نوع از نماها نبوده و به خوبی نمیتواند کیفیت نهایی را به خوبی دربیاورد . 

نماشویی در تهران و شستشوی نما برای سطوح شیشه ای و کاموزیتی با ابر و طی است . استادکاران نماشوی بعد از اتصال راپل به مکانی امن و سفت و مستحکم از نما پایین امده و نمای شیشه ای و کامپوزیتی شمارا به بهترین شکل ا ابرو طی شستشو داده و برق میندازند .

البته در صورتی که لکه های سفت یا محکم تری بر روی نما باقی مانده باشد شستشوی نما با ابر و طی در بعضی از قسمت ها جوابگو نمیباشد پس باید از فشار آب نیز استفاده کرد . در این قسمت نماشویی در تهران از ابزاری شستشوی نما با نام سندبلانس استفاده میشود. استادکاران از فشار آب تولیدی دستگاه استفاده میکنند .

نماشویی در تهران نیازمند برق سه فاز میباشد و تمام ساختمان هایی که برق سه فاز دارند صد در صد برق سه فاز را دارا هستند . موتور های آسناسور ها همگی از برق های سه فاز تغذیه میشوند و درصورت قطع یکی از فاز ها موتور از کار می افتد. شستشوی نما با دستگاه سندبلانس بسیار راحت و سریع انجام میشود چرا که سرعت و قدرتی که این دستگاه از پمپاژ اب به وجود می اورد بسیار بالا بوده و هرگونه جرمی را از سطح نما پاک میکند .

استاد کاران نماشویی و شستشوی نما بعد از دیدن لکه های سفت و محکم در صورت وجود با استفاده از دستگاه سندبلانس فشار آب را بر جرم گرفته و مثل آب خوردن آن جرم را پاک میکنند.

لازم به ذکر است که : کیفیت کار انجامی توسط گروه سابکار درجه یک میباشد و بعد از انجام کار و نماشویی از کیفیت نماشویی لذت خواهید برد و رضایت کامل خواهید داشت.

معنی شستشوی نمای ساختمان چیست ؟

شستشوی نما به مجموعه کارهایی گفته می شود که برای زدودن و رفع جرم و آلودگی از سطح نمای ساختمان انجام می شوند. به طور کلی این روش به عنوان یک راهکار اساسی برای تمیز کردن نمای ساختمان بدون صرف هزینه های اضافی شناخته می شود. نماشویی نیازمند تخصص و مهارت های خاصی است. به علاوه انجام شستشوی نمای ساختمان علاوه بر نیروی انسانی کاربلد و متخصص به متریال ها و ابزارهای خاصی نیز نیاز دارد.

برای انجام کار در دقت بالا، باید حتما تمامی این شرایط به طور کامل فراهم باشد.

گروه سابکار پیشرو در ارائه خدمات مربوط به نماشویی و شستشوی نمای ساختمان است. این مرکز با استفاده از استراتژی به کارگیری طناب و بدون نیاز به داربست، خدمات مربوط به این حوزه را با بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. به منظور کسب اطلاعات دقیق از قیمت خدمات این مرکز و همچنین دریافت مشاوره‌های لازم در زمینه نحوه دریافت خدمات سابکار، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

 لازم به ذکر است که متخصصین این مجموعه جهت ارائه خدمات در حوزه شستشوی نما و نماشویی از ابزارهای متعددی بهره می‌گیرند. به نمونه‌ای از آن می‌توان به واتر سندبلاست، دستگاه واترجت و همچنین مواد جرم گیر و محلول مخصوص شستشوی نمای سریع اشاره کرد.

 

شستشوی نما واقعا شگفت انگیز است . نما یکی از اصلی ترین وجهه های زیبایی ساختمان است که با کثیف و سیاه شدن آن به کل چهره ساختمان را خراب کرده و واقعا ساختمان و نمارا زشت و قدیمی نشان میدهد . 

نماشویی در تهران و دیگر استان ها میتواند این کار شگفت انگیز را برای نما شما انجام دهد تا از کیفیت و تغییر نهایی شگفت زده شوید!.

شاید از نظر شما انجام کارهای مربوط به شستشوی نما و نماشویی در کرج بسیار سخت و غیر ممکن باشد، اما این تصور کاملا اشتباه است. اگر این کار توسط یک تیم متخصص با اعضای حرفه ای انجام شود، می توانید انتظار بهترین کیفیت در شستشو را داشته باشید. مجموعه سابکار، یک گروه حرفه ای در زمینه شستشوی نما ساختمان است. این مجموعه به راحتی و با استفاده از بهترین متریال ها و پیشرفته ترین ابزار موجود در جهان، کار شستشوی نمای ساختمان شما را در بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

قیمت نماشویی چقدر است ؟

قیمت شستشوی نما بسته به سطوح مختلف و جم ن متغییر بوده و تقریبا بین 10 تا 30 هزار تومان به ازای هر یک متر مربع محاسبه میگردد . نماهای آجری، سیمانی، بتنی و سنگی نیز نوعی دیگر از انواع نمای ساختمان هستند. قیمت شستشوی هر متر مربع از این نماها حدود 15 هزار تومان تا 40 هزار تومان می باشد.

 • نماهای آجری، سیمانی، بتنی و سنگی نیز نوعی دیگر از انواع نمای ساختمان هستند. قیمت شستشوی هر متر مربع از این نماها حدود 15 هزار تومان تا 40 هزار تومان می باشد.

امل تاثیر گذاری در قیمت شستشوی نمای ساختمان

 • متراژ یعنی عرض نما و ارتفاع آن اصلی ترین معیار تعیین قیمت نماشویی میباشد .
 • جنس نما ، که سنگی باشد یا شیشه ای یا …
 • مقدار جرم و نوع جرم روی آن و کثیفی

برای فهمیدن متراژی که قرار است نماشویی شود شما ابتدا عرض ساختمان را متر کنید و سپس با دانستن طبقات ساختمان های معمولی هر طبقه تقریبا 3 متر محاسبه میشود این اعداد را با یکدیگر ضرب میکنید .

برای مثال 6 طبقه ساختمان داریم با عرض 20  . ما باید 6 را در 20 ضرب کنیم . جواب میشود 120 . یعنی شما 120 متر مربع نما دارید . 

لازم به ذکر است که : پنجره ها نیز در این متراژ محاسبه میشود زیرا پنجره ها نیز با ابر و طی شسته شده و به صورت کامل شسته میشود . 

با سابکار تماس بگیرید
تماس

میزان آلودگی سطح نما از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت خدمات مربوط به نماشویی می‌باشد. کاملا بدیهی است که نمایی که دارای آلایندگی بیشتری می‌باشد، نسبت به سایر نماها نیازمند صرف زمان و همچنین مواد بیشتر برای پاکسازی نما می‌باشد. بنابراین، می‌توان این انتظار را داشت که هر چه نمای ساختمان از آلایندگی کمتری برخوردار باشد، قیمت دریافت خدمات نماشویی  و نماشویی در تهران و نماشویی در کرج مربوط به آن نیز کمتر است.

نماشویی در کرج و … با طناب و راپل

این روش در مقایسه با روش‌های دیگر مزایای بسیاری دارد؛ به عنوان مثال، استفاده از این روش در مواقعی که دسترسی به نمای ساختمان با روش‌های دیگر امکان‌پذیر نیست، امکان‌پذیر است. علاوه بر این، استفاده از طناب در این روش، این امکان را به کارکنان می‌دهد تا به قسمت‌هایی از نمای ساختمان دسترسی پیدا کنند که با استفاده از روش‌های دیگر قابل دسترسی نیستند.

با توجه به مزایای بیان شده، می‌توان گفت که نماشویی با استفاده از روش دسترسی با طناب یکی از بهترین شستشوی نمای ساختمان‌ هاست.

البته، برای انجام این کار نیاز به تجهیزات و وسایل ایمنی خاص است که به طور معمول شامل طناب‌های پرقدرت، ایمنی برای کارکنان، پایه و ستون‌های نصبی برای طناب‌ها و دیگر تجهیزات مورد نیاز است. همچنین، برای اطمینان از ایمنی کارکنان و عدم وقوع حوادث، انجام این کار به دست کارکنان ماهر و با تجربه و تحت نظارت مسئولین صلاحیت‌دار پیشنهاد می‌شود.

بهترین روش شستشوی نمای ساختمان

در نهایت، می‌توان گفت که شستشوی نما با استفاده از روش دسترسی با طناب یکی از روش‌هایی است که به دلیل مزایای بسیاری که دارد، برای شستشوی نمای ساختمان و نماشویی در کرج و دیگر استان ها به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اما به عنوان یکی از مشکلاتی که در این روش ممکن است پیش آید، می‌توان به شرایط آب و هوایی اشاره کرد. زیرا اگر شرایط آب و هوایی نامناسب باشد، به عنوان مثال باد شدید، بارش باران یا یخبندان، اجرای این روش ممکن است به مشکلاتی برای کارکنان و حتی خطر جانی برای آن‌ها منجر شود.

بنابراین، قبل از شروع به کار نماشویی در کرج و … ، از شرایط آب و هوایی اطلاعات کافی جمع آوری شود و در صورتی که شرایط نامناسب باشد، اجرای این روش به بهترین زمانی که شرایط بهتری برای کار فراهم شده است موکول شود. همچنین، قبل از شروع به کار، تجهیزات و وسایل ایمنی باید به دقت بررسی شده و در صورتی که نیاز به تعمیرات دارد، قبل از شروع به کار تعمیر شود.

برای انجام این روش، ابتدا باید افرادی که قرار است با طناب به نما دسترسی پیدا کنند، آموزش‌های لازم را دریافت کرده باشند و با تجهیزات ایمنی لازم برای این کار مجهز شوند. همچنین، تیمی از کارشناسان نیز باید برای انجام این کار بررسی‌هایی از ساختمان انجام دهند تا بتوانند نقاط ضعف و خطرات مربوط به نما را شناسایی کرده و پیشگیری لازم را انجام دهند.

بعد از آماده‌سازی تیم کار، برای دسترسی به نمای ساختمان، از طناب‌هایی که به داخل ساختمان از روی پله‌های آهنی نصب شده‌اند، استفاده می‌شود. کارکنان با استفاده از طناب‌ها و تجهیزات ایمنی به نمای ساختمان نزدیک می‌شوند و با استفاده از مواد شوینده و تجهیزات خاص، به تمیز کردن نمای ساختمان می‌پردازند.

در این روش از شستشوی نمای ساختمان، از تجهیزاتی همچون دیوارهای ضد سقوط، دستگیره‌ها، تکیه‌گاه‌ها و طناب‌های قوی استفاده می‌شود تا کارکنان در صورت بروز مشکلاتی، مانند قطع شدن یا شکستن طناب، به سلامتی به پایین بازگردند.

با توجه به این که نماشویی با استفاده از روش دسترسی با طناب، روشی کارا و مفید برای شستشوی نما است و روشی کار آمد در کل جهان محسوب میشود .

نکاتی مهم راجب شستشو نما

از مزایای استفاده از روش دسترسی با طناب در نماشویی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه‌جویی در هزینه: این روش نماشویی در تهران و نماشویی در کرج و دیگر استان ها اجرا میشود به دلیل کاهش نیروی کار مورد نیاز در مقایسه با روش‌های سنتی مانند استفاده از صندلی برقی، به صرفه و کم هزینه‌تر است.
 • سرعت بالا در انجام کار: به دلیل این که کارکنان بدون هیچ گونه مانعی می‌توانند به نمای ساختمان دسترسی پیدا کنند، این روش باعث افزایش سرعت انجام کار و کاهش زمان نماشویی می‌شود.
 • کارایی بالا در شستشوی نما : در این روش، نمای ساختمان از نزدیک شسته می‌شود و به دلیل استفاده از تجهیزات خاص، هیچ قسمتی از نمای ساختمان به دسترس کارکنان نمی‌ماند.
 • قابلیت انجام در ارتفاعات بالا: این روش برای شستشوی نمای ساختمان های بلند مرتبه و ارتفاعات بالا مناسب است.
 • ایمنی بالا: این روش ایمنی کارکنان را در هنگام انجام کار بالا می‌برد و با استفاده از تجهیزات ایمنی خاص، خطرات مربوط به افتادن کارکنان از ارتفاعات بالا کاهش می‌یابد.

ارتفاع و مساحت سطوح

ارتفاع و مساحت سطوح از دیگر عوامل موثر در قیمت خدمات مربوط به شستشوی نما می‌باشد. بدین صورت که بر اساس میزان سطحی که نیازمند نماشویی می‌باشد، قیمت مربوط به خدمات نماشویی تغییر می‌یابد. علاوه بر این، هر چه ارتفاع ساختمان بلندتر باشد، مواد مورد استفاده در شستشوی نما بیشتر شده و همین امر هزینه مربوط به شست و شوی نما را افزایش می‌دهد.

جنس نما

همانطور که در بالا به آن اشاره گردید بسته به جنس نما، قیمت نماشویی تغییر می‌کند. چرا که هر جنس نیازمند روش خاص خود برای پاکسازی می‌باشد. به عنوان مثال، سطوح شیشه‌ای نسبت به نماهای سنگی و آجری، راحت‌تر پاکسازی می‌شوند و از این حیث قیمت نماشویی سطوح آجری و سنگی بیشتر از سطوح شیشه‌ای می‌باشد.

با توجه به مطالب گفته شده، نمی‌توان قیمت خاصی را برای خدمات مربوط به شستشوی نمای ساختمان عنوان نمود. چرا که بسته به عوامل مختلفی که در بالا به آن اشاره گردید، قیمت نماشویی تغییر می‌کند. در همین راستا، لازم است که قبل از ارائه خدمات شستشوی نما ، نمای مربوطه توسط کارشناسان شرکت بازدید و بررسی شده و پس از بررسی‌های اولیه، نرخ شستشوی نما برای مشتری تعیین گردد. پیشنهاد می‌کنیم به منظور دریافت مشاوره‌‌های رایگان در این زمینه، با کارشناسان و مشاورین گروه سابکار در تماس باشید.

انواع روش‌های دسترسی نما برای شستن نما

در این بخش به رایج‌ترین انواع روش‌های شستشوی نما پرداخته می‌شود. به طور کلی، برای شستشوی نمای ساختمان از پنج ابزار و روش مختلف به شرح زیر استفاده می‌شود:

 • نماشویی از طریق کلایمر
 • نماشویی از طریق طناب
 • نماشویی با داربست
 • نماشویی با جرثقیل
 • نماشویی با بالابر هیدرولیکی.

شایان ذکر است که در فرایند شستشوی نما ، بسته به وضعیت فعلی نمای ساختمان، از یکی از این روش‌ها استفاده می‌شود. در نظر داشته باشید که “‘ گروه سابکار ” از ابزارها و استراتژی‌های مربوط به هر پنج روش برخوردار بوده و خدمات لازم را در این زمینه به مشتریان ارائه می‌دهد. لازم به توضیح است که یکی از بهترین روش‌های نماشویی، روش شستشوی نمای ساختمان با استفاده از طناب می‌باشد که در ادامه به طور مشروح به آن می‌پردازیم.

شستشوی نمای ساختمان با طناب

همانطور که در بالا به آن اشاره گردید، شستشوی نمای ساختمان یکی از پرتقاضاترین خدمات تخصصی در حوزه ساخت و ساز می‌باشد. چرا که با توسعه جامعه صنعتی و افزایش آلاینده‌های زیست محیطی، نمای بسیاری از ساختمان‌ها دچار آلودگی شده و جنبه زیبایی شناختی خود را از دست داده‌اند بنا بریان نماشویی در تهران و نماشویی در کرج یکی پر طرفدار ترین خدمات در این استان ها میباشد.

در همین راستا، گروه سابکار، از جمله مراکز شناخته شده‌ای می‌باشد که خدمات مربوط به نماشویی را با استفاده از طناب و بدون داربست برای مشتریان خود انجام می‌دهد. در این فرایند، کارشناسان با استفاده از دستگاه‌های قدرتمند نماشویی و همچنین بهره‌گیری از مواد جرم گیر، نمای ساختمان را رسوب زدایی می‌کنند. در واقع، نماشویی را می‌توان فرایند لایه برداری از سطوح ساختمانی و رفع جرم‌های شکل گرفته بر روی آن دانست.

ماشویی از طریق سند بلاست

سند بلاست از دیگر روش‌های پرکاربرد برای نظافت نمای ساختمان‌ها محسوب می‌شود. این استراتژی از سایر استراتژی‌های نماشویی مقدار متمایز است و در استفاده از آن بایستی دقت ویژه‌ای اعمال شود. شایان ذکر است که این روش موجب لایه برداری از سطوح ساختمان شده و به همین دلیل در تمام بخش‌های ساختمان از قابلیت اجرا برخوردار نمی‌باشد! چرا که ممکن است به آسیب و تخریب نمای ساختمان منجر گردد.

در نظر داشته باشید که در روش نماشویی به صورت سند بلاست ، از مواد سیلیس استفاده به عمل می‌آید. در این روش، با استفاده از فشار قوی آب، مواد سیلیس بر روی سطوح پخش گردیده و کلیه آلودگی‌ها از روی سطوح پاک می‌شود. همانطور که در بالا به آن اشاره گردید، استفاده از این روش دارای محدودیت‌های مختص به خود بوده و در سطوحی همچون نماهای سنگی، بتنی و آجری از قابلیت اجرا برخوردار می‌باشد.

مهم بودن نماشویی

در نظر داشته باشید که شستشوی نمای ساختمان ، فرایندی بسیار وقت گیر بوده و از ریسک و خطرات خاصی نیز برخوردار می‌باشد. به همین دلیل است که بسیاری از مشتریان استفاده از خدمات نماشویی را نادیده می‌گیرند. این در حالیست که در بلندمدت، در صورت عدم انجام تعمیرات لازم نمای ساختمان و نگهداری نامناسب، وضعیت نما بسیار بدتر شده و به مرور زمان دچار تخریب می‌شود.

تیم تخصصی سابکار ، با بهره گیری از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد مخصوص شست و شوی ساختمان همچون سیلیس و دیسکلر، توانسته است خدمات ارزشمندی در زمینه پاکسازی نما به مشتریان خود ارائه دهد.

پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که نمای ساختمان شما دارای مقداری آلودگی می‌باشد، پاکسازی آن را به تاخیر نیندازید! چرا که نادیده گرفتن این کار در نهایت به تخریب نمای ساختمان شما منجر می‌شود .

نماشویی ساختمان در زمان های قدیم هم رایج بوده است اما امروزه با زیاد شدن آپارتمان نشینی و ساخت برج های مرتفع مسکونی، تجاری، اداری و … شستشوی نمای خارجی این ساختمان ها بیش از قبل مورد اهمیت واقع شده است و فقط افراد متخصص که آموزش های لازم را دیده اند، قادر به انجام این کار هستند.

بنابراین تنها روش شستشوی نما و نماشویی ساختمان، نماشویی است که به زیبایی و آراستگی هر چه بیشتر ساختمان کمک زیادی می کند.

اگر نمای سازه به طور منظم تمیز نشود، علاوه بر اینکه ظاهر ساختمان زشت و آلوده دیده می شود، به مرور زمان این آلودگی ها به لایه های زیرین ساختمان هم رسوخ می کنند و سبب تخریب بافت ساختمان می شوند. نماشویی می تواند آلودگی ها و کثیفی های نمای ساختمان را از بین ببرد و تاثیر زیادی در ماندگاری و مقاومت بالای نمای ساختمان هم دارد.

عمل نماشویی در حال حاضر یکی از نیاز های عمده ساختمان های مرتفع و برج های چند طبقه است مخصوصا برج هایی که فعالیت های اداری و تجاری دارند و با شرکت های بزرگ زیادی در ارتباط هستند، لازم است که به زیبایی ساختمان خود اهمیت دهند. این عمل توسط اشخاص حرفه ای و آموزش دیده انجام می شود و از لوازم مخصوص و مواد شستشوی ویژه استفاده می شود.

شستشوی نمای ساختمان

نماشویی با داربست در نماشویی در تهران و نماشویی در کرج و دیگر استان ها انجام میشود . این یکی از روش های نماشویی است که به شستشوی نما کمک میکند و استادکار میتواند با استفاده از آن شستشوی نما را انجام بدهد.

شستشوی نمای ساختمان با داربست اکثرا در جاهایی که از قبل داربست دارد انجام میشود . همانطور که میدانید هزینه و وقت ای که برای نصب داربست انجام میشود بالاست و هم صرف اضافه هزینه و هم صرف اضافی وقت است اما اگر از قبل بر روی نمای خود داربست دارید الان فرصت مناسبی است برای نماشویی چرا که نیازی به نصب داربست ندارید.

نماشویی در کرج و دیگر استان ها اکثرا با طناب انجام میشوند و تنها در صورتی از داربست استفاده میکنیم که داربست از قبل نصب شده باشد و هزینه و وقت اضافه برای شستشوی نما انجام نمی دهیم.

اما گاهی به دلیل طراحی بد ساختمان امکان نماشویی با تناب فراهم نمیباشد . برای مثال اگر بالکن ساختمان از 1.5 متر بیشتر باشد نمیشود نماشویی با تناب را احتمالا انجام داد . چرا احتمالا ؟؟  

چون همه چیز به سراحی سازه شما و نمای شما بستگی دارد بنابراین اطلاع از شکل  نما و عکس از نما برای این کار تقریبا ضروریست .

با این حال اگر امکان نماشویی با تناب نبود مجبوریم به سراغ روش های دیگر مناسب نمای شماست برویم . یکی از این روش های شستشوی نمای ساختمان ، نماشویی با داربست است . 

با نصب داربست برای نمای شما استاد کار نماشویی در تهران و نماشویی با استفاده از داربست اقدام به شستشوی نمای شما میکند .

بهترین روش برای شستشوی نمای ساختمان چیست؟

باز هم بستگی به شکل ساختمان شما دارد ولی به صورت کلی بهترین روش نماشویی و شستشوی نما ، شستشوی نمای ساختمان با طناب است . چرا که بدون صرف هزیه اضافی برای داربست و بالا بر و … به راحتی با نصب طناب و راپل کاری میشود سریع و با صرف هزینه کم تر نماشویی در تهران و نماشویی در کرج یا هر استان دیگر در ایران را انجام داد.

استاد کاران سابکار به بهترین حالت ممکن طناب را نصب کرده و شستشوی نمای ساختمان با راپل را برایتان اجرا میکنند به طوری که هم بهترین کیفیت را دریافت کنید و هم با صرفه اقتصادی بهترین قیمت را .

کافیست با تیم ما تماس بگیرید تا هم از کیفیت و هم از قیمت مطمِئن شده و خیال خود را اسوده کنید .

سخن پایانی

نماشویی ساختمان بسیار کار حساس و مهمیست . انجام این کار حتما باید توسط استاداران حرفه ای و کار درست انجام شود . نمای ساختمان چون در ارتفاع است شما نمیتوانید به صورت 100 درصدی از کیفیت نهاییی کار اطمینان یدا کنید و این امکان برای کلاهبرداران فراهم میشود که کم کاری کرده و از کیفیت کار بزنند . صرفه هزینه درست و بجا بسیار مهم و اساسی است چرا که هم قیمت خدمات مهم است و هم کیفیت ، وقتی هر دو باهم به یک اندازه خوب باشند کار نهایی برای هر دو طرف خوب و مناسب میشود . 

به لطف خدا تیم سابکار هم در کیفیت عالی و درجه یک بوده و هم در قیمت منصفانه و مناسب عمل میکند .

امید است این مقاله مفید واقع شده باشد .

هزینه نماشویی چقدر است ؟
به صورت کلی هزینه نماشویی بین 10 تا 30 برای سطوح معمولی و شیشه ای و 15 تا 40 برای سطوح سنگی و بتنی انجام میشود که به عوامل بسیاری بستگی دارد . برای دریافت قیمت دقیق میتوانید با شماره 09905309064 تماس بگیرید.
شستشوی نمای ساختمان چقدر طول میکشد ؟
نماشویی در تهران و نماشویی در کرج به دلیل نزدیکی به مرکز تیم ما سریعتر از نقاط دیگر ایران انجام میشود . به صورت کلی فالیت نماشویی بسته به متراژ نما متغییر است اما یک نمای 400 متری با جرم متوسط تقریبا در یک روز پایان میابد .
ساعات کاری شما چگونه است ؟
تیم ما در 7 روز هفته فعالیت میکند و به دلیل تعداد بالای نیرو و همکاری با استادکاران ماهر میتوانیم بهترین کیفیت را در 7 روز هفته برای شما فراهم اوریم . ساعات کاری شستشوی نما از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر میباشد .
در نماشویی متراز پنجره ها از متراژ نما کاسته میشود ؟
خیر . زیبا شیشه های پنجره نیز در نماشویی شسته میشوند و ابر و طی کشیده میشوند . بنا براین از متراز نما کاسته نمیشود.
آیا نمونه و بازدید رایگان است ؟
اگر در استان های تهران و کرج زندگی میکنید بله . هم بازدید و هم نمونه کار برای شما هم شهریان رایگان میباشد و شما با دیدن نمونه کار و رضایت از کیفیت میتوانید برای کل نما از خدمات شستشوی نما ما استفاده کنید .
سوال دیگری دارید ؟
در بخش کامنت ها بپرسید ما در سریعترین زمان پاسخ خواهیم داد. یامیتوانید با ما تماس بگیرید.

‫7 نظر

 • اکبر فرهادی گفت:

  ممنون از تیم سابکار . واقعا کارتون عالی بود🙏

 • مصطفی تقی لو گفت:

  مقالعه کامل و کاربردی ای بود مرسی . شما در استان زنجان هم فعالیت دارید؟؟

 • محمدفر گفت:

  ممنون واقعا کامل ترین مقاله راجب نماشویی بود ❤️. انشالا سه شنبه منتظرتون هستم

 • جهان فرود گفت:

  کار شما بسیار خوب و عالی هستش. بیزحمت شمارتونو بزارید بردارم. ممنون میشم . دست بوستان جهان فرود هستم.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button