سنگ سابی و کفسابی پله ، پاگرد در تهران و کرج

کفسابی پله ، کفسابی پله و پاگرد

کفسابی پله و پاگرد در تهران

اجرای کفسابی پله و پاگرد در تمامی نقاط تهران ، خدمات سنگ سابی پله ، براق کردن پله و پاگرد در تهران با بهترین کیفیت با سابکار !.

کفسابی پله یکی از خدمات پر خواسته و نیاز در استان تهران است. پله ها و پاگرد ها بیشترین محل رفت و آمد بوده و بیشتر در معرض جرم و اسیب های احتمالی هستند.

برای براق و تمیز و زیبا کردن پله ها و پاگرد ها در تهران بهترین روش کفسابی پله  و پاگرد است. تیم ما 24 ساعت 7 روز اماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز است. 

تیم ما با قیمت پایین کیفیتی بسیار عالی را ارائه مینماید. شماره تماس : 9064-530-0990 

کفسابی پله در تهران

انجام کفسابی برای پله و پاگرد شگرد ها و روش مخصوص به خود را دارد. برای مثال دستگاه  کفسابی پله و پاگرد کلا فرق میکند . ما برای کفسابی پله در تهران از دستگاه های کوچک و مخصوص دستی استفاده میکنیم. 

با استفاده از دستگاه های مخصوص کفسابی پله و پاگرد دقت در انجام کار به شدت بالاتر رفته و براقیت و زیبایی آن نیز بسیار بهتر خواهد شد.

استفاده از این دستگاه ها روش های خاص خود را دشاته و در صورت انجام اشتباه اسیب های جبران ناپذیر به پله و پاگرد شما وارد میشود. 

برای مثال نداشتن تجربه و سابقه طولانی در انجام این کار ، باعث لطمه خوردن و اسیب زدن به پله ها و سنگ ها میشود. این اسیب باعث شکسته شدن و یا شیار های عمیق بر روی سنگ است . 

پیشنهاد میکنیم با تیمی حرفهه ای در این عرصه همکاری داشته باشید تا بهترین کیفیت و قیمت را دریافت کنید!.

 

کفسابی پاگرد در تهران

نوع کفسابی پاگرد نیر به متراژ و جنس سنگ ان مربوط میشود. در متراژ های بیشتر از 2 متر پاگرد ما از دستگاه کفسابی تک فاز استفاده میکنیم. 

به دلیل سنگینی و دور بالای این دستگاه استفاده از آن در کفسابی پاگرد بسیار با کیفیت تر از حالت های دیگر است. برای کفسابی پله و پاگرد باید به چند نکته توجه دشاته باشیم :

 • مشکل چیست؟ چرا کفسابی پله میخواهید انجام دهید؟ برای مثال ببرای براق نمودن و یا رفع لکه های روی سنگ
 • چند پله و پاگرد دارید؟ دانستن این موضوع به تایین قیمت و انتخاب دستگاه ها تاثیر گذار است.
 • آیا قبلا برای پاگرد و پله کفسابی انجام داده اید؟ در صورتی که قبلا برای پاگرد خود کفسابی انجام داده باشید ، کفسابی ان راحت تر است . زیرا استاد کار قبلی سطح ن را صاف و سیقلی کرده و ما فقط آن را براق و تمیز میکنیم.

 

قیمت کفسابی پله و پاگرد در تهران

قیمت کفسابی پله و پاگرد درتهران قیمت ها مغییر هستند. برای تایین قیمت چندین نکته اثر گذار هستند.

 • برای مثال تعداد پله ها
 • طول و عرض پله ها 
 • تعداد پاگرد 
 • سابخورده یا نخورده بودن پاگرد

مقالات مهم پیشنهادی:

چرا ما؟

سنگ سابی پاگرد

سنگ سابی راه پله

سنگ سابی پاگرد نیز مانند سنگ سابی راه پله انجام میشود و لقمه ها و دستگاه مورد استفاده آن یکی است . استاد کار با سنگ سابی راه پله ها شروع کرده و بعد از ساب پله ها به سراغ پاگرد میرود. سنگ های پاگرد ها و پله ها به دلیل رفت امد زیاد سریع جرم گرفته و سیاه میشوند علل خصوص در حالتی که ساب بد خورده باشند . ( همه سنگ های مورد استفاده در پله و پاگرد توسط شرکت ساب خورده شده اند) . 

پاگرد ها و پله ها میتوانند به دلایل مختلفی کثیف یا اسیب دیده باشند اما نوع اسیب ان نیز مهم است و باید استاد کار با انواع روش های سنگ سابی راه پله و سنگ سابی پاگرد اشنا باشد تا بتواند مشکل شمارا حل کند.

کفسابی پله و پاگرد در تهران

سنگ ها میتوانند به دلایل مختلفی اسیب ببینند یا کثیف و جرم گرفته شوند اما نگران نباشید تمامی این مشکلات با سنگ سابی پاگرد و سنگ سابی راه پله حل خواهد شد .

مشکلات :

 1. ریختن رنگ روی سنگ 

2. به دلیل رفت و آمد زیاد جرم گرفته شده باشد.

3. کشیده شدن جسم سخت روی آن که باعث جرم گیری سریع تر میشود 

4. ریختن مواد شوینده و سوزاندن سنگ 

5. ریختن گچ و سیمان روی راه پله و پاگرد 

6. ریختن اب لیمو و سرکه روی آن

7. و هر دلیل احتمالی که در این مقاله جای ندارد 

سنگ سابی پله

بازه فعالیتی ما

گروه ما قبلا فقط در استان تهران و در شهر های خاصی فعالیت میکرد و وقت لازم برای شهر های دیگر را نداشت اما به لطف خدا و رضایت  مشتریان و اعتماد دوستان ما مجبور به ارتقا گروه و افزایش دامنه محل های خدماتی خود شدیم . حالا ما علاوه بر اجرای خدمات سنگ سابی پله و سنگ سابی پاگرد در تمام نقاط استان تهران ، در استان کرج ، مازندران ، گیلان ، قم ، اصفهان ، شیراز و … نیز فعالیت میکنیم .

کافیست با تماس با گروه ما هم از قیمت سنگ سابی راه پله و هم از محل های خدمات ما اگاه شوید .

سنگ سابی پاگرد

نحوه سنگ سابی

فعالیت سنگ سابی یه فعالیت چند مرحله ایه که باید با دقت بالایی انجام بشه . ابتدا با استفاده از لقمه زبر با استفاده از دستگاه مخصوص ساب پله شروع به لایه برداری در حد چند میلی متر از سنگ میکنیم تا جرم و سوختگی سنگ از روی ان برداشته شود . 

در مرحله بعد با استفاده چند لقمه نرم تر نسبت به لقمه قبل شروع به سابیدن کرده تا پرداخت شود و با استفاده از لقمه های ایتالیایی مخصوص صاف و سیقلی و براق میشوند. 

در این چند لایه ساب سخن بسیار نهفته است که استاد کاران ماهر با تجربه به دست اورده اند و در پروژه شما از این تجارب استفاده میکنند و بهترین نتیجه رو برای شما عزیزان فراهم می اورد . 

 

سنگ سابی

سوالات متداول

1.قیمت هر متر سنگ سابی چقدر است ؟ 

پله ها به دلیل سختی بیشتر و کوچگ تر بودن و نحوه ساب آن متری حساب نمیشوند و معمولا دانه ای یا کل تعداد پله و پایگرد به صورت کلی محاسبه میشود . قیمت هم بر اساس رنگ سنگ و تعداد و نحوه اسیب ان متغییر میباشد . کافیه با یک تماس کوچیک با قیمت کارتون اگاه بشید.

2.آیا کار تمامی استاد کاران تضمین شده است ؟

بله گروه سابکار با وسواس خاصی استاد کاران خود را انتخاب کرده و بعد از تایید روش کار آن ها و کیفیت کارشان شروع به همکاری کرده است . بنابراین هیچگونه جای نگرانی از بابت کیفیت کار استاد کاران وجود ندارد.

 

سنگ سابی

ادامه سوالات

3. چقدر کار طول میکشد ؟

سنگ سابی پله و پاگرد بسته بع تعداد آن متغییر میباشد ولی تقریبا هر 3 طبقه پله و پاگرد در یک روز انجام میشود !.

4صف انتظار برای انجام کار چقدر است؟

گروه سابکار به لطف خدا و کیفیت و قیمت عالی مشتریان زیادی کسب کرده و هر روز هم به دوستان ما اضافه تر میشود اما ما هم به دلیل استقبال دوستان نیروی کار خود را افزایش داده ایم  تا در سریع ترین زمان ممکن کار شماراانجام دهیم . بنا بر این تقریبا 1 تا 3 روز ممکن است در صف انتظار باشید . برای دقیق تر فهمیدن و گرفتن زمان کافیه تماس بگیرید.

سنگ سابی

سخن پایانی

بعد از خواندن این مقاله امیدواریم به صورت کامل تمامی سوالات اجتمالی را پاسخ داده و کامل توضیح داده باشیم . با این حال میتوانید زیر همین صفحه کامنت گذاشته و سوالات خود را بپرسید یا با تماس با گروه سابکار سریع به جواب خود برسید !.

راه های ارتباط با ما:

‫2 نظر

 • علی ولایی گفت:

  واقعا مقاله عالی ای بود

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button