کفسابی در ارومیه – کف ساب ارومیه – سابکار

کفسابی و سنگ سابی در ارومبه

کفسابی سنگ در ارومیه

انجام کلیه خدمات کفسابی و سنگ سابی در ارومیه توسط تیم مجرب وحرفه ای . تیم سابکار با سابقه 25 ساله در عرصه کفسابی به صورت 24 ساعته اماده انجام خدمات کفسابی  میباشد. 

کفسابی کاری اصولی و نیازمند دانش و روش های گوناگون است. برای به دست آمدن کیفیتی عالی و مناسب از کفسابی و براقیت ماندگار نیازمند استاد کاری حرفه ای با کار درجه یک باشیم.

کفسابی انواع سنگ

سنگ ها انواع مختلف و کوناگونی دارند . برای همه سنگ ها یک روش را نمیشود اجرا کرد و تقریبا هر سنگ روش و لقمه های مخصوص به خود را دارد.

برای مثال کفسابی سنگ های گرانیتی در ارومیه یکی از سخت ترین کارهاست. این نوع از سنگ ها بسیار مقاوم بوده و به راحتی و روش های معمول کفسابی نمیشوند. 

برای کفسابی گرانیت در ارومیه کافیست با شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید.

کفسابی و سنگ سابی در ارومیه

کفسابی بتن و لاشه سنگ در ارومیه

از کف های بتنی در کف انواع پارکینگ ها و سوله ها استفاده میشود.کفسابی بتن در ارومیه و یا ترمیم آن نیازمند دانش و مهارت بالایی از کفسابی میباشد.

کفسابی بتن و یا ترمیم ان در چند مرحله انجام میشود. برای ترمیم بتن در ارومیه ابتدا باید سطح مورد نظر بتنی به خوبی سابیده و یه سطحشود . سپس با انجام فرچه شویی و کفسابی بتن آن سطح را تمیز میکنیم. سپس با مخلوطی از چسب و سیمان و … اقدام به ترمیم بتن آسیب دیده میکنیم. 

پس از انجام ترمیم بتن دوباره اقدام به کفسابی آن مینماییم. 

مقاله پیشنهادی :

کفسابی مازندران 

کفسابی لاشه سنگ در ارومیه

لاشه سنگ ها از تکه های ریز و درشت سنگ تشکیل شده اند. این سنگ ها با لایه ای از سیمان پوشیده میشوند. برای کفسابی لاشه سنگ ابتدا باید سطح رویی ان کفسابی شود. سپس اقدام به یک دست و یکنواخت کردن آن مینماییم.

کلاشه سنگ ها معمولا در حیاط ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرند  و ظاهری بسیار زیبا و یکنواخت به کف سنگی میدهند.

برای تماس با استادکار : 9064-530-0990 تماس بگیرید.

‫4 نظر

 • خدابنده گفت:

  اقا چوخ کیفیتوز عالی دی .ساقولون .

 • ولی پور گفت:

  ممنون کیفیت که عالی ، آدم بسیار خاکی و خوب ‌.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button