کفسابی تجریش – نیاوران – الهیه – باغ فردوس سنگ سابی در تجریش

کفسابی تجریش - نیاوران - الیه - باغ فردوس

کفسابی در نیاوران ، الهیه ، باغ فردوس

برای سنگ سابی و کفسابی در تجریش ،نیاوران ، الهیه ، باغ فردوس و دئیگر شهر ها شما نیازمند تیمی متخصص ، کاربلد هستید که انجام خدمات کفسابی تجریش را به بهترین شکل ممکن و با قیمتی مناسب انجام دهند. 

بهترین تیم برای انجام خدمات کفسابی در تجریش و نیاوران و … تیم سابکار میباشد!. در ادامه هم به نحوه کفسابی نیاوران وتجریش و انواع روش های آن در ادامه میپردازیم . 

کفسابی در نیاوران

برای کفسابی سنگ در نیاوران و الهیه و باغ فردوس به صورت کلی دو نوع ساب وجود دارد. 

  1. کفسابی لایه برداری 
  2. کفسابی براق کاری

برای کفسابی در نیاوران و کفسابی در الهیه و باغ فردوس شما باید ابتدا دلیل کفسابی خود را بدانید . برای مثال براق برا شدن میخواهید ساب بزنید یا برای رفع سوختگی سنگ ؟. بعد از این باید بدانید که سنگ کف شما قبلا ساب خورده است یا نه . برای کفسابی در نیاوران و کفسابی الهیه و باغ فردوس باید به این مسئله دقت داشته باشید که قبلا ساب خورده است سنگتان یا خیر . در ادامه توضیح خواهم داد که چرا این قضیه مهم است و از کجا میتوانیم بفهمیم.

کفسابی در تجریش

همانطور که عرض کردم دو نوع کفسابی داریم. کفسابی لایه برداری به کسابی در نیاوران و … گفته میشود که سنگ کف شما قبلا ساب نخورده و بعد از فرش شدن ساب نخورده باشد .

در این صورت باید برای کفسابی از روش مخصوص به این نوع از سنگ ها استفاده کنیم . کفسابی در الهیه به این دلیل پر خواهان است که سط سنگ صاف و سیقلی و براق میشود . برای این کار ابتدا باید از لقمه های مخصوص لایه برداری سنگ استفاده کرد . این لقمه ها از زبری بالایی برخوردار بوده و قسمت های نامیزان و بالا تر از سطح را تراش داده و صاف و سیقلی میکند.

لقمه ها بعد از این مرحله تغییر کرده و لقمه هایی نرم تر مورد استفاده قرار میگیرند. این لقمه ها شماره بندی شده هستند و با توجه به ساب قبلی انتخاب میشوند . 

در مرحله بعد : استادکار لقمه هارا تعویض و دوباره اقدام به کفسابی میکند . و  پس از گذشت 10  تا 12 دست ساب بر روی سنگ اقدام به نانو کاری کف میکند . برای براق کردن سنگ در نیاوران و یا هر کجای ایران باید تمامی این مراحل به دقت و به خوبی انجام شود و اگر حتی در یکی از این زیر ساب ها کم کاری ایجاد شود کیفیت نهایی کار به شدت پایین می آید.

مقاله کامل راجب کفسابی را از اینجا بخوانید.

 

کفسابی نیاوران ، کفسابی الهیه ، کفسابی باغ فردوس

کفسابی در باغ فردوس

در این نوع از ساب حتما باید کف شما از قبل سابخورده باشد . این ساب خورده بودن به بعد از سنگ فرش کردن برمیگردد و حتما باید بعد از فرش شدن کف و انجام سنگ کاری کف انجام شود . در این نوع از ساب زنی در باغ فردوس و الهیه ، لقمه های استفاده شده در کفسابی از لقمه هایی با درصد زبر پایین استفاده میشود . این لقمه ها برای براق کردن کف میباشند . بر خلاف روش لایه برداری سنگ که از لقمه های لایه بردار و زبر استفاده میشد ، در نوع از کفسابی از لقمه های نرم و براق کننده استفاده میشود .

برای براق کردن سنگ در نیاوران اگر سنگ شما سابخورده باشد باید از این روش استفاده کرد تا هم در هزینه ها صرفهجویی شود و هم در وقت شما.

از خدمات دیگر تیم سابکار میتوانیم به 

اشاره کنیم . شما با کلیک بر روی هر یک از گزینه های بالا میتوانید به مقاله کامل و دقیق راجب هر کدام دسترسی پیدا کنید.

نانو کاری کف در نیاوران چیست؟

استفاده از پودر های نانو در تیم سابکار بسیار رایج میباشد . از پودر نانو برای براقیت چند برابری و کاهش جرم گیری و کثیف شدن سنگ استفاده میشود . این پودر ها با استفاده از لقمه مخصوص به سنگ زده میشود که بسیار سنگ را براق و ززیبا میکند . 

این پودر بسیار کمیاب بوده و نحوه استفاده آن نیز بسار خاص میباشد.

برای کفسابی سنگ و کف خود در نیاوران میتوانید با تیم سابکار تماس بگیرید تا خیال خود را از هر نظر آسوده کرده و بهترین کیفیت را دریافت کنید. 

شماره تماس 0964-530-0990 

کفسابی در تجریش - کفسابی نیاوران

کفسابی در تجریش

برای براق کردن سنگ در نیاوران روش های گوناگونی وجود دارد . کی از بهترین روش های انجام آن کفسابی ایتالیایی نیاوران میباشد . در این روش کفسابی الهیه و باغ فردوس تمامی ابزار ها و لقمه های ساتفاده شده درجه یک و ایتالیایی هستند.

استفاده از این روش باعث میشود که کف شما بسیار براق تر از حلت عادی شده و دوام آن نیز بسیار افزایش یابد.

کفسابی در الهیه 

کفسابی در الهیه و تجریش بسیار کار تخصصصی و حرفه ای است. برای به دست امدن کیفیت عالی از کفسابی در الهیه و تجریش باید استادکار از چندین چیز استفاده کند.

اولین نکته تجربه کاریست ، تجربه کاری در کفسابی علل خصوص کفسابی در تجریش و الهیه بیشترین تاثیر را در کیفیت براق شدن و عمر کفسابی میگذارد . تیم سابکار سابقه ای 25 ساله دارد.

دومین نکته تجهیزات و بزار ها است. استفاده از ابزار های درجه یک و ایتالیایی در جای مناسب خود و به مقدار مناسب آن کیفیت نهایی را بسیار بالا تر میبرد. تیم ما از بهترین  ابزار ها برای کفسابی تجریش و الهیه استفاده میکند.

سومین نکته شرافت کاریست. تمامی شرایت و نکات از شرافت کاری تاثیر پذیر هستند. با شرافت کاری در کفسابی الهیه و تجریش بهترین کیفیت را استادکار انجام میدهد.

چهارمین نکته در کفسابی در نیاوران و تجریش قییمت کفسابی است. قیمت یکی از اصلی ترین نکات در کفسابیست. برای اینکه قیمت به درستی تایین شود باید به نکات بالا بسیار توجه کنید.

تیم سابکار بهترین قیمت و کیفیت را عرضه میکند. برای کفسابی در تجریش ، الهیه ، نیاوران و باغ فردوس از دکمه زیر استفاده کنید.

سخن پایانی

بنابراین برای کفسابی خوب و با کیفیت شما نیازمند استادکار عالی + ابزار و تکنیک های خوب و مناسب دارید . هر دو این نکات در تیم سابکار وجود دارد . سابکار با بیش از 25 سال فعالیت در عرصه کفسابی توانسته بهترین کیفیت را برای هم وطنان خود به ارمغان آورد.

راه های ارتباط با ما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button