کفسابی در حصارک ، گلشهر ، کمالشهر | کفسابی گلشهر

کفسابی در حصارک _ کفسابی در گلشهر - کفسابی در کمالشهر

کفسابی در حصارک

حصارک یکی از بهترین مناطق کرج بوده و نیاز به کفسابی در آن بالاست. انجام خدمات کفسابی گلشهر و یا کفسابی در کمالشهر تخصص تیم ماست. 

تیم سابکار با تجربه کاری 25 ساله و با تجربه و مهارت میتواند بهترین کیفیت کفسابی در حصارک و یا گلشهر و کمالشهر را ارائه کند. برای کفسابی در حصارک با شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید.

کفسابی در گلشهر

انجام کفسابی در گلشهر روش های گوناگونی دارد که نسبت به سنگ شما و کف شما متفاوت است. اما به صورت کلی به دو دسته اپوکسی ساب و بتونه کاری در کلشهر و کمالشهر تقسیم میشوند.

برای دریافت مشاوره و قیمت کفسابی در گلشهر با شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید.

 

1.اپوکسی ساب : در این نوع از کف سابی در کمالشهر و حصارک ما از مواد اپوکسی برای پر کردن درز ها و شیار سنگ ها استفاده میکنیم.

مواد اپوکسی با توجه به ساختارشان ، بعد از همرنگ کردن با سنگ و خشک شدن آن ، بسیار براق شده و همرنگ سنگ کف میشوند.به همین دلیل زیبایی بالاتری داشته و ظاهری یک تکه به کف شما میدهند. 

تیم سابکار بهترین کفسابی اپوکسی در لشهر و حصارک و کمالشهر را ارائه میکند. اطلاعات بیشتر در مقاله اپوکسی ساب .

کفسابی در گلشهر - کفسابی در کمالشهر - کفسابی در حصارک
نمونه کفسابی در کمالشهر

2. بتونه کاری کف : در این نوع از خدمات کفسابی در کمالشهر و حصارک برای پر کردن درز و سوراخ های سطحی سنگ از مواد بتونه ( ترکیب چسب بتن و سیمان و… ) استفاده میکنیم. 

بتونه تمامی سطح را پوشش میدهد و سوراخ و شیار های سنگ را کامل پر میکند. در فیلم بالا کاملا قابل مشاهده میباشد. لتونه کاری کف هزینه مناسب تری داشته و سریعتر انجام میشود.

نمونه کفسابی در گلشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button