کفسابی در نارمک و شهرک غرب

کفسابی نارمک

کفسابی در نارمک

کفسابی در نارمک چگونه انجام میشود ؟؟ قیمت کفسابی نارمک چقدر است ؟ نحوه انجام کفسابی در شهرک غرب ؟؟  کفسابی تیم کفسابی در نارمک و شهرک غرب کدام است؟؟

پاسخ به تمام سوالات شما راجب کفسابی در این مقاله!.

 

شما میتوانید با تماس با شماره 9064-530-0990 مشاره کاملا رایگان دریافت کنید!.

کفسابی شهرک غرب

کفسابی در نارمک سابکار !.

 

هر تیم و استاد کار روش خاص خود رابرای کفسابی نارمک و .. دارد. این روش ها تاثیر بسزایی در قیمت و کیفیت کار شما دارد. بنابراین یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب تیم کفسابی شهرک غرب میباشد. 

استادکار تیم ما ابتدا محل را به خوبی برسی میکند. بعد از شناسایی لقمه مناسب برای کفسابی ، کار را شروع میکند. 

مرحله اول کفسابی

در این مرحله استادکار با توجه به سنگ شما که قبلا ساب خورده باشد یا نه اقدام به انتخاب لقمه میکند. لقمه ها ی زبر و 36 و 46 برای شروع انتخاب میشوند. 

این لقمه ها برای کفسابی سنگ در شهرک غرب بسیار مناسب میباشند . زیرا از زبری بالایی برخوردار بوده وسطح سنگ را صاف و سیقلی میکنند.  لقمه های بعدی نرم تر و نرم تر میشوند تا سنگ به نرمی خوبی برسد.

بتونه کاری سنگ

در مرحله دوم کفسابی نارمک به مرحله بتونه کاری میرسیم . اگر به سسنگ کف خانه خود دقت کرده باشید دارای شیار هایی بین سنگ و سوراخ هایی روی آن است . این شیار ها و سوراخ ها علاوه بر خراب کردن ظاهر کف شما به مرور باعث لقی و شکستگی آنها میشوند.

در این مرحله شما بین بتونه یا اپوکسی یکی را انتخاب میکنید. و درصورتی که نیاز به آن نداشته باشید اصلا این مرحله انجام نمیشود.

 

کفسابی شهرک غرب ، کفسابی نارمک

کفسابی پارکینگ در شهرک غرب

پارکینگ ها به دلیل رفت و آمد زیاد سریعتر جرم و اسیب میبینند. از همین رو نیاز بیشتری به کفسابی دارند . کفسابی پارکینگ در نارمک باید به نحوی باشد که عمر براقیت و مقاومت در برابر جرم و آب آن بالا باشد . 

برای کفسابی پارکینگ در شهرک غرب یا نارمک میتوانید از خدمات تیم ما استفاده کنید .  تیم سابکار با اجرایاصولی اپوکسی یا بتونه کار از نفوذ هرگونه آب به زیر سنگ جلوگیری میکند. همچنین کفسابی اصولی + نانو ساب عمر سنگ و براقیت آن را چندی برابر و تا 10 سال تضمین میکند!.

بهترین تیم کفسابی

بهترین تیم کفسابی در تهران علل خصوص نارمک و شهرک غرب سابکار است. 

از ویژگی های سابکار میتوانیم به :

 • کیفیت بالای کفسابی
 • قیمت پایین خدمات
 • انجام اصولی و دقیق
 • تجربه کاری  25 سال
 • انجام خدمات سریع
 • تضمین کیفیت 10 ساله
 • شرافت کاری اعضای تیم

اشاره نمود . لازم به ذکر است شرافت کاری مهم ترین اصل در همه کارهاست. تیم سابکار در تک تک مراحل کفسابی با شرافت رفتار میکند. و در هی نقظه از کار کم کاری یا بد کاری نمیکند . این نکته همراه با تجربه کاری بالا توانسته بهترین خدمات کفسابی را خدمتتان ارائه کند.

‫2 نظر

 • خدادوست گفت:

  ممنون بابت خدمات عالی تون .

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button