کفسابی در کیش ، قشم و بندر عباس

کفسابی در کیش

کفسابی در کیش ، قشم و بندر عباس نیاز به تیمی متخصص کفسابی دارد تا کیفیتی عالی را از کفسابی ارائه کنند . انواع خدمات کفسابی از جمله نانو اپوکسی در کیش و قشم و بندر عباس و ترمیم سنگ های شکسته ، هرکدام نیاز به مهارت بالا و روش های خاص به خود را دارد.

برای انجام کفسابی در کیش میتوانید با تیم سابکار که بهترین تیم برای انجام خدمات کفسابی است همکاری کنید. اعضای این تیم با شرافت ، کارکشته و با تجربه هستند که میتوانند بهترین کیفیت را از کفسابی در کیش ارائه کند.

اپوکسی ساب در کیش

همانطور که میدانید برای از بین بردن سوراخ ها و شیار های روی سنگ و کف ما دو راه بیشتر نداریم . 

 1. بتونه کاری : که ترکیب چسب بتن و سیمان و … است که با ترکیب این مواد و کشیدن روی سطح سنگ تمامی درز و سوراخ های سنگ ها پر می شوند.
 2. اپوکسی ساب : استفاده از مواد نانو اپوکسی برای پر کردن درزها و شیار های سنگ باعث افزایش بسیار بالای مقاومت این مواد و خالی و حدا نشدن از سطح سنگ می شود . همچنین به دلیل ترکیب رنگ و هم رنگ شدن با سنگ و براق شدن پس از کفسابی ، فهمیدن فرق قسمت های اپوکسی شده سخت خواهد بود!.

مواد نانو اپوکسی بسیار مقاومت بالایی دارند و پس از سفت و محکم شدن مثل آهن شده و جدا نمی شوند. از همین رو بهترین گزینه برای انجام این کار هستند. با هم رنگ شدن و براق شدن با کفسابی ایتالیایی ظاهری یک تکه و یک دست به کف شما می دهند و باعث افزایش چشم گیر زیبایی سنگ شما می شوند.

کفسابی در کیش ، قشم ريال بندرعباس
کفسابی با لقمه اسیدی

نحوه انجام کفسابی

هر نوع از خدمات روش مخصوص به خود را دارد اما ما در این قسمت نحوه انجام کفسابی اپوکسی در کیش را توضیح خواهیم داد.

 1. ابتدا محل برسی می شود و قسمت های لازم به برش زنی علامت گذاری می شوند. این قسمت ها شامل شیار های سنگ و ترک ها و شکستگی های سنگ می باشد.
 2. در مرحله بعد با دستگاه برش ، شیار های سنگ را برش می دهیم و باز میکنیم. با این کار فضای خوبی برای مواد اپوکسی باز می شود و هم چسبنگی مواد بالاتر می رود و هم به زیر سنگ نفوز کرده و فصای خالی زیر سنگ را پر می کند. قسمت های ترک خورده را نیز با دستگاه فرز انگشتی خالی کرده و اماده کشیدن واد اپوکسی می کنیم.
 3. حالا نوبت تمیز کاری کف می شود . قسمت های برش خورده و شیار خورده بای  تما کامل تمیز شوند تا هم در رنگ نانو اپوکسی تاثیر نگذارند و هم از چسبندگی مواد نکاهند. 
 4. پس از کشیدن مواد اپوکسی هم رنگش ده به سطح سنگ شما ، 24 ساعت حداقل به این مواد فرصت می دهیم تا خوب بچسبند و مقاومت بالایی به دست بیاید.
 5. سپس اقدام به سنگ سابی می کینم و در 12 مرحله ( حداقل ) کف را سابیده و براق و براق می کنیم. در مرحله اخر کفسابی اقدام به کفسابی با پودر نانو کرده و کیفیت وبراقیت سنگ کف شمارا تا حد چشم گیری افزایش می دهیم.
کفسابی در کیش ، قشم ريال بندرعباس

‫2 نظر

 • ابراهیمی گفت:

  تیم حرفه ای و درجه یک

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button