سفید کردن موزائیک + کفسابی موزاییک+ نکته طلایی / سابکار

کفسابی موزاییک _ سفید کردن موزاییک

بهترین روش برای سفید کردن موزاییک

در این مقاله راجب روش چگونگی سفید کردن موزاییک به روش کفسابی موزاییک میخوانیم. در ادامه به رفع سیاهی موزاییک میپردازیم و به سوال چگونه موزاییک را سفید کنیم پاسخ خواهیم داد و روش های سنگ سابی موزاییک سابکار میپردازیم بنابراین تا اخر ، مقاله را مطالعه کنید تا از نکته طلایی نیز آگاه شوید .

چگونه موزاییک را سفید کنیم ، چگونه موزاییک را سفید کنیم ، چگونه موزاییک را سفید کنیم ، چگونه موزاییک را سفید کنیم ، چگونه موزاییک را سفید کنیم

سفید کردن موزاییک

از موزاییک ها از دیرباز تا کنون استفاده میشده و یک انتخاب عالی برای پارکینگ و حیاط و … به شمار میرود . اما موزائیک ها بعد از مدتی سیاه شده و کهنه میشوند. بنابراین شاید برای شما هم چگونگی سفید کردن موزائیک سوال باشد و بخواهید که موزاییک خود را سفید کنید .

ما در ادامه بهترین روش را به شما اراِئه خواهیم کرد .

 

لیست مطالب برای دسترسی بهتر

سنگ سابی موزاییک سابکار ، سنگ سابی موزاییک سابکار ، سنگ سابی موزاییک سابکار سنگ سابی موزاییک سابکار

سفید کردن موزاییک چگونه است؟

موزاییک ها بعد از مدتی سیاه شده و جرم میگیرند . همانطور که میدانید موزاییک ها انواع مختلف دارند که آنها در طرح و شکل اندازه با یکدیگر متفاوت بوده و هرکدام در جای خاصی استفاده میشود . 

برای مثال موزاییک های استفاده شده در حیاط ها معمولا از نوع شیار دار بوده و طرح های برجسته بر روی خود دارند. حالا بعد از مدتی این موزاییک ها سیاه شده و چرک میشوند و بر روی سطح خود جرم میگیرند .

اما راه حل چیست ؟؟ در ادامه به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

بهترین روش برای سفید کردن موزاییک چیست؟

موزاییک ها یه صورت کلی چندین روش برای پاک شدن و سفید شدن موزاییک وجود دارد .

1.روش اول : در این روش شما باید از مواد شوینده و اسیدی استفاده کنید . شما باید مقداری جوهرنمک را به سطح موزاییک بریزید و بعد از چند ثانیه سریع آن را تمیز کنید . توجه داشته باشید  در صورت زیاد ماندن این مواد بر روی موزاییک آن را سوزانده و میخورد و علاوه ر آن این مواد اسیدی بسیار قوی بوده و خطرات زیادی برای شخص استفاده کننده در بر دارد .

2.روش دوم و بهترین روش : در این روش شما باید موزاییک خود را سنگ سابی کنید ، این کار نیازمند دستگاه های مخصوص و تیم مخصوص ساب زنی متخصص این کار نیازمند است. 

کفسابی موزاییک یکی از بهترین روش ها برای سفید کردن موزاییک است . در این روش استاد کار کفسابی با استفاده از دستگاه مخصوص و لقمه های مناسب اقدام به سفید کردن موزاییک شما میکند. این دستگاه با رفع سیاهی موزاییک اقدا به جرم گیری و سفید کردن آن میکند .

مقاله های پیشنهادی :

کفسابی موزاییک

موزاییک ها برای سفید شدن نیاز به کفسابی موزاییک دارند . اما در این کفسابی نکات بسیاری نهفته است .

و اما کفسابی موزاییک : در کفسابی موزاییک با اسفتاده از دستگاه و لقمه های لایه بردار اقدام به لایه برداری از روی موزاییک کرده و جرم و پستی بلندی و ناخونک های موزاییک (لبه های ریز موزاییک در کنارهم ) کرده و سطح آن را لایه برداری میکند و تمامی جرم های موجود بر سطح آن را از بین میبرد . در ادامه به روش کفسابی بیشتر میپردازیم .

کفسابی موزاییک بسیار بستگی به نوع آن موزاییک ها دارند . همانطور که احتمالا میدانید موزاییک ها انواع مختلف داشته و جنس مختلفی نیز دارند . اما به صورت کلی موزاییک ها به دو دسته : 

1:سیمانی

2:ساخته شده از سنگ ریزه

تقسیم مشوند . نوع اول موزاییک های سیمانی نمیشود کفسابی موزاییک لایه برداری را برای آنان انجام داد چرا که بعد از لایه برداری لعاب بر روی موزاییک و رنگ سطحی آن از بین رفته و موزاییک ها رنگ سیمانی زیرین خود را به نمایش میگذارند . 

برای این نوع از موزاییک های سیمانی امکان کفسابی موزاییک لایه برداری ممکن نمیباشد و باید فرچه شویی شوند .

 

کفسابی موزاییک سنگی

و اما سنگ سابی موزاییک سابکار . نوع دیگر موزاییک ها ، موزاییک های ساخته شده با سنگ و سنگ ریزه هستند . این موزاییک ها سطح صافی دارند و برایشان امکان کفسابی مهیا میباشد. 

استاد کار سنگ سابی با استفاده از دستگاه مخصوص و لقمه های لایه بردار و پرداخت کار اقدام به کفسابی موزاییک میکند و تمامی مشکلات آن را از بین میبرد .

 

کامل ترین مقاله راجب کفسابی و نحوه آن را اینجا بخوانید + فیلم .
مقاله

کفسابی با سابکار

تیم سابکار بعد از 25 سال کار در عرصه کفسابی به بالاترین درجه از کارکشتگی و کاربلدی در این عرصه رسیده است . تیم ما متشکل از چندین استاد کار سابزن میباشد که همگی توسط ما تایید شده هستند و بهترین کیفیت و قیمت را برایتان به ارمقان آورده اند . برای کفسابی موزاییک سابکار میتوانید با دکمه تماس زیر ارتباط برقرار کرده و از قیمت و شرایط کفسابی موزاییک تیم ما آگاه شوید .

به شما در تضمین کیفیت اطمینان میدهیم !.

چگونه موزاییک خود را سفید کنیم؟

برای پاسخ این سوال به چند سوال مهم باید پاسخ دهیم ابتدا 

1. آیا موزاییک شما طرح دار است ؟

اگر موزاییک شما شیار دار و دارای طرح های برجسته بر روی خود است تنها روش سفید کردن موزاییک برای شما فرچه شویی با دستگاه است. 

در این روش تیم سابکار با استفاه از لقمه های فرچه شویی اقدام به شستشوی کف شما کرده و سطح آن را مثل روز اول سفید و زیبا میکند و تمامی سیاهی بر روی سط آن را از بین میبرد .

2.آیا موزاییک تان از سنگ ریزه تشکیل شده ؟

این نوع موزاییک ها به راحتی قابل ساب خوردن هستند چون سطح آن صاف بوده و با لایه برداری از سطح آن هیچگونه اسیبی به موزاییک ها نمیرسد. علاوه بر جرم گیری مزیت دیگر این نوع از کفسابی موزاییک صاف و براق کردن موزاییک نیز هست.

مزیت کفسابی موزاییک سابکار

مزیت های کفسابی موزاییک بسیار است که به چند نمونه از آن اشاره خواهیم کرد.

  • سفید و تمیز شدن موزاییک ها

موزاییک های سیاه شده شما به هر حالتی که باشند شسته و تمیز شده و به عالی ترین شکل ممکن تمیز میشوند. 

  • براقیت موزاییک ها

موزاییک های صاف و ساخته شده از سنگ ریزه به دلیل اسفتاده از سنگ در آنان امکان کفسابی را دارند. و بعد از کفسابی بسیار براق و زیبا میشوند .

  • درز گیری و رفع سوراخ های موزاییک

موزاییک های استفاده شده در کف پارکین یا … بعد از گذشت مدتی + نگه داری نادرست سوراخ شده و قسمت هایی از آن میشکند . در کفسابی با استفاده از مواد خاص و مخصوص اقدام به درز گیری و پر کردن شیار و سوراخ های بر روی موزاییک ها کرده و بعد از پرداخت و ساب براق و بر روی آن روی آن را ساب میزنیم و سطح آن به صورت کامل صاف و سیقلی و زیبا میشود.

  • رفع پستی و بلندی

در کفسابی موزاییک لایه برداری تیم سابکار با لایه برداری موزاییک های ناخونک دار و نا همسطح را صاف و سیقلی میکنیم و با ساب های براقیت و پرداخت سطح آنرا براق و زیبا میکنیم.

نحوه سنگ سابی موزاییک سابکار

همانطور در مطالب فوق ذکر شدکفسابی برای موزاییک های طرح دار و سیمانی امکان پذیر نمیباشد و فقط برای آن ها فرچه شویی امکان پذیر است . 

اما کفسابی برای موزاییک های ساخته شده از سنگ ریزه این امکان فراهم است و میشود ساب لایه برداری و ساب براقیت اجرا کنیم .

فرچه شویی : موزاییک های سیمانی یا موزاییک های طرح دار امکان لایه برداری ندارند چرا که با لایه برداری از سطح آن شیار ها و طرح های آن از بین رفته و سطحشان صاف و سیقلی خواهد شد و رنگ و زیباییشان از بین میرود . چاره کار فرچهیی است .

استاد کار با اتصال لقمه های فرچه ای به دستگاه و پر کردن منبع آب دستگاه اقدام به فرچه شویی موزاییک های شمامیکند تا سطح آن سفید و براق و زیبا شود .

کفسابی موزاییک : موزاییک هایی که از سنگ ریزه ساخته شده اند سطح صاف و مسطح دارند اما هنگام فرش شدن سنگ های کناری از یکدیگر بالا و پایت تر قرار میگیرند و به اصتلاح سنگ ها ناخونک دارند. بعد داز مدتی که موزاییک ها فرش شدند شروع به جرم گیری و سیاه شدند میکنند . در موقعیت هایی نیز قسمت هایی از ین موزاییک ها شکگسته و سنگ های درون آن تخلیه میشوند . 

راه حل: کفسابی راه کار است . استاد کار این کار با استفاده از دستگاه اقدام به صاف و سیقلی کردن سطح موزاییک ها میکند و سطح آن را به صورت کاملا مسطح در می اورد . 

در مرحله بعد استاد کار کفسابی اقدام به رزین کاری و یا گرفتن سوراخ ها و درز ها با چسب بتن وسیمان میکنند . این کار مقاومت بسیار زیادی به این مخلوط میدهد به صوری که اصلا امکان تخلیه و جا شدن این رزین و چسب از سوراخ ها نمیشود . ( این در صورتی است که موزاییک های شما نیاز داشته باشند به این مرحله و شما موافق باشید ) .

بعد از این مرحله وارد مرحله براق کردن موزاییک ها میرسیم . تیم سابکار باروش کفسابی خاصی که دارد اقدام به براقیت موزاییک ها در چند مرحله میکند تا بهترین کیفیت حاصل شود و نظر شمارا جلب کند .

 

تیم کفسابی سابکار

کفسابی و سنگ سابی موزاییک نیازمند دقت و داشتن تجربه راجب کفسابی موزاییک میباشد . در صورت نا بلد بودن یا بد کار بودن شخص کفساب علاوه بر امکان اسیب کیفیت نهایی بسیار کاهش میابد .

نکته طلایی : دوستان کفسابی موزاییک از ندین مرحله و روند تشکیل شده است و در کیفیت نهایی بسیاری از مسائل دخیل هستند. نکته طلایی در انجام کفسابی موزاییک ها نماندن شیار های عمیق بر سطح موزاییک هاست !. این نکته را هیچکس به شما نمیگوید که ماندن شیار ها بر روی سطح موزاییک باعث میشود که جرم ها و سیاهی ها در این شیار ها باقی بمانند  و موزاییک ها خیلی خیلی سریع جرم گرفته و سیاه میشوند.

پس در انتخاب کفساب و تیم سنگس سابی موزاییک دقت بسیار کنید .چرا که تمامی وقت و هزینه شما به خاطر یک اشتباه در انتخاب هدر خواهد رفت و موزاییک ها بدتر از قبل جرم گرفته و سیاه میشوند .

تیم ما با چندین سال سابقه در عرصه کفسابی و سنگ سابی موزاییک این تجربه و کار کشتگی را به دست اورده تا به تمامی این نکات دست پبدا کرده و با زیر و بم کار اشنا باشد . علاوه بر آن شرافت کاری اعضای تیم ما باعث میشود تمامی نکات را کرده . و بهترین کیفیت را با بهترین قیمت برای شما به ارمغان بیاورد .

قیمت کفسابی موزاییک چقدر است ؟

قیمت کفسابی به عوامل بسیاری بستگی دارد . در متراژ زیر 100 متر معمولا قیمت گذاری کنتراتی محاسبه میشوند و قیمت بر اساس مقدار کار و مواد مورد استفاده محاسبه میشود .

اما به طور کلی قیمت کفسابی مواییک از متری 15 تومان شروع شده و تا 60 هزار تومان متغییر است . این اختلاف قیمت بر اساس نوع ساب و مقداز پستی و بلندی ، مقدار جرم ، ایا رزین کاری میخواهید یا خیر بالا پیین میشود .

برای دریافت قیمت دقیق تر با شماره 9064-530-0990 تماس گیرید.

بهترین روش برای سفید کردن موزاییک چیست؟
بهترین روش برای سفید کردن موزاییک کفسابی موزاییک است که با هزینه کم انجام میشود و با استفاده از دو روش یا به صورت فرچه شویی یا به صورت لایه برداری با انتخاب شما انجام میشود .
محل کار شما کجاست؟
ما در تمامی نقاط ایران فعالیت داریم ولی محل اصلی فعالیت تیم ما استان های تهران و کرج میباشد .
آیا بهترین کیفیت را ارئه میکنید ؟
صد رد صد بله . به چجند دلیل . آول اینکه استاد کاران ما در این عرصه کاملا کار کشته اند و چم و خم کار را بلد هستند . دوم اینکه اعضای تیم دارای شرافت کاری و خدا شناسی هستند و امکان ندارد از کیفیت کار بزند و تمامی نکات را به نحوه احسنت اجرا مینند.
کار چقدر طول میکشد ؟
این کاملا به متراژ کف موزاییکی شما بستگی دارد و نوع کفسابی و موزاییک نیز در این مسئله دخیل است . اما به صورت کلی فرچه شویی محل های زیر 100 متر در کمتر یک روز انجام میشود . و راجب کفسابی موزاییک ها تقریبا بین یک یا دو روز متغییر است . به نوع خدمات بسیار بستگی دارد.
قیمت شما چگونه است ؟
قیمت های کفسابی و فرچه شویی ما بهنسبت کیفیت کاان بسیار به صرفه و عالیست . چرا که بهترین کیفیت را دریافت خواهید کرد با پایین ترین قیمت .

اگر سوال دیگری دارید در بخش کامنت ها از ما بپرسید . یا  با تماس با ما ارتباط برقرار کنید .

رفع سیاهی موزاییک ، رفع سیاهی موزاییک ، رفع سیاهی موزاییک ، رفع سیاهی موزاییک  رفع سیاهی موزاییک ، رفع سیاهی موزاییک 

راه های ارتباط با ما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button