کفسابی در سوهانک ، آجوادیه و ونک ، لویزان و دیگر شهر ها

کفسابی در سوهانک

کفسابی در شمال تهران

کفسابی تنها روش برای براق و تمیز و زیبا کردن کف های سنگی میباشد . در این روش سنگ های جرم گرفته سیاه شده یا ساب نخورده به بهترین شکل ممکن سابخورده و زیبا و براق میشوند. برای کفسابی سوهانک و کفسابی آجوادیه و کفسابی ونک و کفسابی لویزان یا هر منطقه دیگر میتوانید تیم ما فعالیت دارد و میتوانید بهترین تیم کفسابی تهران به راحتی ارتباط برقرار کنید .

کفسابی سوهانک

سوهانک یکی از محله های شمال تهران محسوب شده و یکی از بهترین نقاط تهران برای زندگی است . برای داشتن زندگی بهتر زیبایی محل زندگی بسیار تاثیر گار است . زیبایی کف های سنگی بسیار بر زیبایی خانه تاثیر گذاشته و خانه راب سیار دلباز تر میکند . برای کفسابی و براق کردن سنگ در سوهانک میتوانید با تیم سابکار  ارتباط برقرار کنید.

برای کفسابی در سوهانک نکاتی وجود دارد که خدمتتان عرض میکنم. 

انواع کفسابی سوهانک و دیگر شهر ها     

1. کفسابی لایه برداری ایتالیایی 

2.کفسابی براق کاری و جرم گیری ایتالیایی

به صورت کلی کفسابی به این دو بخش تقسیم میشود . برای کفسابی سوهانک و یا کفسابی لویزان ابتدا باید نوع کفسابی مرد نظر را انتخاب کنیم . بنابراین بهتر است راجب این نوع از کفسابی سوهانک اطلاعات بیشتری به دست آوریم . 

کفسابی لایه برداری در سوهانک یا لویزان یا … برای کف هایی مناسب است که :

 • ساب نخورده باشند . ( همه سگ ها در شرکت سازنده ساب خورده و براق میشوند  منظور ما این نیست . سنگ هایی که بعد از سنگ کاری کف ساب نخورده باشند.) این سنگ ها به اصتلاح دارای ناخونک بوده و نسبت به سنگ های کناری بلند تر یا کوتاه تر هستند. 
 • سنگ هایی که با ریخته شدن مواد اسیدی سوخته باشند .
 • سنگ های شکسته
 • کف هایی که قبلا موکت یا پارکت بودند ( این کف ها بعد از جدا کردن موکت یا پارکت با چسبیدن چسب و بقایای این اجسام به خود کثیف شده و نیازمند کفسابی لایه برداری میباشند.)

حال اگر کف شما این مشکلات را دارد حتما باید کفسابی لایه برداری انجام دهید . برای کفسابی لایه برداری در سوهانک به صورت ایتالیایی یا اجوادیه و ونک و لویزان مشکلات شما با این روش کفسابی لایه برداری حل شده و به بهترین شکل ممکن ساب خورده و براق میشوند.

کفسابی لایه برداری چیست و چگونه انجام میشود؟

به صورت کلی به کفسابی گفته میشود که در آن استاد کار با استفاده از لقمه های مخصوص و زبر و لایه بردار اقدام به سابیدن و لایه برداری سنگ میکند . سنگ کف را میتارشد تا سطح آن صاف و سیقلی و همچنین براق و تمیز و زیبا شوند. 

و اما نحوه کفسابی ایتالیاییی لایه برداری در سوهانک ، اجوادیه ، ونک ، لویزان

ابتدا با توجه به سنگ و کف نوع لقمه بر اساس زبری آن انتخاب میشود . برای مثال الماس 1 . از این نوع از لقمه برای کفسابی در لویزان ، ونک ، اجوادیه ، سوهانک استفاده میشود ، این لقمه بسیار زبر بوده و سریع سنگ را تراش داده و قسمت های لازم را تراشیده و سطح کف شما بسیار صاف و سیقلی خواهد شد.

چون صفحه دستگاه کفسابی گرد است و به صورت دایره ای میچرخد قسمت های بالاتر سنگ های کناری بیشتر سابیده میشوند همین امر باعث میشود که کف شما بسیار صاف و سیقلی شود . در ادامه کفسابی لویزان به مرحله بعد رسیده و لقمه هارا عوض میکنیم .

لقمه کفسای بعدی باید کمی نرم تر از لقمه قبلی باشد تا سطح سنگ را کمی نرم تر و سیقلی تر کند. معمولا این لقمه یا 36 یا 46 میباشد . این تعویض لقمه ها و کفسابی کف در ونک آنقدر ادامه پیدا میکند تا کف شما به مرحله بتونه کاری برسد . 

بتونه کاری چیست و چه کاربردی دارد.

حتما شما هم با شیار های سنگ و یا سوراخ های آن برخورد داشته اید . این سوراخ های سنگ و درز های سنگ ها علاوه بر زشت کردن کف شما مشکلات دیگری را نیز به وجود میاورد . برای مثال اگر سنگ شما دارای درز های خالی باشد  و کف در معرض آب یا رطوبت باشد ف خیلی سریع از این درز ها عبور کرده و زیر ساختمان و یا سقف طبقه پایین نفوز میکند . این کار علاوه بر ضعیف کردن پی ساختمان و آسیبی جبران ناپذیر به آن ، زیبایی طبقات پایین تر را نابود کرده و باعث زرد شدن آن میشود.

علاوه بر آن با خالی بودن درز سنگ ها به مرور لق شده و سنگ های کناری خود را نیز لق میکنند. این لق شدن روز به روز بیشتر شده و باعث شکسته شدن آن نیز میشوند . 

اما راه حل چیست؟         اپوکسی یا بتونه کاری

شما میتوانید از این بخش به مقالات دیگر ما نیز دسترسی پیدا کنید.

کفسابی سوهانک ، کفسابی در آجوادیه ف کفسابی ونک ، کفسابی لویزان
اپوکسی

اپوکسی ها موادی بسیار سفت ، مقاوم ، رنگ پذیر ، قابلیت ساب پذیری و براق شدن ، و …. هستند . از اپوکسی در انواع صنایع از جمله ساخت میز های بسیار لوکس نیز کاربرد دارند. از اپوکسی کاری در کفسابی لویزان و سوهانک و … نیز استفاده مشوند. چرا اسم این محله هارا اوردیم ؟ چون اپوکسی کاری کار لوکسی است.

این کار زیبایی بسیار بیشتر ، دوام بهتر ، مقاومت بیشتری داشته و جذابیت کف شما را بسیار افزایش میدهد . البته باید گفت که اپوکسی کاری نسبت به بتونه کاری قیمت بالاتری داشته و زحمت بیشتری نیز دارد . از این رو بسیار کار خاص و درجه یکیست. 

اپوکسی کاری وقتی با کفسابی درجه یک ایتالیایی ترکیب میشود نتیجه نهایی کار را به شدت بهتر کرده و زیبایی کف شمارا چند برابر میکند.

برای کفسابی با اپوکسی در لویزان و اجوادیه و ونک و سوهانک میتوانید با شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید.

بتونه کاری

در این روش که پر استفاده ترین روش برای درز گیری و پر کردن سوراخ های سنگ ها است . استاد کار با ساخت مخلوطی از سیمان و چسب بتن اقدام به بتونه کاری کف شما میکند. برای بتونه کاری محل مورد نظر ابتدا فرچه شویی میشود . این کار باعث میشود تمامی درز ها و سوراخ های سنگ به خوبی و به صورت کامل و عالی خالی شود.

بعد از آن اقدام به بتونه کاری میکنیم . استاد کار بتونه کاری را تا ان جایی ادامه میدهد که هیچگونه سوراخ و درزی باقی نماند و به صورت کامل همه جا پر شود . از مزایا این کار میتوانیم به قیمت پایین ، انجام سریع ، مقاومت بالا اشاره کنیم.

 

کفسابی براق کاری

این قسمت از کفسابی ونک ، لویزان ، اجوادیه ، سوهانک در هر دو نوع از کفسابی لایه برداری و براق کاری یکیست . البته کمی در حد چند ساب متفاوت است و ساب لایه برداری چند ساب بیشتر دارد آن هم به خاطر استفاده از بتونه کاریست. 

باید خدمتتان عرض کنم که کفسابی با استفاده از اپوکسی به طول کلی دو برابر کفسابی معمولی کار دارد . در توضیح اپوکسی کاری باید بگویم که ، در اپوکسی کاری کف ما ابتدا درز ها و شیار های سنگ را با دستگاه برش میدهی و سپس اقدام به اپوکسی کاری میکنیم . این کار به دلیل مقاومت بسیار بالای اپوکسی کار مارا سخت تر کرد و باعث میشود تعداد ساب ها و سرعت انجام آن با اسب های معمولی متفاوت باشد .

در ادامه فرایند کفسابی ما از لقمه هایی با شماره بندی های 200 ، 500 ، 1000 ، 3000 ، 10000 استفاده میکنیم و این ساب ها با مهارت خاص و در در چندین تعداد انجام میشود تا کف به خوبی براق شده و اماده انجام نانو کفسابی سوهانک ، اجوادیه ، ونک ، لویزان و … شود.

کفسابی و نانو

تیم سابکار با تجربه کاری بالا و دستیابی به مهارت و ابزار های خاص و عالی به استفاده از پودر نانو در فرایند کفسابی روی آورده است. تیم ما بعد از کفسابی لویزان و انجام پیش زمینه ها و رساندن براقیت سنگ شما به حد نصاب و کافی انجام کفسابی نانو را شروع میکند . استاد کاران تیم ما با اضافه کردن نانو و زدن آن به کف براقیت سنگ شمارا چند برابر میکنند. این پودر براقیت سنگ را بیشتر کرده و همچنین این کار باعث میشود که کف شما بسیار دیر تر جرم گرفته و کثیف شد . این مواد خاصیت آب گریزی دارند و با استفاده از آن خیالتان از جرم گیری و سیاه شدن سنگ راحت خواهد شد.

 

 

سخن پایانی

بنابراین به عنوان کسی که چندین سال است در این حوضه فعالیت کرده ام باید بگویم : کفسابی بسیار در باق شدن و زیبا شدن آن تاثیر گذار است اما اینکه چه کسی این کار را انجام میدهد بسیار مهم تر است . 

افراد بسیاری در این حوضه فعالیت میکنند و همچنین استاد کاران ماهر و شرافتمند بسیاری وجود دارند . تیم ما یکی از بهترین تیم های کفسابی ایران است که با همکاری با استاد کاران شرافتمند و درست کار و با تجربه در این صنعت فعالیت میکند و خیال عزیزان هم وطن را از کیفیت و قیمت تخت میکند. 

امیدواریم این مقاله مورد پسندتان بوده باشد . ممنون میشوم در قسمت نظرات ، نظرات خود را برایمان بنویسید.

 

راه های ارتباط با ما:

‫2 نظر

 • جهانگیری گفت:

  ما تازه کفسابی کرده بودیم . الکل گذاشتن رو سنگ یه قسمت سفید شده و کدر . با کفسابی میشه حلش کرد سریع ؟ راه دیگه ای جز کفسابی نداره؟

  • general گفت:

   سلام جناب جهانگیری . مواد الکلی سنگ و میسوزونن . قسمتی که سفید و کدر شده توسط الکل سوخته شدن. تنها راهش هم انجام کفسابی هستش . مواد دیگ باعث خرابی بیشتر سنگتون میشه.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button