کفسابی و سنگ سابی در جردن ، دروس ، اختیاریه و زرگنده با بهترین کیفیت

همانطور که میدانید بهترین روش برای براق کردن سنگ کفسابی است برای کفسابی در جردن ، دروس ، اختیاریه و زرگنده که از محله های خوب تهران هستند شما باید برای براق تر شدن و عمر بهتری داشتن سنگ خود از تیم کفسابی حرفه ای و کاربلد کمک بگیرید و استفاده کنید.

در ادامه نکات بسیار کلیدی و حیاتی را راجب کفسابی خدمتتان ارائه مینماییم پس اگر قصد کفسابی در جردن ، دروس ، زرگنده و اختیاریه را دارید حتما این مقاله را تا آخر مطالعه فرمایید.

کفسابی چیست؟

به مجموعه فعالیت هایی که در آن کف و سنگ سابیده و سیقلی و براق میشوند کفسابی گفته میشود ، برای مثال ساب زدن کف خانه با سنگ های دهپید و لایه برداری و براق کردن آن کفسابی است. در کفسابی استادکار با استفاده از دستگاه های مخصوص و لقمه های خاص و مناس اقدام به ساب زمنی و کفسابی علل خصوص در جردن و دروس میکند.

کفسابی روش های مختلف و به خصوصی دارد که هر کدام با توجه به کف شما و مشکل آن متفاوت بوده و انجام میشود.

انواع کفسابی : 

1.کفسابی لایه برداری 

2.کفسابی براق کردن 

3.کفسابی + بتونه کاری

4.کفسابی شستشوی کف

5.لایه برداری مخصوص

شما با کلیک بر روی هر کدام از این نوع از کفسابی ها ، به توضیحات آن قسمت منتقل خواهید شد. اگر دوست داشتید مقاله کامل و جامع کفسابی را بخوانید از اینجا اقدام کنید.

کفسابی در جردن ، کفسابی دروس ، کفسابی زرگنده ، کفسابی اختیاریه

کفسابی لایه برداری در جردن

کف هایی که بعد از فرش شدن کفسابی نشده اند یا به دلایل مختلف از جمله ، ریختن اسید روی سنگ  ، ریخته شدن مواد شوینده روی سنگ ، آسیب دیده اند (مقاله کامل راجب مواد اسیب زننده به سنگ ) یا نیاز به بتونه کاری دارند و درز ها سوراخ های آن ها خالی است نیاز به کفسابی لایه برداری دارند.

حالا اصلا لایه برداری در کفسابی جردن و زرگنده چیست؟ ر این نوع از ساب ها استاد کار از لقمه های لایه بردار و بسیار زبر استفاده میکند. این لقمه ها مخصوص لایه برداری سنگ بوده و فقط در موارد گفته شده در کفسابی دروس ، اختیاریه و… کاربرد دارد. 

استادکار با این کار سطح آسیب دیده و لازم لا سابیده و سیقلی و نرم میکند ، با این کار زمینه برای ساب های دیگر و کفسابی براق کننده سنگ اجرا میشود ، این خدمات به صورت تخصصی در تیم سابکار با بهترین کیفیت انجام میشود.

 

براق کردن سنگ 

حال به قسمت براق کردن سنگ رسیدیم . برای براق کردن سنگ و کفسابی در جردن ، دروس ، زرگنده و اختیاره ما با توجه به کف مورد نظرمان نوع کفسابی را انتخاب کردیم . حال اگر کف شما از قبل ساب خورده باشد و مشکلات گفته شده در بالا را نداشته باشد بدون اجرای مراحل قبل اقدام به کفسابی در اختیاریه یا … را انجام خواهیم داد.

خب در این قسمت به مرحله براق کردن و اینه ای کردن سنگ در جردن میرسیم . استادکار با استفاده از سری لقمه های مخصوص براق کردن سنگ که شامل 6 تا 10 دست لقمه میشود اقدام به کفسابی کل کف شما میکند. این لقمه ها ایتالیایی بوده و خیالتان باید از جنس لقمه ها و کیفیت آن راحت باشد . استادکار مرحله به مرحله این لقمه هارا برای کفسابی کف در زرگنده انجام میدهد تا رفته رفته کف شما براق تر و سنگ شما براق و زیبا شود.

این لقمه ها هر کدام باید بعد از لقمه قبلی مانند پازل استفاده شوند . چرا ؟ چون این لقمه ها تکمیل کننده یکدیگر هستند و در صورتی کیفیت کار و براقیت سنگ و کف شما بالا میرود که این کار به خوبی انجام شده باشد.

پس علاوه بر نوع لقمه و دستگاه ، استادکار و روش استاد کار بسیار اهمیت داشته و مهم است. تیم سابکار با بیش از 25 سال سابقه کار و فعالیت در عرصه کفسابی علل خصوص در شهر های شمال تهران از جمله اختیاریه ، زرگنده ، دروس ، جردن و … میباشد و با اطمینان میگوییم یکی از بهترین تیم های تهران و ایران هستیم.

مقاله های پیشنهادی ما به شما:

کفسابی در جردن ، کفسابی دروس ، کفسابی زرگنده ، کفسابی اختیاریه
کفسابی در جردن ، کفسابی دروس ، کفسابی زرگنده ، کفسابی اختیاریه

کفسابی + بتونه کاری

در این نوع از کفسابی که بیشترین تقاضا را در جردن ، اختیاریه ، دروس و زرگنده را دارد  علاوه بر انجام کفسابی بتونه کاری نیز انجام میشود. 

کف هایی سنگی بعد از فرش شدن دارای درز هایی میان سنگ ها هستند و علاوه بر ان بر روی سنگ سوراخ های ریز و درشتی نیز وجود دارد. برای پر کردن ایندرز ها و جلوگیری از لق شدگی آن ما از روش کفسابی استفاده میکنیم. 

این بتونه کاری دو گونه است ، اپوکسی ، معمولی . در اپوکسی کاری کف و کفسابی آن تیم ما با استفاده از مواد اپوکسی اقدام به اپوکسی کاری کف میکند که دو حالت دارد. در حالت اول که بهترین روش برای گر کردن درز های سنگ است ، تیم ما ابتدا درز هارا با دستگاه برش برش داده و بتونه های قبلی را خالی میکند. این کار باعث میشود ل درز ها خالی شده و یکدست شوند. 

سپس مواد اپوکسی کشیده میشوند و با باز بودن درز ها به راحتی به زیر سنگ ها نفوز کرده و بسیار سنگ های کف را مقاوم میکنند. علاوه بر آن با خالی کردن درز های سنگ کل کف شما حالت یک دست گرفته و رنگ آن با تمام قسمت های کفتان یکی خواهد شد . این کار زیبایی کف شمارا چندین برابر کرده و بسیار کار لوکس و جذابی است.

بتونه کاری معمولی یا همن بتونه کاری با چسب سیمان نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . بتونه کاری که تیم ما انجام میدهد با ترکیب چسب و سیمان و چند مواد دیگر است که باعث میشود این نوع از بتونه کاری کیفیت و استقامت بسیار بالایی داشته باشد . 

تنها فرق بتونه کاری با اپوکسی در استقامت 50 درصد بیشتری اپوکسی ، قابلیت براق شدن اپوکسی مثل سنگ ، همرنگ شدن اپوکسی و سنگ بطوری که تشخیص آن سخت است ، برش و خالی کدن درز سنگ ها در اپوکسی کری و قیمت پایین در رزین کاریست. 

هر دو این کار ها خوب میباشند ولی بتونه کاری با سیمان و چسب خیلی خوب ، و اپوکسی کاری عالی و لوکس محصوب میشود.

کفسابی شستشوی سنگ در زرگنده

این نوع از کفسابی که جهت شستشو و تمیز کردن کف استفاده و انجام میشود یکی دیگر از خدمات پر تقاضای ما مخصوصا در جردن و دروس به شمار میروند . در این روش از شستشوی کف و سنگ استاد کار تیم سابکار با استاده از لقمه های خاص مخصوص شسشتوی کف اقدام به شستشوی کف کرده و جرم آن را گرفته و آن را تمیز و زیبا میکنند.

البته لازم به ذکر است که برای شستشوی کف شما حتما باید از قبل کفسابی کرده باشید چرا که لقمه های دستگاه با برخورد به لبه های سنگ شکسته و اسیب میبنند . در صورتی که کف شما از قبل ساب نخورده باشد شما میتوانید از خدمات کفسابی لایه برداری ما استفاده کنید.

در این نوع از کفسابی در جردن ، دروس ، زرگنده ، اختیاریه ما از لقمه های شستشویی استفاده میکنیم . این لقمه ها با حالت اسیدی و شستشویی که دارند جرم را از سطح سنگ کنده و سطح آن را مثل روز اول تمیز و براق میکنند

برای کف های سرامیکی از فرچه شویی استفاده میکنیم . مقاله کامل راجب فرچه شویی و کاربرد آن را میتوانید از اینجا مطالعه فرمایید.

لایه برداری مخصوص

در این نوع از کفسابی فقط از لقمه های زبر استفاده میشود و در فعالیت های خاص مثل انجام رنگ ترافیکی یا کف های موکتی و پارکت ها استفاده میشود. همانطور که میدانید برای اجرای پارکت یا بعضی دیگر از روش ها که بر روی سنگ و کف نصب میشوند از چسب مخصوص این کار استفاده میکنند. 

برای محکم چسبیدن پارکت و رنگ به کف باید بتدا سطح سنگ را زبر کرده و روی سطح آن شیار های ریزی را ایجاد کنیم ، این کار باعث افزایش چند برابری چسبندگی پارکت ها به کف میشوند . 

در این روش فقط لقمه های زبر استفاده میشوند و با تراش دادن و در صورت نیاز با انجام کفسابی خشکه کف آن به خوبی اماده نصب انواع پارکت ها یا رنگ های ترافیکی میشوند.

کفسابی در جردن ، کفسابی دروس ، کفسابی زرگنده ، کفسابی اختیاریه

بنابراین شما هر مشکلی که کفتان داشته باشد را میتوانید با روش های گوناگون و مناسب ما حل کرده و به راحتی کف خود را کفسابی کنید علل خصوص اگر در مناطقی مثل دروس ، زرگنده ، اختیاریه و جردن باشید . کار خوب را از ما بخواهید.

راه های ارتباط با ما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button