کفسابی در رودهن و بومهن

سنگ سابی و کفسابی رودهن

کفسابی و سنگ سابی در بومهن و رودهن

کفسابی تنها روش برای براق و تمیز شدن کف سنگی است. کفسابی در رودهن و بومهن به شما کمک میکند که کف محل مورد نظرتان را به بهترین شکل ممکن براق و آینه ای کنید.

در ادامه بیشتر با روش انجام کار و شرایط کفسابی در بومهن و رودهن را خدمتتان عرض خواهیم کرد. شرکت های بزرگ مثل سامسونگ و … برای کف شرکت خود از این نوع خدمات کفسابی استفاده میکنند.

سنگ سابی در رودهن

آینه شدن سنگ

سنگ های استفاده شده در کف قابلیت ساب خوردن دارند. کفسابی سنگ در رودهن میتواند سنگ کف شمارا مثل روز اول و حتی بهتر از آن کند . فرقی ندارد جنس سنگ شما چه باشد و در کجا قرار بگیرد . کفسابی سنگ در بومهن میتواند سنگ شمارا کاملا براق و آینه کند.

بنابراین استفاده از خدمات کفسابی در بومهن و رودهن بسیار منطقی و عقلانیست چرا که با هزینه کم کف شما بسیار زیبا و براق میشود. و اما کفسابی چگونه انجام میشود؟؟

کفسابی در رودهن و بومهن

کفسابی چگونه انجام میشود؟

شاید برای شما هم سوال باشد که کفسابی سنگ چگونه انجام میشود ؟ کفسابی در رودهن و سنگ سابی آن به سنگ اسیبی میرساند؟ 

کفسابی هیچگونه ضرری به سنگ و کف نداشته و اتفاقا سودمند نیز هست. کفسابی درست و اصولی سنگ را جوان میکند. با تراشیدن لایه رویی سنگ ، کف مثل روز اول براق و تازه میشود. 

دستگاه های کفسابی با اتصال چد لقمه مخصوص شروع به کار میکنند. این لقمه ها شماره بندی شده هستند و باید به ترتیب و درست و به اندازه زده شوند.

لایه برداری سنگ در رودهن

کف های سنگی بعد از فرش شدن همیشه لبه ای ریزی با سنگ های کناری خود دارند. این لبه ها علاوه بر بد کردن چهره سنگ باعث گیر کردن پا و پایه مبل و … میشود . علاوه بر آن برای انجام کفسابی براق کردن سنگ در رودهن نیازداریم تا سطحی صاف و بدون لبه داشته باشیم. 

برای انجام لایه برداری ابتدا از لقمه های مخصوص و زبر استفاده میکنیم . این لقمه ها در چند مرحله سنگ کف را تراش داده و صاف و سیقلی میکنند. لقمه ها به ترتیب زده شده و بعد از چندین لایه ساب اماده میشوند تا براق شوند!.

مقالات پیشنهادی ما:

کفسابی رودهن

براق کردن سنگ با کفسابی در رودهن

بد از مرحله لایه برداری به مرحله براق کردن سنگ میرسیم . در صورتی که کف شما نیاز به بتونه کاری و اپوکسی کاری نداشته باشد اقدام به براق کاری سنگ میکنیم. 

به صورت خلاصه بتونه کاری و اپوکسی یعنی فعالیتی که در آن مواد بتونه یا اپوکسی بر کف کشیده میشوند. این کار باعث پر شدن درز سنگ ها و رفع لقی آن میشود. 

مقاله کامل راجب کفسابی به صورت دقیق همراه با فیلم را از اینجا بخوانید.

در ادامه براق کردن سنگ با کفسابی در رودهن و بومهن به ساب های ایتالیایی میرسیم . استفاده از لقمه های ایتالیایی و درجه یک در کفسابی باعث افزایش چشم گیر کیفیت میشود . بعد از مراحل قبلی استاد کار با نصب لقمه های ایتالیایی و مخصوص شروع به پرداخت سنگ میکند. 

این لقمه ها با درجه خاصی از زبری و دارا بودن مواد اسیدی باعث براق شدن کف میشوند. این کار در 6 مرحله یا بیشتر انجام میشود . در واقع تیم ما کفسابی را تا جایی ادامه میدهد که براقیت کف به عالی ترین حد خود برسد.

لقمه ها در هر سری عوض شده و لقمه نرم تر  خاصیتی جداگانه استفاده میشوند. با هر لایه کف شما کمی براق تر میشود تا به مرحله نانو کاری کف برسیم .  

کفسابی بومهن

پودر نانو در کفسابی

این نوع از پودر ها بسیار کمیاب بوده و تعداد محدودی از استاد کاران از آن اطلاع دارند. این پودر مخصوص بعد از انججام و اتمام کفسابی به سنگ زده میشوند. کفسابی در رودهن و بومهن بدون این پودر مفت نمی ارزد. 

پودر نانو کیفیت کار و براقیت آن را چندین برابر میکند.  تیم سابکار با استفاده از این پودر کف سنگی شمارا جلا داده و براق براق میکند.

جمع بندی

بنابراین انجام کفسابی بسیار کار پیچیده و اصولی ایست. در این کار نکات بسیاری وجود داشته و امکان کم کاری و بد کاری در آن بسیار زیاد است . پس پیشنهاد میکنم با تیمی فعالیت کنید که سابقه بالایی داشته باشد و چم و خم کار را به خوبی بلد باشد!. منتظر نظرات شما هستیم.

راه های ارتباط با ما:

‫2 نظر

 • اقادوست گفت:

  سنگ گرانیت هم کار میکنید؟ کیفیتش چجوری میشه ؟؟

  • general گفت:

   سلام عرض شد جناب اقادوست . بله کیفیتش عالی میشه مثل نمونه های تو سایت . ماندگاری کیفیتش هم خیلی بیشتر از سنگای معمولی میشه .

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button