براق و تمیز کردن سرامیک در سه سوت / سابکار

کفسابی سرامیک ، براق کردن سرامیک ، چگونه سرامیک را تمیز کنیم ، سرامیک شویی

چگونه سرامیک هارا براق و تمیز کنیم؟

آیا سرامیک های شما هم تیره و جرم گرفته شده اند؟ یا چیزی روی سطحشان ریخته است که میخواهید آن را تمیز کرده و جدا کنید؟ ریختن جوش روی سرامیک به سطح آن چسبیده و جدا نمیشود ؟ رنگ ریخته یا مسالح سیمانی کثیفشان کرده است؟

نگران نباشید !. در این مقاله به صورت کامل و عالی توضیح خواهیم داد تا چگونه سرامیک هارا تمیز و براق کنیم . سرامیک های کثیف و سیاه شده را به راحتی سفید و براق میکنیم. ریختن رنگ و سیمان روی سرامیک را به راحتی پاک میکنیم. جرم روی سرامیک رابه آسانی از بین برده و سرامیک هارا براق و زیبا و درخشان میکنیم .. در ادامه همراه ما باشید!.

سیاه شدن سرامیک ها

سرامیک های تیره و سیاه شده فقط با یک روش اساسی تمیز و براق میشوند . آن هم چیزی نیست جز کفسابی سرامیک . البته کفسابی سرامیک که نمیشه گفت اما به صورت کلی تمیز کردن سرامیک ها زیر مجموعه کفسابی سرامیک است. 

سرامیک های جرم گرفته و سیاه شده با استفاده از فرچه شویی کاملا پاک میشوند. تمیز کردن سرامیک ها با روش فرچه شویی هم در زمان و هم در هزینه پاک کردن کف سرامیکی به شما کمک میکند . 

ولی این شستشوی سرامیک ها به روش فرچه شویی چگونه است ؟ آیا به سرامیک ها آسیبی میرسد ؟ هزینه های آن چگونهه است ؟

در ادامه مقاله بیشتر آشنا خواهیم شد.

فرچه شویی سرامیک ها

فرچه شویی سرامیک ها باعث براق و تمیز شدن سرامیک های کف میشود . برای پاسخ به سوال چگونه سرامیک را براق کنیم باید بگویم که برای تمیز و براق کردن سرامیک ها تنها یک راه اصاصی و اصولی وجود دارد آن هم فرچه شویی سرامیک است. فرچه شویی سرامیک اما چگونه است ؟

فرچه شویی سسرامیک یعنی با استفاده از دستگاه مخصوص سرامیک هارا با استفادهه از لقمه های فرچه ای شستشو دهیم . این نوع از شستشو با فرچه های سیمی انجام میشود . برای شستشوی و تمیز کردن سرامیک ها ابتدا باید فرچه های سیمی را به دستگاهمخصوص وصل کرده و سپس اقدام به فرچه شویی کرد.

این دستگاه های کفسابی مخصوص این کار بوده و از برق شهری استفاده میکنند . با اتصال به برق شهری و پر کردن منبع ان با اب اقدام به فرچه شویی سرامیک های کف خواهیم کرد . 

دستگاه با دور بالا روشن شده و فرچه های سیمی را همراه با آب به سطح جرم گرفته  و کثیف سرامیک میکشد . در این حرکت تمامی جرم ها به کلی جدا شده  و به شکل عجیبی سرامیک ها تمیز و براق میشوند.

پیشنهاد میکنم مقاله کامل راجب کفسابی را مطالعه فرمایید!.

از بین بردن لکه ها روی سرامیک

ریختن رنگ و لکه های چسبنده به سطح سرامیک باعث کثیف شدن و زشت شدن آن میشود . برای از بین بردن این رنگ ها و کثیفی بهترین راه فرچه شویی است .  ما برای از بین بردن لکه های رنگ از روی سرامیک ها از روش فرچه شویی استفاده میکنیم. 

در این روش تمامی رنگ های روی سرامیک ها پاک و تمیز میشوند. علاوه بر پاک شدن رنگ های روی سرامیک لکه های دیگر مثل لکه سیمان و گچ نیز از سطح سرامیک ها پاک میشوند.

قیمت و سرعت انجام این نوع خدمات بسیار مناسب وبده و با قیمت پایین تبدیل به بهترین روش تمیز و براق کردن سرامیک ها شده است . برای شستشوی سرامیک ها  چندین روش وجود داد . 

برای مثال :

 •  شستن با مواد اسیدی : در این روش جرم و سیاهی از روی سرامیک ها تمیز میشود و سرامیک سفید و براق خواهد شد . البته این نوع از شستشو رنگ ها و ریخته شدن جوش بر سطح سرامیک را پا نمیکند و فقط جرم های رویی سرامیک ها پاک و تمیز میشوند . البته لازم به ذکر میباشد که رد این روش نکاتی وجود دارد که حتما باید به آن دقت کنید . برای مثال استفاده از این مواد شوینده و اسیدی قوی برای شخص خطر ناک بوده و با ازاد کردن بو و گاز اسیب زا به بدن شما صدمه میزند . علاوه ب آن ریختن مواد اسیدی روی سنگ باعث سوختن سنگ شده و سطح آن سریعا سیاه و کدر خواهد شد . 

ریختن مواد اسیدی به دلیل خورنده بودن آن نیز بسیار خطرناک است زیرا با سوزاندن گوشت بسیار میتواند به شما اسیب بزند . ما این روش را توصیه نمیکنیم.

 • فرچه شویی : فرچه شوی یکی از پر کاربرد ترین فعالیت ها در صنعت کفسابیست. برای از بین بردن لکه ها روی سرامیک ها و از بین بردن جرم ها از روی سرامیک ما از این روش استفاده میکنیم. در این روش استاد کار با استفاده از فرچه ای سیمی مخصوص شستشوی سرامیک و سطوح خاص ، سطح سرامیکی شما را شستشو داده  و مثل روز اول سطح سرامیکی تان را براق و زیا میکند. 

برای سفارش و دریافت مشاوره با شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید . ما در 7 روز هفته و 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم !.

 

شستشوی سرامیک
|
فرچه شویی
32000 تومان
متری 28000
تومان
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • انجام سریع
 • تجربه کاری بالای تیم
 • متراژ بالای 100 متر با این قیمت انجام میشوند

آیا فرچه شویی به سطح سرامیک ها اسیبی میرساند؟

این یکی از پر تعداد ترین سوالات از ماست. باید در جواب بگویم خیر! فرچه شویی هیچ گاه به سطح سرامیک ها اسیبی نمیرساند . سطح روییی و لعاب سرامیک ها مقاوم در مقابل این نوع از شستشو ها هستند . ما بعد از 25 سال فعالیت در عرصه کفسابی و فرچه شویی به این  تجربه  و نتیجه رسیده ایم که این کار هیچگونه اسیبی به سرامیک ها وارد نمیکند . لعاب رویی سرامیک ها در مقابل مواد اسیدی و این گونه شستشو ها بسیار مقاوم هستنو هیچ گونه اسیبی بهس سطح آن نمیرسد!.

از بین بردن لکه جوش و سفت از روی سرامیک

برای از بین بردن لکه های جوش ریخته شده روی سرامیک تنها یک روش وجود دارد. آن هم همانطور که در بالا خواندید فرچه شویی است. در این روش سطح سرامیکی که رویش جوش ریخته و چسبیده اند را با استفاده از دستگاه و با استفاده از فرچه شویی از بین میبریم . 

در این روش فرچه ها با سرعت بالا و همراه آب بر سطح سرامیک کشیده شده و جوش ها و لکه هارا از سطح سرامیک ها پاک میکند. پس بهترین روش برای پاک کردن و تمیز کردن سرامیک ها فرچه شویی است.

براق کردن سرامیک

اگر شما هم برای کف خانه یا محل کار یا .. از سرامیک های براق استفاده کرده اید ولی حالا سطح آن چرک گرفته وو جرم گرفته و مات شده اند نگران نباشید. ما برای پاک و تمیز کردن جرم و کثیفی از سطح سرامیک آماده ایم . تیم سابکار با استفاده از روش فرچه شویی سرامیک تمامی لکه ها و کثیفی هارا از طح سرامیک پاک کرده و سطح آن را مثل روز اول براق و تمیز و زیبا میکند.

تماس با ما
تماس
 • پیدا کردن مشکل و تهیه عکس

  ابتدا مشکل اصلی کف خودتان را پیدا کنید . برای مثال کدر شدن سرامیک یا ریختن رنگ روی سطح آن . این کار باعث میشود ما دقیق بگوییم که چه روش و کاری برای شما مناسب است . بهتر است همرا آن یک عکس هم برای درک بهتر ارائه شود!.
 • تماس با سابکار

  با ما تماس بگیرید . اوپراتور سابکار به صورت کامل به مشکل شما گوش داده و با دیدن تصویر بهترین روش را برای شما انتخاب کرده و سپس قیمت دقیق و هزینه را برای شستشوی سرامیک یا ... میگوید و در صورت تفاهم تیم به محل اعزام میشود.
 • اعزام تیم سابکار

  تیم متخصص و حرفه ای سابکار با تجربه چند دهه ای در این عرصه به سرعت در زمان تایین شده در محل حاظر میشود . این تیم متخصص با اتصال امن و ایمن دستگاه و انجام کار به نحو احسنت برای جلب رضایت شما فعالیت میکنند. بعد از انجام کار و پسند نهایی شما پرداخت هزینه انجام خواهد شد.
کفسابی در کرج - کفسابی ماهدشت

کفسابی در کرج – عظیمیه – مهرشهر – گوهردشت -شهرک صنعتی 0910…

کفسابی در کرج - کفسابی در عظیمیه - مهرشهر - گوهردشت کرج - شهرک هی صنعتی - کفسابی بتن و...

مشاهده بیشتر
کفسابی در تبریز - کفسابی تبریز

کفسابی در تبریز | کف سابی تبریز | سنگ سابی در تبریز | سابکار 0914…

کفسابی درتبریز کفسابی در تبریز چیست؟ انواع کفسابی در تبریز کفسابی سنگ های ساب نخورده سنگ سابی کف سابخورده کفسابی...

مشاهده بیشتر

شستن کف سرامیکی

امروزه برای زیبایی و دکوراسیون مدرن خانه از کف های سرامیکی و سنگی بجای اسفتاده از فرش برای کل خانه استفاده میشود. این کار ضاهری شیک و مدرن را به محل زندگی شما میدهد . اما بعد از گشت مدتی این سطح سرامیکی چرک و کثیف میشود و شما میخواهید مثل روز اول پاک و تمیز شود . چاره کار شما فرچه شویی است . 

تیم سابکار همانطور که عرض کردیم برای تمیز کردن وشستشوی سرامیک ها از روش فرچه شویی استفاده میکند . در این روش ما با استفاده از دستگاه مخصوص و فرچه های سیمی و آب سطح شمارا فرچه شویی میکنیم به طوری که مثل روز اول و حتی بهتر براق و تمیز و زیبا شود.

 

مقاله های پیشنهادی ما به شما:

چرا ما ؟

کیفیت عالی

کیفیت عالی و باور نکردنی کفسابی سابکار

شرافت کاری

شرافت کاری اعضای تیم سابکار

سرعت در انجام

سریعترین زمان کارتان انجام میشود

تیم باتجربه

تیم باتجربه = نبود خطا و نقص

قیمت فوقالعاده

قیمت خدمات باورنکردنی

و...

پاک کردن رنگ از روی سرامیک

شاید برای شما هم سوال باشد چگونه لکه های رنگ را از روی سرامیک پاک کنیم و تمیز کنیم. برای پاک کردن رنگ از روی سرامیک شما نیازمند فرچه شویی دارید . دستگاه با لقمه فرچه ای مخصوص انجام این کار است. برای تمیز شدن سرامیک از لکه رنگ استاد کار دستگکاه را با آب به  روی سرامیک ها میزند و چرخش سریع فرچه های سیمی بر روی سرامیک سطح آن را تمیز کرده و لکه رنگ را از بین میبرد

این روش و این کار سریع انجام شده و در سریع محل رنگ ریخته شده تمیز و براق و زیبا میشود.

سخن پایانی

بهترین روش برای انام شستشو و تمیز کردن سرامیک ها فرچه شویی میباشد . تیم ما با سابقه کاری بالا و قیمت خوب و مناسب میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای انجام این فعالیت باشد . 

تمامی استاد کاران تیم سابکار با تجربه و کارکشته هستند و کار را با شرافت کاری انجام داده و از کیفیت کار نمیزنند!.

 

برای همه سطوح سرامیکی ، فرچه شویی انجام میشود؟
البته ، تمامی سطوح سرامیکی قابلیت فرچه شویی و براق شدن فرچه هارا دارا هستنئ . شما برای براق و تمیز کردن سرامیک های خود میتوانید به راحتی از فرچه شویی استفاده کنید.
قیمت فرچه شویی چقدر است؟
قیمت فرچه شویی 32000 تومان بود به ازای هر یک متر مربع ، اما با تخفیف سابکار این قیمت به 28000 تومان کاهش پیدا کرد.
آیا در فرچه شویی سرامیک ها اسیب میبینند؟
خیر اصلا . سرامیک ها در مقابل این گونه سایش ها بسیار مقاوم هستند.
چقدر انجام کار طول میکشد؟
فرچه شویی و شستشوی سرامیک بر خلاف کفسابی سنگ بسیار سریعتر انجام میشود . برای مثال هر 100 متر تقریبا در یک روز کاری قابل انجام است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button