کفسابی سنگ اسلب – کف سابی تخصصی اسلب

کفسابی اسلب _ کفسابی سنگ اسلب

کفسابی سنگ اسلب

سنگ های اسلب سنگ هایی با سایز بالا ، حساس و گران هستند. کفسابی این نوع از سنگ ها نیازمند روش و ابزار خاص است که نهایت کیفیت و استفاده را از این نوع سنگ ها برد. کف سابی سنگ اسلب با روش های گوناگون و متعددی انجام میشوند که در ادامه روش ، ابزار و نحوه کفسابی سنگ اسلب را خدمتتان ارائه خواهیم نموند.

 

ابزار مناسب کفسابی سنگ اسلب

سنگ های اسلب نیازمند ابزار های خاص و روش خاص به خود برای کفسابی سنگ اسلب است. 

به دلیل بالا بودن ابعاد سنگ های اسلب برای کفسابی سنگ اسلب معمولا از روش نانو اپوکسی استفاده میشود. تمامی سنگ های فرش شده علل خصوص سنگ های اسلب دارای درز هایی میان دو سنگ و شیار و ترک های بر روی خود هستند. ما از مواد اپوکسی برای ازبین بردن این درز ها استفاده میکنیم.

درزگیری و پر کردن شیار های سنگ اسلب 

برای درز گیری و شیار های سنگ اسلب ما از مواد نانو اپوکسی استفاده میکنیم. استفاده از این مواد باعث میشود شیار ها و ترک ها و یا سوراخ های بر روی سنگ اسلب به خوبی پر شده و هم رنگ سنگ شما بشود. 

برای دریافت مشاوره و قیمت با شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید.

مواد اپوکسی به دلیل رنگ پذیری و قابلیت ساب خوردن پس از خشک شدن باعث میشود که براقیتی بسیار بالا پیدا کنند. همین موضوع باعث میشود که کف شما پس از کفسابی سنگ اسلب ، سطحی یک دست و بدون شیار و ترک به وجود بیاید.

کفسابی اسلب - کفسابی سنگ اسلب
کفسابی اسلب سابکار

کف سابی اسلب

کف سابی سنگ اسلب نیازمند تخصص و مهارت بالایی دارد. قیمت این سنگ ها بالا بودن و همچنین نصب آن نیز بسیار سخت و دشوار است.

بنابراین نیازمند کفسابی سنگ اسلب به صورت تخصصی و حرفه ای هستیم تا تمامی زحمات و هزینه ها را به باد ندهیم. کفسابی سنگ اسلب و یا هر سنگ دیگری نیازمند دشاتن مهارت بالا میباشد تا بهترین کیفیت را از کف سابی اسلب به دست اوریم.

 

کفسابی اسلب 

روش های گوناگونی برای کفسابی سنگ اسلب و کف سابی اسب وجود دارد. اما بهترین روش انام کفسابی اسلب استفاده از مواد اپوکسی و ساب به صورت ایتالیایی و درجه یک است. 

برای کفسابی اسلب به صورت تخصصی میتوانید با شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید.

کفسابی اسلب _ کفسابی سنگ سالب

فرق کفسابی اسلب با دیگر سنگ ها چیست؟

هر سنگی با توجه به نوع جنس و رنگ و اندازه آن روش سنگ شدن و کفسابی متفاوتی دارد . سنگ های اسلب به دلیل داشتن ابعاد بالا درز ها و بند های کمتری نسبت به سنگ های کوچک تر دارند.

از همین رو در صورت افتادن موج یا خطی روی سطح آن سریع و راحت خود را نشان داده و زیبایی خود را کاهش میدهد. اما در صورتی که کفسابی اصولی و درجه یکی خورده باشد تبدیل به آینه سنگی خواهد شد.

استفاده از مواد اپوکسی در کفسابی سنگ سالب بسیار مرسوم بوده و استفاده می شود. به خاطر کم بودن شیار های بین سنگ ها ، در صورتی که ما این شیار هارا هم با مواد اپوکسی هم رنگ سنگ پر کنیم ، ظاهری یک تکه و یک دست به سنگ شما خواهد داد.

 

قیمت کفسابی سنگ اسلب چقدر است؟

قیمت بر اساس متراژ و محل کار و نوع خدمات متغییر است. مثلا قیمت کفسابی اسلب در مشهد بالاتر از تهران است. خدمات نیز متفاوت بوده و قیمت های آن ها بر اساس نوع خدمات و مواد تغییر میکند.

از همین رو برای دریافت قیمت کفسابی سنگ اسلب در تهران و جا های دیگر با شماره 9064_530_0990 تماس بگیرید.

کفسابی اسلب
قبل از کفسابی سنگ اسلب

آیا سنگ اسلب برای کفسابی مناسب است؟

خیلی واضح است ! ، بله . بهترین سنگی که برای کفسابی مناسب است ، سنگ اسلب می باشد. سنگ های اسلب به دلیل قیمت بالایی که دارند کیفیت بسیار خوبی داشته و به نسبت دیگر سنگ ها براقیت خود را بیشتر از حد معمو نشان می دهند.

بالا بودن ابعاد سنگ و هچنین رنگ های سنگ ها باعث افزایش زیبایی پس از کفسابی شده و بسیا زیبا و درخشنده خواهد شد. اما این در صورتی است که کفسابی سنگ اسلب به صورت اصولی و درست انجام شود و مشکلی در پروسه کفسابی پیش نیاید. برای اطمینان از این موضوع میتوانید با تیم متخصص سنگ سابی سنگ اسلب ، به اسم سابکار همکاری کنید. 

تیم سابکار یکی از بهترین تیم های کفسابی در تهران و دیگر استان ها بوده و بهترین کیفیت و خدمات را برای سنگ شما ارائه می کند. برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت خدمات با شماره های درج شده تماس بگیرید.

‫2 نظر

 • مهندس ولی پور گفت:

  برای سنگ های اسلب پیشنهاد شما بتونه کاریه یا اپوکسی ساب اسلب؟

  • general گفت:

   جناب ولی پور از نظر بنده اپوکسی بهتره . چرا که هم موادش همرنگ سنگتون میشه و هم مقاومت بالاتری داره . ویژگی بهتری که داره نسبت به بتونه اینه که قسمت های اپوکسی شده کاملا مثل سنگ براق میشند.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button