کفسابی در تبریز | کف سابی تبریز | سنگ سابی در تبریز | سابکار 0914…

کفسابی در تبریز - کفسابی تبریز

کفسابی درتبریز

کفسابی در تبریز با پشتیبانی 24 ساعته توسط استادکار حرفه ای و کار کشته. برای کفسابی در تبریز و یا دریافت مشاوره با

شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید.

کفسابی در تبریز به بهترین شکل ممکن و با کیفیت توسط تیم ما انجام میشود. برای به دست امدن کیفیتی عالی و درجه یک حتما باید نکاتی که برای کفسابی ضروری هستند رعایت شود.  این نکات را در ادامه مقاله توضیح داده ایم.

در مقاله کفسابی شما این مطالب را خواهید خواند:

کفسابی در تبریز چیست؟

به صورت کلی کفسابی در تبریز به فعالیتی گفته میشود که در آن کف سنگی سابیده می شود . در کفسابی  استاد کار به وسیله دستگاه و لقمه های مخصوص کف سنگی شمارا ساب میزند. کفسابی سنگ در تبریز کمی پیچیده است. برای مثال لقمه هایی که استفاده می شود باید به طور دقیق و لایه لایه زده شود. 

در صورت ایجاد مشکل دز هر لایه از کفسابی کار خراب میشود. کیفیت نهایی کفسابی بسیار کاهش پیدا میکند. انجام کفسابی باید بسته به نیاز مشتری تغییر پیدا کند .مثلا برای قسمت های شیک باید از اپوکسی ساب در تبریز استفاده کرد و در قسمت های دیگر و معمولی کفسابی ایتالیایی درجه یک با بتونه انجام شود!.

مقاله های پیشنهادی:

کفسابی در تبریز - کفسابی تبریز

انواع کفسابی در تبریز

کفسابی به صورت کلی دو بخش است. 

کفسابی سنگ سابخورده .سنگ های ساب نخورده . اما فرق این ها چیست؟؟

سنگ های کف ساختمان بعد از فرش شدن اگر کفسابی شوند جزو سنگ های سابخورده محصوب میشوند . در غیر این صورت ساب نخورده هستند. اما فرقشان در چیست؟؟

سنگ های ساب خورده لبه سنگ ندارند . بعد از فرش شدن سنگ ها از یکدیگر بلند تر یا کوتاه تر میشوند. همین دلیل  باعث میشود امکان کفسابی و انجام لایه های بعدی میسر نباشد چرا که لقمه ها میشکنند. 

کفسابی سنگ های ساب نخورده

ابتدا با استفاده از لقمه های زبر و لایه بردار سابیده می شود. سپس اقدام به بتونه یا رزین کاری میشود که در ادامه توضیح مفصلی خواهیم داد. لقمه های زبر و لایه بردار سطح رویی و براق سنگ را تراش میدهند . با این کار سطح کف شما صاف و زبر میشوند. این زبری با لایه های بعدی کمتر میشود تا اماده مرحله بعدی شود . 

سنگ سابی کف سابخورده

این نوع از کف ها قبلا ساب خورده هستند و لبه سنگ نداشته و سطحی صاف دارند. برای این نوع از کف ها کفسابی ساده تر است و 3 تا 4 لایه ساب برایش خورده نمی شود و نیازی ندارند . پس قائدتا قیمت کمتری نیز دارند. این نوع از کف ها و سن ها برای کفسابی در تبریز بسیار سریعتر انجام میشوند .

 

در انجام خدمات کفسابی در تبریز توسط تیم ما مهم نیست سنگ شما در چه وضعیتی باشد و یا چه مشکلی داشته باشد ، در نهایت بهترین کیفیت ممکن به دست می آید.

تیم سابکار در انجام کفسابی در تبریز از تمام تجربه و مهارت خود ساتفاده میکند تا بهترین کیفیت از کفسابی را ارائه کند. به عقیده ما

 

بهترین تبلیغ ، کیفیت است!.

کفسابی در تبریز - کفسابی تبریز

کفسابی در تبریز ایتالیایی

آیا تا به حال با کفسابی ایتالیایی آشنا شده اید؟؟ چرا اسم این نوع از کفسابی ایتالیایی است؟؟

به دلیل استفاده از مواد و لقمه های ایتالیایی و اصل در کفسابی تبریز این اسم را انتخاب کرده ایم . کفسابی در تبریز که مدرن ترین منطقه ایران است باید به بهترین نحو انجام شود . از این رو بهترین مواد نیز در کفسابی  استفاده میشوند. 

کفسابی ایتالیایی در تبریز بهترین نوع از کفسابی و سنگ ساب محصوب میشود!. به دلیل استفاده از ابزار و لقمه های مرغوب کیفیت و براقیت این کار بسیار بالا بوده درجه یک است. 

اما مهم ترین نکته در انجام کفسابی ایتالیایی در تبریز روش انجام و کار کشتگی استاد کار است. در ادامه بهترین تیم کفسابی در تبریز را به شما معرفی خواهیم کرد.

اپوکسی ساب تبریز

اپوکسی محلولی رقیق ، بی رنگ ، چسبنده ، با دوام ، مستحکم و ساب پذیر است!. این ویژگی ها باعث شده است که اپوکسی بهترین روش برای پرکردن درز ها و سوراخ های سنگ انتخاب شود . 

همانطور که میدانید معمولا شایر سنگ ها خالی میشوند و بعد از مدتی باعث لقی و شکستگی سنگ میشوند . علاوه بر آن ظاهر کف را نیز به شدت خراب میکنند . برای پر کردن این درز ها و سوراخ های سنگ ما نیاز به موادی داریم که هم با دوام باشند و هم زیبا!. اپوکسی بهترین انتخاب است. 

مقاومت و زیبایی! کفسابی در تبریز

اپوکسی محلولی رقیق و رنگ پذیر با قابلیت براقیت است. در ابتدا محلولی رقیق است همین باعث میشود که به زیر سنگ نفوذ کند و لقی آن را بگیرد . با چند مرحله کشیدن اپوکسی به کف هیچگونه لقی و سوراخی روی سنگ نمی ماند . همچنین ترکیب رن دقیق با سنگ باعث میشود بعد از خشک شدن پیدا کردن فرق میان دو سنگ بسیار سخت شود!. 

این ویژگی باعث میشود کف شما بسیار زیبا و شیک شود . همچنین از ویژگی دیگر اپوکسی میتوانیم به استحکام بسیار بالای آن نیز اشاره کنیم. استحکام اپوکسی بعد از خشک شدن از سنگ هم محکم تر است . و چسبندگی بالای آن باعث میشود یچوقت تخلیه نشده و قابلیت ساب خوردن آن باعث میشود همانند سنگ براق و درخشنده شود.

بتونه کاری سنگ کفسابی تبریز

یکی از خدمات پر درخواست ما در کفسابی در تبریز بتونه کاری کف سات.. بتونه هم مثل اپوکسی است . تنها تفاوت در نوع جنس و برخی از ویژگی ها و قیمت آن هاست. بتونه کاری قیمتی بسیار مناسب و بصرفه را دارد . 

بتونه را از ترکیب سیمان ، پودر سنگ ، چسب و رنگ می سازیم و رنگی شبیه به سنگ را به وجود می آوریم. جنس آن از سیمان بوده و مقاومت بسیار بالایی دارد. به دلیل قیمت مناسب آن در 90 درصد از پروژه ها از آن استفاده میشود. 

کفسابی در تبریز - کفسابی تبریز- سنگ سابی تبریز

فواید کفسابی برای سنگ

از فواید کفسابی میتوانیم به چد نکته مهم اشاره کنیم :

1.افزایش زیبایی و براقیت کف : سنگ ها به مرور کدر و چرک و سیاه میشوند . انجام کفسابی و براق کردن آن باعث میشود که سطح آن بسیار براق و تمیز و زیبا شود.

2.جرم گیری کف : سنگ های پارکینگ یا … بعد از مدتی جرم میگرند . برای جرم گیری سنگ در تبریز بهترین روش انجام سنگ سابی در تبریز است. استاد کار با ساتفاده از لقمه های مخصوص سطح رویی و جرک گرفته را سابیده و جرم هارا میزداید.

3.رفع لقی : با پر شدن زیر سنگ ها با بتونه یا اپوکسی کاری لقی سنگ ها کاملا رفع میشوند . همچنین از شکستگی آن نیز جلوگیری میشود.

4. رفع پستی و بلندی: با کفسابی پستی بلندی و ناهماهنگی کف به صورت کامل از بین میرود و کف سنگی شما کاملا صاف و یک دست میشود.

قیمت کفسابی در تبریز

قیمت کفسابی به عوامل بسیار زیادی وابسته است. برای مثال متراژ کف . متراژ های کمتر از 200 متر به صورت چکی و کلی محاسبه میشوند  که برای هر دو طرف سودند و مناسب باشد . 

از وامل دیگر تاثیر گذار در قیمت کفسابی در تبریز و براق کردن سنگ در تبریز برق سه فاز ، نوع خدمات ( سابخورده بودن یا نبودن ) رزین یا اپوکسی اشاره کرد.

بنابراین قیمت دقیقی برای کفسابی نمتوان ارائه کرد . برای دریافت مشاوره رایگان و قیمت دقیق میتوانید با شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید.

اسیب های وارد شده به کف

اسیب های بسیار زیادی ممکن است برای سنگ و کف شما در تبریز رخ دهد.  تمامی این اسیب ها و مشکلات توسط کفسابی حل میشود . 

برای مثال شکسته شدن سنگ ما از روش اپوکسی کاری برای ترمیم سنگ ها شکسته شده استفاده میکنیم . استادکار با قرار دادن تکه های شکسته شده سنگ و اضافه کردن اپوکسی هم رنگ شده به آن ابتدا سطح را پر و صاف میکند . سپس با کفسابی سطح آن را براق و یکست میکنیم به طوری که اثری از شکستگی باقی نماند.

رفع پستی و بلندی سنگ

با نشست زمین یا سنگ شدن بد کف سنگ ها از یکدیگر بالا و پایین تر قرار میگیرند . برای رفع پستی و بلندی سنگ در تبریز از کفسابی در تبریز  استفاده میکنیم. استفاده از لقمه های الماسی و بسیار زبر قسمت بلند سنگ تراشیده میشود. با این کار سنگ هم تراز سنگ های دیگر میشود. 

کفسابی در تبریز - کفسابی تبریز

رفع سوختگی سنگ 

سنگ ها بسیار حساس بوده و در شرایط خاصی بسیار سریع اسیب میبینند . 

یکی از آن شرایط ریخته شدن مواد اسیدی و شوینده به روی سنگ است. سنگ ها در مقابل مواد اسیدی و شوینده بسیار اسیب پذیر هستند و حتی استفاده کم آن هم سنگ را میسوزاند و سیاه میکند . 

برای رفع سیاهی و سوختگی سنگ در تبریز تنها روش موجو کفسابی است. استاد کار با استفاده از کفسابی ابتدا قسمت های سوخته شده را تراش میدهد و از بین میبرد .سپس برای سفید شدن سنگ سیاه شده در تبریز آن را ساب های براق کننده میزند . این کار باعث میشود کف سنگی شما سفید و براق و زیبا شود.

رفع کدری سنگ با کفسابی در تبریز

اگر کف شما به مرور زمان کدر و تیره شده باشد . یا به هر نحوی کدر شده باشد و ان حالت اولیه خود را از دست بدهد نگران نباشید . کفسابی بهترین راه و روش برای براق کردن سنگ کدر شد است. برای براق کردن سنگ کر شده علل خصوص در تبریز ما از کفسابی در تبریز استفده میکنیم. 

سنگ ها بعد از چندین لایه ساب خوردن مثل روز اول و حتی بهتر براق وزیبا و درخشان میشوند!..

کفسابی سرامیک و براق کردن سرامیک

سرامیک ها نیز بعد از مدتی سیاه و چرک و کدر میشوند . اما مشکل اساسی سرامیک ها این است که امکان لایه برداری ندارند. 

ریخته شدن رنگ یا مسالح ساختمانی روی سرامیک و کثیف شدن آن بسیار عذاب آور است. برای از بین بردن آن تنها روش و بهترین روش فرچه شویی سرامیک است. 

فرچه شویی سرامیک

به دلیل داشتن لعاب سرامیک در صورت کفسابی ، لعاب آن از بین رفته و سطح آن کدر و قرمز خواهد شد . در این صورت تنها راه برای درست کردن مشکل تعویض سرامیک هاست!.

استفاده از فرچه های سیمی مخصوص کفسابی برای سرامیک ها بهترین گزینه است. برای براق و تمیز کردن سرامیک ها در تبریز ما از فرچه شویی استفاده میکنیم. در این روش استاد کار فرچه هارا به دستگاه متصل میکند و دستگاه فرچه هارا با دور تند به روی سطح سرامیک میکشد . این کار تمامی رنگ و جرم را از سرامیک ها پاک میکند و سرامیک هارا بسیار براق و زیبا و تمیز میکند.

مقاله کامل راجب براق و سفید کردن سرامیک هارا اینجا بخوانید.

کفسابی گرانیت در تبریز

گرانیت سخت ترین نوع از سنگ هاست . از سنگ های گرانیتی به دلیل مقاومت بسیار بالای آن در قسمت های مختلف ساختمان سازی مخصوصا در کف ها استفاده میشود. گرانیت ها بسیار سخت بوده و به این راحتی ها کفسابی نمیشوند و روش مخصوص و لقمه های مخصوص خود را دارد. 

کفسابی گرانیت در تبریز به نسبت سنگ های معمولی سخت تر بوده و زمان بر تر است . اما قابل کفسابیست . برای براق و صاف و سیقلی کردن کرانیت تنها کار لازم این است که کار خود را به تیمی مطمئن و حرفه ای بسپارید .

کفسابی در تبریز - کفسابی تبریز

کفسابی لاشه سنگ تبریز

لاشه سنگ ها نوع دیگری از سنگ هستند که تیکه سنگ های ریز و درشت ساخته شده اند . این نوع از کف ها معمولا در پارکینگ ها و حیاط ها مورد استفاده قرار میگیرد. برای کفسابی لاشه سنگ در تبریز باید از لقمه های ایتالیایی و مخصوص استفاده کرد .

این لقمه ها باید زبر باشند تا سطح روی لاشه سنگ را تراش دهند تا سطحی یک نواخت داشته باشیم . سپس اقدام به لایه های پرداخت و براق کاری کف را انجام دهیم. 

کفسابی پارکینگ 

پارکینگ ها به دلیل رفت و آمد ماشین ها بیشتر در معرض الودگی و فشار قرار دارند. بنابراین اگر کار سنگ کاری و کفسابی ان به خوبی و دقیق انجام نشود مشکل ایجاد میکند.

برای مثال در صورت خالی بودن یا لق بودن سنگ ها ، کف پارکینگ شما سریعا خواهد شکست . برای کفسابی پارکینگ در تبریز باید به چند نکته دقت داشته باشید . 

 1. بتونه کاری دقیق به صورتی که کف ضد آب شود و از نفوذ آب به کف جلوگیری شود.
 2. کفسابی پارکینگ در تبریز باید به صورت ایتالیایی انجام شود تا رد لاستیک بر روی کف نماند.
 3. از بتونه های رقیق با درصد سیمان و چسب بالا استفاده شود تا به زیر سنگ نفوذ کرده و مقاومت بالایی داشته باشد!.
 4. حتما نانو کاری کف انجام شود تا عمر و دوام براقیت و ضد لکی کف چند برابر شود.
کفسابی در تبریز - کفسابی تبریز- سنگ سابی تبریز

سنگ سابی حیاط کفسابی

کف های حیاط معمولا از موزاییک استفاده میشوند. برای کفسابی حیاط در تبریز باید حتما از روش خاص پرداخت با لقمه های نرم استفاده کرد.

موزاییک ها دو نوع هستند.

 1. ساخته شده از تیکه های سنگ
 2. ساخته شده توسط سیمان

موزاییک های سنگی مانند سنگ کفسابی میشوند. برای کفسابی موزاییک در تبریز اگر سنگی باشد ، مثل سنگ لایه برداری ، بتونه و پرداخت میشوند و روش خاص و پیچیده ای ندارد.

اما موزاییک های سیمانی در صورت استفاده ز لقمه های زبر سطح رویی آن ازبین رفته و رنگ آن تغییر میکند. برای کفسابی موزاییک نکات بسیاری وجود دارد که در مقاله کامل راجب آن توضیح داده ایم!.

 

کفسابی بتن در تبریز

از بتن ها در قسمت های مختلف ساختمان ها و کارخانه ها و پارکینگ ها استفاده میشود. کفسابی بتن در تبریز با کفسابی سنگ و موزاییک در تبریز کمی متفاوت است. 

اگر قصد رنگ کاری ترافیکی بر کف بتنی خود دارید باید یک نوع از کفسابی را انتخاب کنید . اگر نه نوع دیگر. 

در کفسابی بتن هایی که نیاز به رنگ ترافیکی دارند ما ساب را تا جایی ادامه میدهیم که کمی از سط رویی بتن زبر بماند . این کار باعث میشود رنگ ترافیکی به خوبی به سطح آن بچسبد . برای کفسابی بتن در تبریز و یا ترمیم بتن میتوانید با تیم سابکار همکاری کنید!.

0990-530-9064

 

بهترین تیم کفسابی در تبریز

در آخر به معرفی بهترین تیم کفسابی در تبریز میرسیم. بهتری تیم کفسابی در تبریز سابکار است!. سابکار تیم متخصص در زمینه خدمات ساختمانی است که با فعالیت و تجربه بیش از 25 سال در این عرصه فعالیت میکند. استاد کاران همکار ما نیز همگی کار کشته و با تجربه هستند . از دیگر صفات اعضای تیم شرافت کاری آن هاست.

اعضای تیم در هیچ نقطه از کار ، کم کاری نکرده و همیشه با شرافت کار را انجام میدهند . با توجه به ویژگی های اعظای تیم سابکار بهترین گزینه برای انجام خدمات کفسابیست.

برای همکاری میتوانید با شماره ذکر شده تماس بگیرید.

 

کفسابی سنگ در تبریز - سنگ سابی در تبریز
کفسابی سنگ در تبریز
کفسابی در تبریز - سنگ سابی در تبریز - کفسابی سنگ کف در تبریز
کفسابی در تبریز

کفسابی سنگ اسلب در تبریز

سنگ های اسلب به نسب سنگ های دیگر معمولا قیمت بالاتری داشته و براقیت و زیبایی آنها نیز چند برابر است.

برای کفسابی سنگ اسلب در تبریز باید دقت داشته باشیم که نکات و ظرافت های خاصی در این کفسابی وجود دارد.  یکی از این نکات مهم جلوگیری از موج شدن سنگ است. با موج شدن سنگ اسلب در کفسابی تبریز زیبایی آن به شدت کاهش پیدا میکند.

برای کفسابی اصولی و حرفه ای با تیم سابکار ارتباط بگیرید. 

0990-530-9064

‫8 نظر

 • مرادی گفت:

  ساقول . ایشوز درجه ۱ ده.

 • مغانلو گفت:

  جناب تقی لو ایشوزون سوزه یوخدو .

 • مهرانفر گفت:

  درجه یک

 • میرزایی گفت:

  واقعا راضی بودم . بهترین کفسابی با اپوکسی رو انجام میدن.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button