فرچه شویی چیست؟ شستشوی کف / سابکار

فرچه شویی چیست؟

به روش شستشویی گفته میشود که در آن شستشوی کف با استفاده از فرچه های سیمی انجام میشود . در فرچه شویی تمامی جرم و چسب و کثیفی از روی سنگ تمیز میشود . برای سفید کردن کف میتوان از روش فرچه شویی استفاده کرد. 

در ادامه مقاله با فرچه شویی کف بیشتر اشنا خواهیم شد.

 

در فرچه شویی استاد کار این کار ، با استفاده از دستگاه و اتصال فرچه ها به دستگاه اقدام به شستشوی کف شما کرده و سطح شمارا شستشو میدهد. البته برای همه کف ها فرچه شویی انجام نمیشود . 

کف هایی که فرچه شویی میشوند

فرچه شویی برای همه کف ها ممکن است و انجام میشود . برای براق کردن کف و شستشوی کف خانه با دستگاه روش فرچه شویی بهترین گزینه است . اما فرچه ها برای سطوح خاصی به تنهایی استفاده میشوند . به دلیل ساختار فرچه های سیمی برای شستشوی کف های سنگی با فرچه ، زبری سیم ها باعث ایجاد خط بر روی سنگ ها میشود . شاید در ابتدا شکل آن تمیز شود اما بعد از یک هفته سیاه و چرکی خواهد شد . 

اما برای شستشوی کف های سرامیکی ، گرانیتی و موزاییک های سیمانی میتوانیم از روش فرچه شویی به تنهایی استفاده کنیم . این کف ها در مقابل این نوع از خراش ها مقاوم بوده و با چرخیدن فرچه بر رویشان خط خطی نشده و چرک نمیشوند.

برای کف هایی که غیر از این هستند باید علاوه بر فرچه شویی کفسابی نیز انجام شود . ابتدا با روش فرچه شویی کف را شستشو میهیم و کف خانه یا کف پارکینگ را به خوبی شستشو داده و تمیز میکنیم سپس با استفاده از لقمه های مخصوص کف خانه را تمیز و زیبا میکنیم.

 

تمیز کردن چسب از روی سنگ

بعد از انجام موکت کاری بر روی کف  و یا انجام دیگر کار ها چسبی روی سنگ و کف شما باقی میماند و جدا نمیشود . این چسب ها و بقایای مواد به راحتی جدا نشده و تنها یک راه برای پاک شدن دارند . انجام کفسابی + فرچه شویی . هر دو این ها با هم باعث میشود که کف خانه و کف شما از چسب پاک شده و سطحی تمیز و زیبا داشته باشید . 

برای از بین بردن چسب از روی سن ابتدا آن را با استفاده از لقمه های زبر و لایه بردار ساب زده و چسب رویی را کنده و صاف و سیقلی میکنیم . سپس برای براق دشن جاهایی که چسب به کف زده ایم اقدام به ساب براق کاری برای پاک کردن جچسب از روی سنگ و کف انجام میدهیم . 

بعد از انجام این کار کف شما که با چسبیدن چسب به آن زشت شده بود بسیار درخشان و زیبا خواهد شد.

مقاله های دیگر ما :

جرم گیری کف 

برای جرم گیری کف یک روش عالی و مناسب وجود دارد . آن هم جرم گیری کف و جرم گیری سنگ با کفسابی است . برای جرم گیری و شستشوی کف جرم گرفته با ساتفاده از کفسابی سطح جرم گرفته را با اسفتاده از ساب ایتالیایی کفسابی کرده و سطح آن را بسیار براق و زیبا میکنیم . 

با استفاده از لقمه های مخصوص و زبر ابتدا سطح رویی جرم گرفته را سابیده و جرم رویی آن را نابود ساخته و تمیز میکنیم . سپس سطح آن را سیقل داده و با استفاه از لقمه های مخصوص براق کردن کف آن را براق کرده و سطح جرم گرفته را به سطحی براق و زیبا تبدیل مینماییم .

 

بهترین تیم؟

بهترین تیم برای اجرای خدماتی همچون جرم گیری کف و براق کردن کف و همچنین رفع و کندن چسب از روی کف تیم سابکار است .

سابکار با بیس از 25 سال فعالیت در عرصه کفسابی و خدمات از این قبیل توانسته بهترین کیفیت را برای همگان به ارمغان بیاورد . 

برای سفارش و هماهنگی و دریافت مشاوره با مشاره تلفن 9064-530-0990 تماس بگیرید

راه های ارتباط با ما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button