براق کردن سنگ + توضیحات کامل / سابکار

براق کردن سنگ

در این مقاله قصد داریم راجب چگونه سنگ را براق کنیم صحبت کرده و تمامی اطلاعات لازم برای تمیز کردن سنگ و شستشوی کف و براق کردن سنگ ها که بهدلیل سوختن سنگ کدر شده اند را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. پس با ما همراه باشید.

کف های سنگی از گذشته در صنعت خانه سازی و زیبا ساز خانه ها و دفاتر و کلا کف استفاده میشدند. سنگ ها به دلیل داشتن قابلیت کفسابی و نو سازی خیلی مورد توجه قرار گرفتن . در ایران ما نیز از چندین سال گذشته کف های سنگی مرسوم بوده است . اما وقتی این سنگ ها کدر شدند چکار کنیم؟ اگر سیاه و کثیف شدند چه؟راه براق کردن آنها چیست؟

نحوه براق کرد سنگ

برای براق کردن سنگ های سیاه شده و جرم گرته یا کثیف شده تنها یک کار ممکن است. کفسابی سنگ. کفسابی به فعالیتی گفته میشودکه در آن شخص کف ساب و ساتاد کار این حرفه اقدام به ساب کف و شستشوی سنگ شما مینماید.

برای براق کردن سنگ و تمیز کردن سنگ تنها همین راه وجود دارد. سنگ ها به دلیل قابلیت کفسابی و ساب خوردن به راحتی میتوانند کفسابی شده و به صورت کامل و درجه یک براق و زیبا شوند. 

کفسابی هیچگونه ضرری برای سنگ نداشته بلکه پر از فواید است . 

مقاله کامل راجب کفسابی را میتوانی از اینجا مطالعه کنید.

سنگ های کثیف شده و کدر شده با انجام کفسابی بسیار براق و شفاف و زیبا میشوند . این سنگ ها  کف ها بعد از کفسابی نو میشوند و انگار تازه سنگ شده اند البته بسیار بهتر.

کفسابی در کرج - کفسابی ماهدشت

کفسابی در کرج – عظیمیه – مهرشهر – گوهردشت -شهرک صنعتی 0910…

کفسابی در کرج - کفسابی در عظیمیه - مهرشهر - گوهردشت کرج - شهرک هی صنعتی - کفسابی بتن و...

مشاهده بیشتر
کفسابی در تبریز - کفسابی تبریز

کفسابی در تبریز | کف سابی تبریز | سنگ سابی در تبریز | سابکار 0914…

کفسابی درتبریز کفسابی در تبریز چیست؟ انواع کفسابی در تبریز کفسابی سنگ های ساب نخورده سنگ سابی کف سابخورده کفسابی...

مشاهده بیشتر

چگونه سنگ را براق کنیم؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که باید چگونه سنگ خود را براق کنیم ؟ باید بگویم که شما به تنهایی و بدون ابزار مخصوص این کار نمیتوانید سنگ را براق کنید . زیرا این سنگ بعد از مدتی استفاده یا ریختن موادی که برای سنگ مضر است اسیب دیده و کدر میشوند. 

کدر شدن سنگ ناشی از اسیب رسیده به آن است . وقتی شما مواد شوینده مثل مایه من را به سطح سنگ میریزید سنگ شما اسیب میبیند و کدر میشود . برای رفع کدرشدن سنگ تنها یک راه  وجود دارد آن هم رفع کدری سنگ با کفسابی میباشد. 

در کفسابی ما با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به تمیز کردن سنگ و شستشوی کف میکنیم . در این کرحله از براق کردن سنگ ما با استفاده از روش تراش سنگ آن قسمت های کدر شده را میتراشیم ، سپس ساب های براق و زیبا کننده بر روی کف میزنیم .

برای توضیحات کامل نحوه کفسابی ادامه مطلب را بخوانید .

کفسابی سرامیک

چگونه سنگ خود را براق کنیم با کفسابی

برای رسیدن به جواب سوال چگونه سنگ خود را براق کنیم به مرحله کفسابی رسیدیم.

کفسابی به صورت کلی به سابیدن سنگ و تراش دادن و سیقلی کردن سنگ گفته میشود . در این روش سنگ ابتدا صاف و سیقلی میشود سپس با استفاده از روش براق کردن سنگ آن را براق و زیبا میکنند. 

ابتدا دستگاه را به برق متصل میکنیم. ( برق های مورد نیاز این دستگاه ها دو نوع است . یک نوع از دستگاه که قوی تر میباشد نیازمند برق سه فاز است و دیگری با برق شهری نیز کار میکند. ) لازم به ذکر است که تماما ساختمان هایی که آسانسور داشته برق سه فاز نیز دارند!.

شروع کفسابی 

بعد از اتصال دستگاه منبع آن پر از آب میشود . سپس لقمه های مناسب انتخاب میشوند. برای ساب های لایه برداری باید از لقمه های زبر و لایه بردار استفاده کنیم. بعد از چندین دست لایه برداری سطح سنگ کاملا براق و صاف و سیقلی میشود . در این حالت کف شما اماده پرداخت و زیبا سازیست.

ساب ها در مرحله بعد از صاف و سیقلی کردن وارد فاز براق کاری میرسند که در کفسابی به اصتلاح آن را پرداخت مینامیم . این فاز بسیار مهم و اثر گذار است چرا که در صورت کم کاری یا اشتباه کف به اندازه کافی براق و زیبا نخواهد شد.

بعد از چندین لایه ساب پرداخت اقدام به نانو کاری و ساب نانو میکنیم. در این مرحله استاد با پودر مخصوص نانو ساب اقدام به کفسابی و براق کردن سنگ میکند. به این مرحله به اصتلا ساب اجی مجی نیز میگویند چرا که کیفیت نهایی را دو چندان میکند.

مقاله های پیشنهادی:

براق کردن سنگ - چگونه سنگ را براق کنیم

تمیز کردن کف به چندین روش

برای پاک کردن کثیفی و رم از روی سنگ و سیاهی سنگ و سیاهی کف باید از کفسابی استفاده کرد. سریع ترین و بهترین روش  همین است . 

برای تمیز کردن سنگ دو مدل کفسابی داریم که با انتخاب شما انجام خواهد شد . 

1: فرچه شویی : در این روش استاد کار با استفاده از فرچه های سیمی شسشتوی سنگ را انجام میدهند. لقمه های فرچه اهنی را به دستگاه متصل کرده و با آب کف را فرچه شویی کرده و تمیز میکنند . 

البته شایان به ذکر است که تمامی کف هارا فرچه شویی نمیکنند. سنگ های معمولی بسیار حساس هستند و در صورت استفاده از فرچه های سیمی پر خط خواهند شد.این قضیه باعث میشود کف شما بسیار سریع تر از قبل کثیف شده و جرم بگیرد.

فرچه شویی مناسب کف هایی است که از جنس گرانیت باشند . سرامیک و موزاییک ها نیز در مقابل فرچه های سیمی مقاوم هستند و خط و خش نمیگیرند ، البته موزاییک هاییی که طرح دار و سیمانی هستند. موزاییک های طرح دار و سیمانی امکان کفسابی ندارند . پرا که با لایه براری از سطح ان لایه زرین و سیمانی آن اشکار میشود . 

راجب کفسابی و سفید کردن موزاییک در اینجا بیشتر بخوانید.

2: کفسابی  : کفسابی برای تمامی سطوح صاف ائم از سنگی ، لاشه ای ، موزاییک های صاف ، بتن و … انجام میشود . این نوع ازکفسابی برای براقیت انجام شده  و کف را شستشو میدهد.

کفسابی ایتالیایی بهترین کیفیت را داراست . ما با استفاده از لقمه های مخصوص نسبت به سنگ و جنس آن ، کف شما را برق خواهیم انداخت. برای اطلاع دقیق تر از نحوه انجام کفسابی و یا دریافت قیمت با شماره 9064-530-0990 تماس بگیرید!.

بهترین و تظمین شده ترین تیم ، سابکار میباشد . سابکار با بیش از 25 سال فعالیت در حوضه سنگ سابی و کفسابی تجربه بالا و عالی به دست آورده و با شرافت کاری که که دارند از 100 درصد تجربه و مهارت خود استفاده میکنند تا بهترین نتیجه و کیفیت را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورند.

پاکیزگی سریع

همانطور که عرض کردیم بهترین و مناسب ترین تمیز کاری کف با کفسابی عملیست . 

روش های دیگر خطر ناک بوده و بسیار زمان بر هس. برای مثال پاک سازی با ریکایکی از مراحل شستشوی کف میباشد . تنها مایعی که میتوان از آن برای شستشوی سنگ استفاده کرد ریکا است. بقیه وینده ها اسیدی بوده و یا قدرت پاک کننده خیلی بالایی دارند  و در صورت استفاده ز آن دچار سوختگی سنگ خواهید شد. 

سوحتگی سنگ یعنی در قسمت مواد ریخته شده لکه به وجود بیاید و بعد از مدتی شروع به سیاه شدن کند. تنها راه حل سوختگی سنگ اسب لایه برداری برای براق کردن و شستشوی کف است.

کفسابی سریع

فرایند کفسابی و شستشوی کف و شستشوی سنگ بسیار سریع است . بعد از اتصال دستگاه و پر کردن منبع آن که تقریبا 10 دقیقه طول میکشد اقدام به ساب شروع میشود . مدت زمان کفسابی به متراژ شما بستگی دارد اما متراژ های زیر 100 متر تقریبا در یک روز انجام شده و بسیار براق و آینه ای میشوند. علاوه برآن سرعت انجام خدمات ما نیز سریع است . چون تعداد استاد کارانی که با ما همکاری میکنند بالاست زمان زیادی را در صف سفارش نمیگذاریند و معمولا فردای تماس استاد کاران در محل حاظر شده و سریع کار شمارا به بهترین کیفیت و سریعترین زمان انجام خواهند داد.

کافیست با ما تماس بگیرید.

شستشوی کف سرامیکی

کف های سرامیکی به دلیل ساختار و ظرافتشان حتما باید برای براق شدن فرچه شویی شوند. سطح آنان از دو قسمت ساخته شده است . سطح زیرین آن قرمز و مات بوده و سطح رویی آن لعاب سرامیک و براق و طرح دار است . در صورت کفسابی لعاب آن سابیده شده و از بین میرود . پس تنها راه تمیز و زیبا کردن سرامیک ها شستشو با فرچه شویی میباشد . 

قیمت فرچه شویی بسیار پایین و مناسب بوده است و علاوه بر آن بسیار سریع تر از کفسابی نیز میباشد. 

برای انجام شستشوی کف با فرچه شویی با ما تماس بگیرید.

براقیت سنگ ظاهری زیبا به کف شما میدهد

واقعا زیبا و تمیز و براق ودن کف بسیار نمای داخلی ساختمان شمارا زیبا و دل نشین میکند . شما کف سیاه و کدر را در ذهن تجسم کنید . چقدر از انرژی منفی را به خانه و شما جذب میکند؟ حال برعکس آن را تصور کنید . سطحی براق و زیبا و تمیز . چقدر خانه شما یا محل کارتان را زیبا و دل نشین خواهد کرد . زیبایی و تمیزی از تمایلات درونی انسان است  و ناخوداگاه انسان ها از این زیبایی و پاکیزگی لذت میبرند. 

زیبایی را به خود هدیه دهید!.

تمامی کف ها نیازمند کفسابی و شستشو هستند

همه کف ها از هر جنسی نیامند شستشو و پاکیزگی هستند . این شستشوی کف و تمیز کردن آن فقط یک راه سریع و عالی دارد وآن چیزی نیست جز کفسابی.

کفسابی سطح چرکی و کدر سن را تراشیده و آن را سیقل میدهد و به جای آن سنگ کهنه و کدر ک کف زیبا و تمیز و نو تحویل شما میدهد!.

مقاله کامل راجب کفسابی در اینجا 

چرا ما ؟

کیفیت عالی

کیفیت عالی و باور نکردنی کفسابی سابکار

شرافت کاری

شرافت کاری اعضای تیم سابکار

سرعت در انجام

سریعترین زمان کارتان انجام میشود

تیم باتجربه

تیم باتجربه = نبود خطا و نقص

سوختن سنگ سوختن سنگ سوختن سنگ سوختن سنگ سوختن سنگ سوختن سنگ

و...

چگونه سنگ را براق کنیم ، چگونه سنگ را براق کنیم چگونه سنگ را براق کنیم

شستشوی کف با فرچه

فرچه ها یکی از بین ابزار برای شستشوی کف هستند . این ابزار ها نکات مثبت و منفی دارد . 

باید از این فرچه های در جای مناسب و دقیق استفاده کرد نه هر جا! . برای مثال در شستشوی سطح های سنگی که نرم هستند اصلا نباید مورد استفاده قرار بگیرد زیرا سطح سنگ را نابود کرده و پر از خط و خش میکند!.  

سطح های سرامیکی و موزاییک های طرح دار و سیمانی مناسب است . سرامیک ها به دلیل استفاده از دو لایه در مقابل مواد شوینده و فرچه های سیمی مقاوم هستند. سطح رویی سرامیک ها به دلیل مواد مورد استفاده شده سخت و مقاوم در قابل بعضی مواد هستند . فرچه های سیمی نمیتوانند سطح سخت سرامیک را ساییده و پر خط کنند. 

همچنین مواد شوینده که سنگ را به راحتی میسوزانند و سوختن سنگ را به وجود می آورند در مقابل سطح سرامیک ها نمیتوانند کاری کنند .

از روش های شستشوی کف

برای شستشوی سطوح سرامیکی میتوانید از مواد شوینده قوی مثل جوهر نمک برای شستن و جرم گیری آن سرامیک ها استفاده کرد .

البته لازم به ذکر است که در استفاده از این مواد دقت لازم را داشته باشید .

  • این مواد که قدرت شویندگی و جرم گیری سرامیک را دارند باید از درجه بالایی از مواد اسیدی استفاده کرد .
  • این مواد اسیدی در صورت برخورد با پوست آن را سوزانده و اسیب شدید میزند .
  • در معرض بوی آن نیز قرار نگیرید این بو و گاز های خارج شده از آن بسیار برای شش ها و ریه مضر هستند.
  • حد الامکان تا سه روز محل شسته شده را باز بگذارید تا بو از محل خارج شود.
  • در استفاده از مواد دقت کنید تا روی سطوح سنگی ریخته نشود وگرنه سوختن سنگ به وجود خواهد آمد

روش ساده و مطمئن

کفسابی همان راه میانبر و راحت و مطمئن است. ما با استفاده از فرچه های شستشو و سیمی سطح سرامیکی را فرچه شویی میکنیم. بدون بو و کثیفی . سطح بعد از فرچه شویی مانند روز اولی که سنگ شد پاکیزه و تمیز میشود . قیمت فرچه شویی بسیار مناسب بوده و بسیار سریع انجام میشود.

تیم سابکار با تجربه بالا و قیمت استسنائی و پایین امکان فرچه شویی و میز کردن کف را برای همه به ارمغان آورده است.

هزینه کفسابی چقدر است؟
هزینه کفسابی به نکات بسیاری بستگیدارد اما تقریبا قیمت کفسابی از 25 هزار تومان شروع میشود به بالا.
شستشوی سنگ چقدر طول میکشد؟
شستشو دو حالت دارد . فرچه شویی خیلی سریع انجام میشود . و هر صد متر فرچه شویی در چند ساعت به پایان میرصد . اما سطح هایی که فرچه شویی نمیشوند نیازمند ساب براق کاری و تمیز کاری هستند . که این ساب هر 100 در طول تقریبا یک روز انجام میشود.
ساعات کاری شما چگونه است ؟
تیم ما در 7 روز هفته فعالیت میکند و به دلیل تعداد بالای نیرو و همکاری با استادکاران ماهر میتوانیم بهترین کیفیت را در 7 روز هفته برای شما فراهم اوریم . ساعات کاری تیم سابکار از صبح 7 شروع شده تا 6 عصر میباشد. در پروژه های خاص به صورت شبانه کار نیز فعالیت میکنیم.
سوال دیگری دارید ؟
در بخش کامنت ها بپرسید ما در سریعترین زمان پاسخ خواهیم داد. یامیتوانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button